Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie bierz tego pod uwage, jak zwykle[/size] :wink:

 

każde napisane słowo biorę pod uwagę, i nad wszystkim co piszecie się zastanawiam. Poświęcacie mi swój czas i ja to niezwykle szanuję, naprawdę.

 

A co do obudowy wokół kominka, a nie na całości ściany....mnie właśnie nie chodziło o obudowę kominka.....tylko o zrobienie kamiennej ściany we wnętrzu.

Stąd zamysł, że od góry, stąd na samej górze umieszczone światła podświetlające tę nierówność, jaka ma powstać...

a potem ciężaru tej ściany się przestraszyłam....i się zaczęło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, dziewczyny, dziś to miałabym ochotę na babski wieczór

do knajpki, dobre piwo i luzik :wink:

która jest "za"? 8)

 

Amtla, podpuszczasz mnie :wink:

...nakleję fototapetę z palmami i będzie gicior, jak mawia moje dziecię :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "pifko" pod tą tapetę iiiiii pełny luzik :oops:

 

no mowie ze tolus nam sie za bardzo tym wszystkim przejmuje :wink: to moze jeszcze jedno pifko ?

 

ps, u mnie luzik zaczal sie jak przyszlo cieplo i moglismy wyciagnac Columbusa 8) a jak mozna juz ciagac przyczepke to nic wiecej sie nie liczy... nawet kuchnia w Rubiku hihi dlatego to tak dlugo u mnie trwa :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag, już tak jak długo trwa u mnie, to u nikogo tak nie ma :lol:

Wypiję za Twoją kuchnię, i za naszych chłopaków, wygrywają 3:1, ale harcerzyki :wink:

 

a tola już tak ma, że się szarpie w swoich decyzjach, dobrze, że nie w zeznaniach, mogłoby być niebezpiecznie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu, co do kominka - to mi się podoba wariant 1, a najbardziej to podobałby mi się wariant drugi - ale w odbiciu lustrzanym tego co jest po prawej stronie :)

 

podglądam cały czas Twój ogródek - ja w końcu pokazałam mój (z chęcią skorzystam z Twoich uwag) - to dopiero początki, ale od czegoś trzeba zacząć :)

 

jak tam postęp w pracach łazienkowych (cały czas nie mogę się doczekać efektu końcowego)

 

pozdrawiam cieplutko w ten jesienny poranek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu moim zdaniem

WARIANT I to jest za prosty w s tosunku do kamienia który jest nieregularny i dlatego mnie się podoba

wariant II nawet jakbyś wyjechałą ty, kamieniem z lewej strony patrząć na wprost kominka i tak samo nie równo zakończyła to byłoby super .

Wariant III też może być.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...