Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Świetny pomocnik na każda okazję.Już go wypróbowałem.Potrawy zaciągnięte z sieci i nie tylko bardzo przypadły nam w domu do gustu.

 

http://www.mojegotowanie.pl/var/self/storage/images/przepisy/przekaski/schabik_kwitnacy_z_szynkowara/1704830-1-pol-PL/schabik_kwitnacy_z_szynkowara_popup_watermark.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ta słonina ma wszystkie pod sobą.

 

http://images37.fotosik.pl/1157/dbb0f4c1e91f1ffemed.jpg

 

Ta fotka z neta pokazuje tylko efekt końcowy.Przygotowaną wedle starego przepisu słoninę,wkładamy do siatki wędliniarskiej i worka ,potem szybkowar a na koniec delikatne podwędzenie.Rewelacja Panowie do .wiadomo czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśli nad roladą z owoców morza w moim wątku .Z szyn-kowaru zrobi roladę z owoców morza.Ja bym zrobił ale nie lubię tak podanych owoców morza jak bęcek.

 

Bęcek w moim topiku piszemy ze zrozumieniem a w związku z tym ,że ty nie dość ,że nie kumasz to jeszcze nie masz żadnego topika to zabieraj hita i zhamińdziory.

Tu pokazujemy potrawy z urządzenia o nazwie szyn-kowar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Zbieram się do zrobienia dwóch golonek w jednym szynko-warze.Włożę golonkę wieprzową na spód a indyczą na wierzch.Najpierw wyjmę z nich kości tak by nie przeciąć skóry.Moja ulubiona marynata kilkugodzinna i w środek kawałki polędwicy wieprzowej.W worek i do lodówki w szynko-warze.Potem 80 stC i około 2h.w gotującej wodzie.Odstawię po ugotowaniu do całkowitego ostygnięcia.Na Święta mam zamówienie na galantynę. Zrobię fotki jak wyszła.:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że trochę nie na temat ale ten ładny kolorek to skąd? Bez konserwantów to raczej na szaro wychodzi.

 

Fotka wklejona dla zobrazowania przydatności szynko-wara.Wydawało mi się ,że fotka i co za nią idzie przepis jest bezpieczny dla zdrowia.Długo by deliberować nad słusznością co należy wkładać do paszczy bez konserwantów czy z nimi.Uwaga słuszna jeśli chodzi o kolor przy użyciu peklosoli w której w skład wchodzą w/w "E".Moje marynaty robię sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka wklejona dla zobrazowania przydatności szynko-wara.Wydawało mi się ,że fotka i co za nią idzie przepis jest bezpieczny dla zdrowia.....

 

Fotki na ogół bezpieczne są dla zdrowia. No chyba, że ciśnienie podnoszą :) Obrobiłam się w kuchni, domu, zagrodzie i w ogrodzie - więc i tu zajrzałam. Nuuudy panie, ale mimo to Kolorowych, zdrowych i bez konserwantów Świąt życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...