Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tolcia a mogłabyś podać nazwę miejscowości, gdzie byłaś.

 

My przygodę z deską i żagle (choć to się nazywa pędnik ;) ) zaczęłiśmy w zeszłym roku i bardzo nam się spodobało. Szukam więc miejść gdzie można połączyć widoki, kuchnię, słońce, i winda.

 

Byłabym baaaardzo wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Żelko, Perełko moja, móc Cię uściskać,

to najlepsza terapia wzmacniająco-uszczęśliwiająca na świecie :hug:

Pozdrawiam wszystkich, z którymi na wczorajszym spotkaniu mogłam się nagadać i naprzytulać :)

 

Bodzio_g Bracie piwny...ja wiem...i Ty też wiesz :rolleyes: :)

 

Nitubaga, na ciepłe słowa zawsze jest dobra pora, dziękuję Słonko :)

 

 

Wczoraj dzień pełen wrażeń, spotkanie forumowiczów w realu to wielka przyjemność.

A dziś mglisty dzień, chyba trzeba się ruszyć do lasu.

Po deszczach ostatnich dni może jakiś grzyb się znajdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek33, ja również niezwykle się cieszę z tego spotkania, mam nadzieję, że za rok znów się wyściskamy :)

Nitubagi nie było, niestety, a dziękowałam jej za życzenia które napisała kilka postów wyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeluś, tyle energii, ciepła, serdeczności ile płynie od Ciebie i Twoich bliskich...to jak z elektrowni jądrowej :)

Dobrze pisze TAR, musimy to powtórzyć, koniecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli, spotkanie z Wami to najczystsza przyjemność.

Jesteście naprawdę wyjątkową rodziną.

Mam wyjątkowe szczęście, że Was znam i że czasem jest okazja,

by się spotkać i łapać Wasze uśmiechy :)

Uściski wszystkim :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Myślę że stałą bywalczynię nad włoskim jeziorem mogę zapytać :) Otóż krążę nad mapą google w poszukiwaniu miejsca na przyszłe wakacje no i zastanawiamy się czy nie zatrzymać się jednego tygodnia na wybrzeżu a drugiego właśnie nad jeziorem Garda. Po analizie wielu relacji, opinii wybraliśmy dwie naprzeciwległe miejscowości. Właśnie okolice Malcesine i Limone po przeciwnej stronie jeziora. Dodam że planujemy jechać z namiotem :) I właśnie chciałabym się zapytać czy nie rzuciła się Wam w oczy jaka fajna miejscówka? Proszę o poradę po której stronie jeziora lepiej zatrzymać się z dzieciakami :) Mało ogrodowe pytanie no ale sezon ogrodowy zakończony i czas na planowanie wakacji :) Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Sydonia_buu, powiem tak, w jakiejkolwiek miejscowości nad Gardą się zatrzymasz będziesz zadowolona.

Dzieciom najlepszą miejscówką byłaby miejscowość Garda (nazwa taka jak jeziora)...bo to w niej znajduje się największy aqua park.

Jeśli zależy Ci na wyborze z tych dwóch miasteczek o których pisałaś, to jak wiesz ja zakochana jestem w Malcesine.

Zasadnicza różnica jest taka, że Malcesine jest po słonecznej stronie.

Czyli od 9 rano, kiedy słońce wychyla się zza wzgórza Monte Baldo aż do zachodu jest słonecznie.

Limone ma słoneczny wczesny poranek, ale potem słońce chowa się za górami.

My kilkakrotnie byliśmy z namiotem i nocowaliśmy tu: http://www.campingalpino.com/pl/1/44/witamy.htm

Właścicielami campingu jest sympatyczne włoskie małżeństwo. Nam się tam podobało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...