Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kominek spartherma


jaskier913

Recommended Posts

Witam wszystkich!

 

Jestem zainteresowany kominkiem spartherma, na dzień dzisiejszy mam jeszcze nieskonkretyzowane wymagania co do samego kształtu kominka (tzn wiem ze ma być nowoczesny)...natomiast mam kilka pytań co do doboru wkładu i o porównanie wkłądów....

Kominek ma pełnić funkcję ozdobno-grzewczą w salonie ok 50m2....niestety jest dosyc ograniczone miejsce na niego..

Miałem okazje "na żywo" oglądać Spartherma varia 2r 55 4s i niestety palenisko jak dla mnie jest "zabawkowe" tzn na długosć ok, ale na głębokość to nie wiem czy tam jest 30cm ;/

 

Dlatego prosiłbym o poradę / dobór kominka jak najlepszego na taki metraż, z w miarę użytkowym paleniskiem (nie będzie rozprowadzenia nigdzie indziej, kominek akumulacyjny,) spośród :

 

Varia 1Vh-4S Linear (wysokość szyby 513)

Varia Sh-4S Linear

Varia 2Rh-4S Linear

 

Oczywiście kryterium jest dla mnie także cena...generalnie zależało by mi także na tym,by kominek nie przekraczał, we wstępnej zabudowie, 60 cm głębokości...

 

ps:

Jeśli ktoś z Was drodzy forumowicze zajmuje sie montażem na terenie Katowic, byłby w stanie cos doradzić i ma konkretne propozycje to zapraszam na maila :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...