Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mieszkamy

 

Pomyślałem że skoro już znalazłem telefon, to się pochwalę. Zeszło całą sobotę z przeprowadzką, o 11 się wykąpałem w za wąskiej i za długiej wannie (170x70) i szlus.

 

Jest taki bajzel, że jem kanapki bez soli, bo nie wiem gdzie ją mam. Meble ciut ucierpiały oczywiście, a ja ledwo chodzę, bo w starym domu miałem 26 schodków i je wszystkie dzisiaj czuję.

 

Oprócz tego jest niesamowita cisza, przestrzeń i poczucie że jestem tu panem. Właśnie zaczął wyć pies sąsiadów. Szlag!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grend

:wave::wave::wave:

 

to jak to mówił klasyk - "teraz ku...a my"

Zaczałes trochę wczesniej więc teoretycznie dla mnie to powinien być wrzesień :rolleyes: ,nie wiem jak traktowac koczowanie Sebastiana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grend
jeszcze wracajac do twojej blachy na dachu - nie wiem czy cośs zrobiłeś ? Jakoby sa jakies "nalepki" antykondensacyjne które powodują ze z dachu nie cieknie, jakoby podobno sie sprawdzaja, bo są nagminnie używane - do ... te GMINNIE jest kluczowe :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki. Mamy jeszcze mnóstwo roboty, a za dwa tygodnie roczek małej i się trzeba sprężać. Blacha na razie nie ruszana, ale popatrzę co to za naklejki. Oprócz psa są jeszcze jakieś wrony, coś chyba chodzi po poddaszu, za oknem widziałem bażanty, już nie mówiąc o zającach. Jednak tylko tego psa mam ochotę zamordować...

 

Starsza córka dostała wczoraj od babci Kotka. Na imię dała mu Pawełek, bo to jej najlepszy kolega z przedszkola. Nie lubiłem kotów, ale ten jest mojej córki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

witam,

a ja trochę z inna sprawą przybywam. Twój wątek i cała historia budowy jest niesamowita.

Mam pytanie - może mi podpowiecie. Jesteśmy na etapie zawieszania grzejników. Mąż się naczytał, że warto dać na ścianę za grzejnikiem jakąś srebrną folię/matę czy coś takiego. Prawda to? My wszystko sami robimy - hydraulikę z podpowiedziami znajomego:rolleyes: Chciałabym poznać wasze zdanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno pomaga i stosuje się to co najmniej od 25 lat. Lepiej jednak nie dawać kaloryferow pod oknami, ani na ścianach zewnętrznych, tylko na działowych.

 

A jak już piszę, to zapytam. Jaki jest patent na muchy, bo mnie cholera bierze?

No i czy smród z oczyszczalni to normalna sprawa? Nie z kominków, tylko z wieka zbiornika. Używam bakterii, odpowietrzenie mam fi110, a śmierdzi. Mogę to zasypac, ale na razie testuję działanie i nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już piszę, to zapytam. Jaki jest patent na muchy, bo mnie cholera bierze?

No i czy smród z oczyszczalni to normalna sprawa? Nie z kominków, tylko z wieka zbiornika. Używam bakterii, odpowietrzenie mam fi110, a śmierdzi. Mogę to zasypac, ale na razie testuję działanie i nie wiem co robić.

 

Na muchy? Albo nie otwierać okien albo moskitiery. Chyba że wolisz lepy na muchy, tylko wolno działają :p

Co do oczyszczalni to u mnie dryfi tylko z odpowietrzenia i z kominków. Wieka od zbiornika mam z uszczelkami, może Ty ich nie masz? Daj i powinno być po sprawie.

 

BTW: byłeś już na tej jamajce?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź. A u mnie grzejniki i pod oknem i na ścianach zewnętrznych:( he he. Czyli może jednak warto to dać skoro mamy w takich miejscach grzejniki.

Co do much to są fajne preparaty którymi się pryska trawę i np. ściany przy oknach (są łagodne dla elewacji). Moja mama to specjalista ogrodniczy bo zajmuje się tym od 16 lat. Zapytam co poleca;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Fajnie się mieszka, w ogóle ostatnio tylko sobie mieszkałem, bo mi się nic nie chce robić. Należy mi się w końcu.

 

Na Jamajce byłem chwilę, ale potem przyszła burza i musiałem wracać do domu. Całkiem fajnie.

 

 

Byłem jeszcze na basenie, zjadłem zakręconego ziemniaka i hot-doga, więc urlop na bogato. Należy się.

 

Pomyślałem jeszcze, że wstawię w końcu jakieś swoje zdjęcie. Proszę:

 

http://i.imgur.com/xO33EDQ.jpg

 

http://i.imgur.com/VljOooZ.jpg

 

http://i.imgur.com/VqGFtGq.jpg

 

Doktorka twierdzi, że dobrze wyszedłem.

 

"Płuca bez zagęszczeń ogniskowych i cech zastoju. Zatoki przeponowo-żebrowe wolne, kopuły przepony o gładkich obrysach.

Serce kształtne, prawidłowej wielkości. Wnęki naczyniowe nieposzerzone, aorta prawidłowa.

Elementy kostne klatki piersiowej odchyleń od normy nie wykazują.

 

Kręgosłup lędźwiowy ustawiony osiowo. Krążki międzykręgowe i trzony kręgów prawidłowej wysokości. Lordoza lędźwiowa zachowana, prawidłowa. Stawy krzyżowo - biodrowe w badaniu rtg prawidłowe. Pozostałe struktury badanego odcinka kręgosłupa nie wykazują odchyleń od normy."

 

Widać budowa domu dobrze wpływa na zdrowie. Polecam. Wprawdzie trochę j.bie tu i ówdzie, ale to widać objaw zdrowia. Żona jak się dowiedziała co mi jest, chciała mi chomąto wieszać. Życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...