Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to jesteśmy umówieni, czekam z utęsknieniem i od jutra stoję na drodze i wypatruję :lol:

przyjeżdżajcie szybko, bo noce zimne i nie wiem ile wytrzymam :roll: :wink:

 

zgarnijcie po drodze Angelike, Mikite, Jea, DarioAS, Jamlesa i innych

będzie weselej :D bigos i rafaello macie jak w banku, wałki do malowania też.

Może i łupek machniemy, w końcu na co czekać 8)

 

bigos powiadasz...

i rafaello....

 

już się pakuję :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śpiworów u mnie dostatek, materace też są, w kominku napalimy, sąsiad z gitarą przyjdzie i będzie gicior, jak mawiają dzieci :wink:

 

Pogoda na Podlasiu piękna, od niedzieli cały czas słońce i w dzień całkiem ciepło.

A w Dworku w Kiermusach, który bardzo dobrze znają Warszawiacy, giełda staroci...jeśli ktoś lubi, można tam poszaleć na zakupach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie płytki wybrałam do dolnej łazienki, glazura już przyklejona, a ściany do malowania oczywiście rozbabrane

 

http://www.novinki-plitki.ru/catalog/fap/velvet/fap-velvet-big.jpg

 

http://www.novinki-plitki.ru/catalog/fap/velvet/tile/velvet_beige.jpg

 

http://www.novinki-plitki.ru/catalog/fap/velvet/tile/velvet_brown.jpg

 

http://www.idealceramic.ru/plitka/fap/velvet/brown_04.jpg

 

te róże na tej płytce dekoracyjnej mają lekki połysk w kolorze mosiądzu

płytka została przecięta na pół, czyli z 30cm, na 15 i przyklejona na całej szerokości ściany pod lustrem.

 

Umywalka nie będzie tradycyjnie mała i przymocowana do ściany, jak to w małych wc, ale będzie stała na stołku :roll:

 

już kupiony razem z taką baterią jak na zdjęciu. Wiem, że będę ciągle czyścić to szkło, po którym spływa woda, ale trudno, zaryzykuję, bo mi się ta bateria bardzo podoba. Pionowa wneka w ścianie bedzie wykończona na dole szkłem wyokrąglonym i fazowanym jak ta bateria.

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/odlotazienka.jpg

 

 

zdjęcie pochodzi ze sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śpiworów u mnie dostatek, materace też są, w kominku napalimy, sąsiad z gitarą przyjdzie i będzie gicior, jak mawiają dzieci :wink:

 

Pogoda na Podlasiu piękna, od niedzieli cały czas słońce i w dzień całkiem ciepło.

A w Dworku w Kiermusach, który bardzo dobrze znają Warszawiacy, giełda staroci...jeśli ktoś lubi, można tam poszaleć na zakupach :D

 

Oj Tola kusisz, kusisz. No to biorę jaska pod główkę z domu i wyruszam w podróż.

 

Też się zastanawialam nad tą baterią i nad zlewem ze szkła, ale zrezygnowałam. Postawiłam na rustykalny styl. Ale w następnej chatce - pewnie będzie nowocześnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verunia, płytka wg mnie droga, po 196 zł. za metr, jedna płytka dekoracyjna ta z różami 160 zł za sztukę.

Kupiłam je dlatego, że moje wc jest małe, glazura tylko do wysokości 1.20, wyżej malowanie, więc nie dużo tej płytki.

Poza tym cena była obniżona do 145 zł, gdyż ktoś zamówił tę płytkę i potem zrezygnował. To co jest na stanie magazynowym było tańsze, inne kolory sprowadzane na zamówienie już po tej wyższej cenie.

Płytka w realu jest o niebo ładniejsza niż na zdjęciu.

Ta jasna ma melanż kolorystyczny od ecru, wanilii, beżu, żółci do odcieni oliwki i szarości. To paseczki mają takie różne odcienie i pięknie to wygląda.

Ciemna płytka też ma zróżnicowanie kolorystyczne w tych paskach od ciemnej czekolady, przez toffi, śliwkę i inne odcienie brązów.

W komplecie jest też gres podłogowy w kolorach i jasnym i ciemnym, jak kto woli. Ja wybrałam jasny ze względów praktycznych, choć ciemny podobał mi się bardziej.

 

Producent to firma FAP, seria Velvet , link wkleił Jamles patrz wyżej.

 

No i dobra wiadomość dla mnie, pan od malowania zgodził się skończyć moje łazienki, ma wejść po 1 listopada. Trzeba jednak dalej kciuki trzymać, bo pewność będzie wtedy, kiedy zwiezie swoje 'Instrumenty" :wink:

 

Niezależnie od tego wszystkich chętnych do pomocy w mojej wykończeniówce serdecznie zapraszam, w tej kwestii nic się nie zmieniło :D

Do bigosu i rafaello dorzucę jeszcze lazanię, ponoć wychodzi mi całkiem niezła 8)

Mglisto dziś na Podlasiu, tak listopadowo już, kawa niezbędna, by oczy dało się otworzyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz ktoś powiedział: Budowanie to sztuka kompromisu :-)

 

Oj tak, święta prawda.

W czasie budowy o wiele rzeczy walczyliśmy, by były takie, jakie chcieliśmy.

Stąd okres budowy tak długi. Z wielu zrezygnowaliśmy, mierząc siły na zamiary.

Choć niejednokrotnie próżność podpowiadała co innego :wink:

Największe kompromisy to lukarny, a nie wole oka, bo dużo taniej, okna okleinowane, a nie drewniane,

działka 800 metrów, a nie 1500, kostka betonowa, a nie kamienna.

Tych mniejszych kompromisów jest dużo więcej...pogodziliśmy się z nimi.

O niektórych myślimy, że jak przyjdą lepsze czasy, to się wymieni, jeśli nie, to polubimy to co jest.

W myśl zasady, że trzeba się cieszyć każdym drobiazgiem, każdą chwilą.

 

Dziś mamy swoje małe święto, 19 Rocznicę Ślubu

niezły staż :wink: ...chciałoby się co najmniej drugie tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu,

 

pozwól, że jako pierwsza złożę serdeczne gratulacje Tobie i Małżonkowi.

 

Nie pozostaje życzyć nic innego jak drugich i trzecich tyle...

 

 

A tak na marginesie, to bardzo się ucieszyłam. Sądziłam, że Wasza działak to właśnie jest z tych rzędu 1500m. A tu miła dla mnie niespodzianka - tak prawie jak u mnie. Nie jest zatem tak źle, jak się ślicznie zieleń i kamlotki wkoponuje to może wyglądać na olbrzymią :wink:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...