Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Porównania dań ale tylko tych domowych.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Spróbuję otworzyć nowe fajne może zjawisko kulinarne.Chcę w tym wątku porównywać potrawy i ich różnice jakie w naszych domach się produkuje.Pomyślałem ,że jeśli ktoś będzie chciał pokazać i opisać swój przepis to fotka będzie tego najlepszym odzwierciedleniem.

 

 

co prawde ja podchodze do potraw jak do dziela sztyki, no moze jak prawdziwy rzemieslnik, nie jak fabryka ..ale,

 

takie porownanie , zwykly gulasz wolowy a bardziej rzemieslniczy z serc bizonow. mozna pomyslec , ze to prawie to samo. ta sama rodzina zwierzat, ale smaki calkowicie inne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. w chwili obecnej jem kotleta mielonego, ale , ale ... zmielilem mieso bazancie razem ze skora , dodalem marynaty, takiej jak w innym wewatku. wymieszalem i na patelnie. dodatko jedno jajko. niby zwykly kotle , a roznica ogromna.

 

http://imageshack.com/a/img855/7454/8qz2.jpg

 

 

ps mozna uzyc kurczaka , lub indyka. kotlet bedzie bardziej jasniejszy , blady...ale rowniez dobry.

 

co za pychota!

Edytowane przez bęc
co za pychota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę kupić aparat by wyraźnie wychodziły.:D:D:D:lol2::lol2::lol2::p:p:p.Fotka domu i inspiracja kulinarna.

 

A ty misiu uszaty wklejaj te swoje wytłoczyny bo lekarz źle ocenił:D:D:D twój problem.

 

 

dyrechtorze, twoje stany histeryczne to nie potrawa. np. dla odmiennosci niespecjalnego kartofla, dobrze jest zaserwowac platki orkiszowe do wspomnianych bizonich serc.

 

http://imageshack.com/a/img819/5017/dsi7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa bo cie rozsadzi........:lol2::lol2::lol2:.Ile ty żresz,bo chyba nie nazwiesz tego jedzeniem:lol2::lol2::lol2:.Przepraszam za żresz ale pan bęc cały czas je i je i je.Musisz być nieźle utyty :lol2::lol2::lol2:.Najpierw kotlet z jajem,owoce morza ,które gdzieś uszły,bizon,przepiórki,dziczyzna.Teraz kasza gryczana razem z płatkami.Gdzie to pomieścić.Daj koledze jakiemuś pochrupać.:lol2::lol2::lol2:.Ty jedź znowu na polowanie i upoluj kiełbasę :lol2::lol2::lol2:.Miałem zapytać.Dlaczego nie wkleiłeś tego czym polujesz i dlaczego na fotkach z dziczyzną nie ma tableta i komórki.i tło jakieś zamazane.Coś się wydarzyło i zmieniłeś orientację. Rozumiem ale musiałem spytać. Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa bo cie rozsadzi........:lol2::lol2::lol2:.Ile ty żresz,bo chyba nie nazwiesz tego jedzeniem:lol2::lol2::lol2:.Przepraszam za żresz ale pan bęc cały czas je i je i je.Musisz być nieźle utyty :lol2::lol2::lol2:.Najpierw kotlet z jajem,owoce morza ,które gdzieś uszły,bizon,przepiórki,dziczyzna.Teraz kasza gryczana razem z płatkami.Gdzie to pomieścić.Daj koledze jakiemuś pochrupać.:lol2::lol2::lol2:

 

tym sie roznimy, ty gotowanie jak w Konopielce, byle jak i do gara, i na pozniej.

 

Ja, dla przyjemnosci i rozrywki , a nie jedzenia.

 

ps. ale na zeba co 2godziny cos tam uszczypie. tym sie rozni ciacho, od konopielkowego wasatego fabrycznego kucharza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wytrzymujesz :lol2::lol2::lol2:.Piszesz ,że dla przyjemności wklejasz to co i czym napychasz kałdun:lol2::lol2::lol2:???.Masz chyba zajefajną przemianę bo przy tylu wejściach w ciągu dnia to chyba masz WC także w lexusie.:lol2::lol2::lol2:.Na zęba powiadasz co dwie godziny.........nie no bo zafajdam ekran.:lol2::lol2::lol2:.A dla kogo w takim razie gotujesz skoro raz jesz jak np. na polowaniu a raz dla rozrywki.Uważaj by cie nie rozerwało z tego natłoku na talerzu.:lol2::lol2::lol2:.Lepiej się najeśc jak chorować.Tak trzymaj .Moje już niedługo zacznę wklejać te z konopilkowego świata,byle jak ale i z gustem.To co zostaje to także część jadła bo w domu się nie przelewa.:lol2::lol2::lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego samego kotleta z bazanta i sosu mozemy zaserwowac inaczej. kazdym razem inne doznania i zachwyt.

 

np. jak na zdjeciu. kilka mrozonych organicznych slodkich czeresni, wiecej sosu , i rum.

 

http://imageshack.com/a/img856/8839/bjqy.jpg

 

te same mieso, ten sam sos, lecz wykonczenie inne, a smak calkowicie odmienny i cudowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wytrzymujesz :lol2::lol2::lol2:.Piszesz ,że dla przyjemności wklejasz to co i czym napychasz kałdun:lol2::lol2::lol2:???.Masz chyba zajefajną przemianę bo przy tylu wejściach w ciągu dnia to chyba masz WC także w lexusie.:lol2::lol2::lol2:.Na zęba powiadasz co dwie godziny.........nie no bo zafajdam ekran.:lol2::lol2::lol2:.A dla kogo w takim razie gotujesz skoro raz jesz jak np. na polowaniu a raz dla rozrywki.Uważaj by cie nie rozerwało z tego natłoku na talerzu.:lol2::lol2::lol2:.Lepiej się najeśc jak chorować.Tak trzymaj .Moje już niedługo zacznę wklejać te z konopilkowego świata,byle jak ale i z gustem.To co zostaje to także część jadła bo w domu się nie przelewa.:lol2::lol2::lol2:

dyrechtorze!

dla przyjemnosci, jak najbardziej.

wc , jest kilka.

dzis lexus stal caly dzien.

o, to moze zagadka. co to za samochod?

http://imageshack.com/a/img22/9581/yhbv.jpg

 

powinno sie cos zjesc co 2 godziny, nie wiesz o tym?

gotuje dla moich ukochanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to sprawdź czy ci rogi nie rosną :lol2::lol2::lol2:.Co tu jest ugotowane w tym trolejbusie bo nie na danżam :lol2::lol2::lol2:.Słuchaj jacht,część mebli,molo z poręczą jak wpadasz do wody,część ogrodu z brudnym grillem............ tu jadasz z kumplami to zrozumiałe ale czy możesz pokazać bo zapewne masz jak jadasz w ubikacji???Resztki w samochodzie po polowaniu takie apetyczne według ciebie,micha psa z resztkami a potem odmiana........owoce morza którymi karmisz kolesi.:wiggle::wiggle::wiggle:.Nie przejadło ci się???Pokazujesz-obnażasz swój kunszt kulinarny w złej formie według mnie.Winieneś wklejać fotki od momentu rozpoczęcia potrawy skończywszy na jej efekcie końcowym.Cała oprawa typu samochód,pies,jacht,grill itp. będą się wtedy ładniej komponować i nikt sobie nie pomyśli np. ,że by wkleić coś na FM nie latasz do knajpy albo pobliskiego komisu.Pokaż dom,jego otoczkę,grill,kuchnię,a nie wyrwane kawałki brudnej podłogi czy powycieranych tłustymi łokciami poręczy w krzesłach.Zmień talerze,styl robienia fotek bez tych konglomeratów.Wklej rower,albo ciągnik.Rozumiesz wtedy będzie klawo.:bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...