Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aldio - Joanno bardzo dziękuję za piękny post.

Zaglądaj tu do mnie i pytaj o wszystko, o co zechcesz.

Ja też życzę Ci, abyś zrealizowała swoje marzenia i wybudowała dom taki, jakiego pragniesz i mocno za to trzymam kciuki.

W wątku :Stowarzyszenie budujących poetów" specjalnie dla Ciebie zagrała Republika. Zajrzyj tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko dziękuję pięknie za życzenia, pamięć i kwiaty. Trzeba by się zdzwonić prawda? :D

 

Ew-ka niecierpliwa istoto, chcesz mnie już dziś o rok postarzyć, co? :wink:

Dzięki za życzenia i róże, znów ogołociłaś ogródek sąsiadów :roll: ...piękne :D buziaczek :D

 

Bodziu dziękuję mocniście :D

 

Wszystkich serdecznie zapraszam na tort jutro, zaraz wezmę się za pieczenie.

Zapasy Tyskiego Żubra już poczynione, chłodzą się w piwniczce 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Bardzo Tolu. I ja składam życzenia Wrześniowej Pannie: Spełnienia prawie wszystkich marzeń, tych w najbliższych i dalszych planach. Prawie - byś zawsze mogła marzyć. A na tę chwilę jesienną: duuużo babiego lata i purpurowych liści, długiej ciepłej jesieni. Już Ty będziesz wiedziała jak wykorzystać tę najpiękniejszą porę. :wink:

(Dołącze zdjęcie jesiennego bukietu jak dotrę do domu.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolusia

 

Ty się nigdy nie zmieniaj - bądź zawsze tak cudownie ciepła, serdeczna i dobra. (Ale to raczej życzenia dla nas :wink: :oops: )

 

Zdrówka, radości, zapału i dobrego humoru aż do końca świata i jeden dzień dłużej!

 

Przesyłka dla Ciebie przyjechała :wink:

 

http://www.czterypory.boo.pl/artykuly/wrzosy/2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gohna, Ew-ka, Renatko, Bodziu, Kubolotku, Aldio, Zeljko, Mufko, Martynko, Edziu, Kasiu, Aniu

 

Bardzo, bardzo Wam dziękuję za miłe słowa i życzenia, są dla mnie niezmiernie ważne :D :D :D

 

Dziś tylko wirtualnie, a kiedyś być może uda się w realu zapraszam na urodzinowy tort :D

 

http://kuchniabakino.blox.pl/resource/tort.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gohna ja z sadzeniem jeszcze się wstrzymuję, tak ciepło jest. Boję się, że mogłyby rozpocząć wegetację. Posadzę w październiku, a w maju będziemy pstrykać zdjęcia :wink:

 

Aldio cieszę się bardzo i dziękuję za ten bukiet.

A nalewką wznoszę toast, niech nam się wszystkim dobrze i zdrowo dzieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...