Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dlaczego system grzewczy na ekogroszek nie jest opłacalny ekonomicznie w nowych domac


Gość Arturo72

Recommended Posts

Proponuję prześledzić wątek o kotle RBR Ekouniwersal - tam znajdziesz prawdziwych fanatyków;) A jakby Ci jeszcze było mało to wejdź na wątek "ranking paliwa typu ekogroszek" - tam znajdziesz ludzi co robią zdjęcia węgla, popiołu, itp - jeśli uważasz, że to jest normalne, to ja wole być fanatycznym wyznawcą pompy:D

 

http://emoty.blox.pl/resource/laie_67.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Map, ci ludzie którzy robią zdjęcia węgla, palnika i popiołu robią to w określonym celu. Ja na przykład - kiedy palę najtańszym miałem podaję nastawy i robię zdjęcia żeby kolegom pokazać jak to ma wyglądać. Może ktoś skorzysta. Kiedy palę dla testu jakimś trudnym opałem - daję zdjęcia ku przestrodze, żeby koledzy wiedzieli czego się mogą spodziewać i omijali ten opał szerokim łukiem. A sporo kolegów - nowicjuszy proszących o pomoc w ustawieniu kotła daje zdjęcia - i wtedy znacznie łatwiej jest coś im poradzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że inicjatywa kobry jest godna uznania

ja np gdy widżę że żarówki słabiej świećą to obdzwaniam wszystkich jadących z grzaniem na prądzie

czemu w nas jest tyle zawiści?

pomoc innym jest godna pochwały

 

Sęk w tym, że raz piszą że palenie węglem to nic trudnego. Wrzucasz i jedziesz. A za chwilę srają się z nim jak czarnym g... Niekonsekwencja malux. I chodzi o to, żeby w nowych domach tego uniknąć.

W starych niech pomaga, cześć i chwała mu za to, nowych niech nie zaraża chorobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Map, ci ludzie którzy robią zdjęcia węgla, palnika i popiołu robią to w określonym celu. Ja na przykład - kiedy palę najtańszym miałem podaję nastawy i robię zdjęcia żeby kolegom pokazać jak to ma wyglądać. Może ktoś skorzysta. Kiedy palę dla testu jakimś trudnym opałem - daję zdjęcia ku przestrodze, żeby koledzy wiedzieli czego się mogą spodziewać i omijali ten opał szerokim łukiem. A sporo kolegów - nowicjuszy proszących o pomoc w ustawieniu kotła daje zdjęcia - i wtedy znacznie łatwiej jest coś im poradzić.

 

Część z tych fotek ma zapewne jakiś charakter dydaktyczny, ale wiele jest po prostu zabawnych, jak chociażby rozpaczliwe poszukiwanie "Wesołej" przez kolegę pawko:)

http://www.iv.pl/images/34457790729450882911.jpg

http://www.iv.pl/images/46477874369874193334.jpg

 

Aż tu nagle przychodzi odpowiedź:D

Uwaga tylko dla widzów o mocnych nerwach;)

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?164725-Ranking-paliwa-typu-ekogroszek&p=6603668&viewfull=1#post6603668

Ciekawe, czy swoją kobietę też tak czule pieści:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie napisales to tym gorzej dla wizerunku sekty.... :D czy nie? :)

 

Hmm, tak na logikę, to np kobra64 poleca bo ma z węgla/kotłów interes no i zapewne siłą rzeczy przy okazji ma o nich wiedzę.

 

Ty jesteś po stronie pompiarzy czysto ideologicznie bo kasy z tego nie czerpiesz.

 

Teraz sobie odpowiedzmy - do kogo bardziej pasuje określenie "sekta", do pompiarzy czy do węglarzy z forum ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty "skromna" istoto to "wszyscy"? ;)

 

Ja odpalilem wczoraj... 65* C , sprawdzilem czy wszystko ok, etc.

 

Sezon moze w nastepnym miesiacu pora zaczac :(

 

wolalbym tylko chlodzic :) no ale haciede sprawic sobie wtedy trzeba :)

 

Ja tam skromnie tylko CWU w trybie lato.

Takie cuda mają te archaiczne brudasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olo a mooże ty z tych olów co ruski hymn po herbacie śpiwają?

on też myślał że zrobi kariere międzynarodową

 

Nieee, mnie bliżej do PISiaków niż do cmentarnych pijaków ;) Ale jak może być inaczej, skoro jedyna minister finansów która zrobiła mi "dobrze" zmniejszając podatki to ta zła, pisowska, antydemokratyczna i antyliberalna prof. Gilowska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...