Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dlaczego system grzewczy na ekogroszek nie jest opłacalny ekonomicznie w nowych domac


Gość Arturo72

Recommended Posts

Gość Arturo72
To jaki problem jest i gadanie jeżeli ktoś założy do domu kocioł przewymiarowany ? Wystarczy nie palić 24h na dobę tak ?

Szok :D

rustin,pokaż mi takich co mają kocioł z podajnikiem i grzeją przez pół dnia na mocy max.potem wygaszaja kocioł by na drugi dzień go odpalić.

Pokaż mi takich co mają kocioł z podajnikiem i bufor i grzeją z pełną mocą pół dnia i potem wygaszaja.

Ty czytasz co piszesz czy naprawdę nie masz pojęcia o co biega ?

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myjk chyba zostaniesz moim idolem. Masz śmieciucha twierdzisz , że nie ma różnicy między kotłem podajnikowym i uważasz się za ekologa , śmiech na sali Avatar pasuje do ciebie.

Tu nie chodzi o to jaki kocioł spala, tylko świadomość jak się paliwo spala. Ja mam świadomość, często większą niż "podajnikowcy", którzy myślą że jak mają napis na kotle "ekologiczny" i automatykę to z ich komina wychodzi tylko zapach fiołków i stokrotek...

Edytowane przez Myjk
Porządki za prośbą moderatora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały temat jak to wszystko jest jednym wielkim śmietnikiem z powodu jakiego to polak ma w naturze, chwalenie swojego jakie by nie było.

 

Nie mam nic przeciwko pompie, nie uważam , że to złe rozwiązanie tak samo jak gaz czy ekogroszek ( wpływ zatrucia przez kotły podajnikowe jest minimalny w stosunku do 90% ludzi którzy posiadają zwykłe zasypowe , co gorsza śmieciuchy , nie wspominając o fabrykach , elektrowniach , komunikacji miejskiej itd itp )

 

Szkoda , tylko że przez to takie osoby jak ja guzik mogą się dowiedzieć ponieważ każdy pisze swoje bajki.

Miałem założyć nowy temat o pompie , jest sens ? żebyście przyszli i się kłócili ? lub czytać rady osób co nie maja zielonego pojęcia jak Myjk . Uważa sie za speca i doradce a pali w śmieciuchu i poza internetem pompy na oczy nie widział. To są wiarygodne te źródła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Jeszcze jedno. Znam też ceny "warszawskie". Nikt realnie nie dojedzie i nie naprawi Ci w domu powietrznej pc za 50 zł jak to ładnie opisuje na swoim przypadku Arturek. Tyle

Od marca 2013r nikt się nie tykal pompy i sądzę że jeszcze długo,długo nie będzie.

O jakich naprawach mowisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok :D

rustin,pokaż mi takich co mają kocioł z podajnikiem i grzeją przez pół dnia na mocy max.potem wygaszaja kocioł by na drugi dzień go odpalić.

Pokaż mi takich co mają kocioł z podajnikiem i bufor i grzeją z pełną mocą pół dnia i potem wygaszaja.

Ty czytasz co piszesz czy naprawdę nie masz pojęcia o co biega ?

 

Czy ty gdzie kolwiek pisałeś , że chodzi o PC ?

A nie ma kotłów zasypowych w których się pali , wygasają i trzeba znowu rozpalać ? tylko podajnikowe są ? szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to jaki kocioł spala, tylko świadomość jak się paliwo spala. Ja mam świadomość, często większą niż "podajnikowcy", którzy myślą że jak mają napis na kotle "ekologiczny" i automatykę to z ich komina wychodzi tylko zapach fiołków i stokrotek...

 

Tak w ogóle, to niezłego syfu tutaj obrońcy "eko"węgla narobili. Potem się dziwić, że syf za oknem, syf na forum. Wy sobie za cel życia postanowiliście nawracać wszystkich na jedyny słuszny "eko"węgiel?

 

Syf to jest przez takich jak ty w czerwonych perukach , dla takich osób jest tylko jedno miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dowiesz się bo to troll forumowy.

Osoba Arturo72 działa na nerwy nie tylko mi , ale w tych jego bajkach można wyczytać coś pożytecznego i prawdziwego , gdyby nie był tak obiektywny tylko na pompę i swoje widzi mi się może dało by się z nim normalnie pisać ale Myjk to jest totalna masakra. Kopci śmieciuchem , doradca na forum od siedmiu boleści, znafffca pomp jak mało kto a styczność z pompą to ma , chyba do brudnej wody. Tak wiem, ale myśli o zmianie........

Edytowane przez rustin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem , że jesteś inny po avatarze, pewnie dlatego nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Pinki Winki gdzie ty zobaczyłeś , że ja jestem zwolennikiem ekogroszku czy innego zasilania ? Jetem przeciwnikiem trollów forumowych od których nic nie można się dowiedzieć a uważają się za speców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekonuje nikogo do ekogroszku. Każdy ma swój rozum i wybierze to co mu się podoba, mnie nic do tego.

No właśnie widać nie wszyscy mają rozum. Gdyby mieli, to by się w ŻADEN węgiel do nowego domu nie pchali. No ale są tacy, co jednak to robią i nie ma siły. Tutaj piszę i tłumaczy się tym niezorientowanym, że to skrajnie głupi i nieekonomiczny pomysł. Czemu ty za wszelką cenę próbujesz zamazać temat, to już nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku przecież ty nic nie masz do powiedzenia bo się nie znasz.

Ja nie twierdzę , że się znam dlatego nie polecam i nie neguję z żadnego źródła ogrzewania. Chcę się czegoś dowiedzieć ale przez ciebie to można się dowiedzieć jak można uważać sie za speca pomp pc paląc stare opony w piwnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widać nie wszyscy mają rozum. Gdyby mieli, to by się w ŻADEN węgiel do nowego domu nie pchali. No ale są tacy, co jednak to robią i nie ma siły. Tutaj piszę i tłumaczy się tym niezorientowanym, że to skrajnie głupi i nieekonomiczny pomysł. Czemu ty za wszelką cenę próbujesz zamazać temat, to już nie mam pojęcia.

 

Dobrze, zdążyłem zauważyć jakie masz zdanie na ten temat.

Teraz odpowiedz kiedy Ty przestaniesz truć innych swoim kopciuchem ? Który to będzie rok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, zdążyłem zauważyć jakie masz zdanie na ten temat.

Teraz odpowiedz kiedy Ty przestaniesz truć innych swoim kopciuchem ? Który to będzie rok ?

Nie truję bardziej swoim kopciuchem niż Ty swoim "eko"węglem. Już to ustaliliśmy, ale widzę po raz kolejny nie dotarło. Zrobię to najszybciej jak to możliwe, bo to głównie MNIE na tym zależy, nikt mnie do tego nie zmusza, robię to z WŁASNEJ NIEPRZYMUSZONEJ WOLI.

Edytowane przez Myjk
Porządki za prośbą moderatora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki problem jest i gadanie jeżeli ktoś założy do domu kocioł przewymiarowany ? Wystarczy nie palić 24h na dobę tak ?

 

Matko !

to Ty jeszcze o smieciuchach chcesz rozmawiać ?

Pal sobie smieciuchem 2x po 3 godziny dziennie, skoro tak lubisz. Zakładam, że do nowych domów takich rzeczy się nie wkłada...

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...