Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dlaczego system grzewczy na ekogroszek nie jest opłacalny ekonomicznie w nowych domac


Gość Arturo72

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ty jesteś po stronie pompiarzy czysto ideologicznie bo kasy z tego nie czerpiesz.

 

Po jakiej stronie?! Gosciu! chyba ten watek w gklowie Ci zamiksowal zdrowo. Nie ma zadnej sekty. Sa tylko ludzie ceniacy sobie wygode, bezobslugowosc i bardzo niskie rachunki za CO. Tego wegiel nie daje.

Jesli ktos ma ochote, niech instaluje sobie nawet 2 kotly w domu. Na forum beda smichy, a on bedzie plul sobie w brode. Kazdy ma to co lubi, tylko niech nie probuje udowadniac czegos innego i wpychac na mine weglowa nowych inwestorow, bo to juz kutafonem zalatuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakiej stronie?! Gosciu! chyba ten watek w gklowie Ci zamiksowal zdrowo. Nie ma zadnej sekty.

 

To była riposta na "sektę" węglarzy Värmepumpsägare i to z przymrużeniem oka. Nie wiem dlaczego cię to tak zabolało, myślałem, że jesteśmy w miarę inteligentni i drobnych sarkazmów nie traktujemy poważnie, widać się pomyliłem. Ok, niech ci będzie, węglarze to sekta, pompiarze i kablowcy to nie sekta a jedynie słuszna droga - pasuje teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakiej stronie?! Gosciu! chyba ten watek w gklowie Ci zamiksowal zdrowo. Nie ma zadnej sekty.

Jednak to Tobie trudno zrozumieć ironię i sarkazm innych, mimo, że ostatnio twierdziłeś inaczej...

 

Kazdy ma to co lubi, tylko niech nie probuje udowadniac czegos innego...

 

Jestem bardzo ciekaw, co się stanie, jeśli spróbuję udowodnić, że nie mam tego, co lubię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas sprawdzam popularność (ilość sprzedanego) ekogorszku na allegro. Czy jest ktoś z Was w stanie wyjaśnić fenomen czegoś co nazywa się "Tani Opał Ekogroszek Pro" ? Na jednej aukcji sprzedali ponad 200 ton. Opierając się na opiniach internetowych, Tani Opał raczej sprzedaje straszne badziewie w ładnych opakowaniach. Palił może ktoś z Was ekogroszkiem od nich ?

 

Tani Opał Ekogroszek Pro... osmarkałem się :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nam sie przydadza w sumie ...

Wasze osady widac i czuc bez tego...

:D

Oj przydadzą. Tak się zastanawiałem - czego też mógłbym Ci zazdrościć. Wytykasz co trzeci post ludziom że ogrodzenia, brukowane podjazdy i nowe samochody mają. Wnioskuję że sam nie posiadasz - skoro tak Cię to w oczy kłuje? Za to sąsiadów masz co to Ci w okna dymią i trują smrodem palonych pampersów i butelek PET. No i okoliczne psy chodnik przed Twoją furtką sobie wybrały za miejsce zbiorowej defekacji. Rzeczywiście - tylko pozazdrościć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...