Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zrób foty w łazience 8)

 

...jak mam zrobić, kiedy nie posprzątane :roll: :wink:

 

Nas z marjuchą pierwszy plan interesuje 8) :lol:

bałagan będzie tylko nic nieznaczącym tłem :wink:

O tak, dokładnie tak jak kolega powiedział :wink:

 

...strój dowolny, czy macie jakieś życzenia :lol:

Toluś podejrzewam, że strój to dopiero by było nic nieznaczące tło :wink: Chłopcy wolą żywą naturę 8)

Cieszę się, że w końcu sprawa łupka ruszy :D A sznurek, to Ty zostaw dla potrzebujących (czyli dla mnie i dla Agi na ten przykład 8) :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zrób foty w łazience 8)

 

...jak mam zrobić, kiedy nie posprzątane :roll: :wink:

 

Nas z marjuchą pierwszy plan interesuje 8) :lol:

bałagan będzie tylko nic nieznaczącym tłem :wink:

O tak, dokładnie tak jak kolega powiedział :wink:

 

...strój dowolny, czy macie jakieś życzenia :lol:

Toluś podejrzewam, że strój to dopiero by było nic nieznaczące tło :wink: Chłopcy wolą żywą naturę 8)

Cieszę się, że w końcu sprawa łupka ruszy :D A sznurek, to Ty zostaw dla potrzebujących (czyli dla mnie i dla Agi na ten przykład 8) :wink: )

 

joola, widzę, że czujesz klimat :p

Tolu, tylko żywa natura może być w wersji hard...z pacą albo szpachelką w dłoni 8) :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joola, widzę, że czujesz klimat :p

Tolu, tylko żywa natura może być w wersji hard...z pacą albo szpachelką w dłoni 8) :lol: :wink:

 

Joola, i Ty przeciwko mnie :wink:

 

...szukałam odpowiedniej szpachelki, ale żadna nie pasowała do koloru oczu :roll: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joola, widzę, że czujesz klimat :p

Tolu, tylko żywa natura może być w wersji hard...z pacą albo szpachelką w dłoni 8) :lol: :wink:

 

Joola, i Ty przeciwko mnie :wink:

 

...szukałam odpowiedniej szpachelki, ale żadna nie pasowała do koloru oczu :roll: :wink: :lol:

Jakie przeciwko?! Przecież ja się staram pomóc wykreować Twój nowy wizerunek... ymydż po prostu 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu

jestem pod wrażeniem Twojego ogrodu. Piękny. Zadbany.

Domek też piękny.

 

Ja jestem dopiero w stanie "surowym".

Ty jesteś na forum stałą bywalczynią. Czy możesz mi napisać kto ma urządzony domek w stylu klasyczny. Wiem, że na pewno motyczka, ale kto jeszcze? Bo przeglądałam tyle domów, że już wszystko mi się pomieszało i nic nie wiem. U mnie całkowicie odpada styl nowoczesny, geometryczny.

 

Pozdrawiam

Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i nadal widze ...ciemność :roll:

dla mnie Tola w wersji hard to ... siostra podająca kroplówke ( tak jeszcze nie konsumowałem piwka :wink: ) w wielokrotnym odbiciu :wink: 8) :D

 

...kiedy przyjeżdżasz? :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie przeciwko?! Przecież ja się staram pomóc wykreować Twój nowy wizerunek... ymydż po prostu 8) :wink:

 

...widzisz, ja cienki bolek nie skapowałam, ale jeśli tak, to jestem ZA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joola, widzę, że czujesz klimat :p

Tolu, tylko żywa natura może być w wersji hard...z pacą albo szpachelką w dłoni 8) :lol: :wink:

 

Joola, i Ty przeciwko mnie :wink:

 

...szukałam odpowiedniej szpachelki, ale żadna nie pasowała do koloru oczu :roll: :wink: :lol:

To niech będzie Tola w iglakach.

Zieleń pasuje do wszystkiego :wink:

 

Marjucha, miej litość, u nas śnieg pada i zimno okrutnie, chcesz mnie zamrozić? :roll: :wink:

 

 

Jamles, w poprzek to nie jest, ale czy całkowicie w poziomie to nie wiem...zaraz jadę sprawdzić, bo dziś już kończą tę zabawę...

 

 

S&M, dziękuję za miłe słowa.

Co do domów urządzonych w stylu klasycznym, to muszę pomyśleć, sięgnąć pamięcią do tych wątków, których nie ma na pierwszych stronach.

Zajrzyj do domu Soniki, ona ma połączenie stylu nowoczesnego z klasycznym.

Ma piękne meble, warte obejrzenia. Jak coś przypomnę , napiszę tu.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles, w poprzek to nie jest, ale czy całkowicie w poziomie to nie wiem...zaraz jadę sprawdzić, bo dziś już kończą tę zabawę...

coś długo trwa ten odbiór :roll: ..........chyba nie skuwają :roll: :-? ....tfu, tfu 8)

 

no i tfu, tfu nie pomogło...skuwają :roll:

ale nie łupek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś proszę nie męcz nas dłużej samymi opowieściami - pokaż zdjęcia...

doczekać się już nie mogę...

 

@niu,

łupek co prawda ułożony, ale trzeba przerabiać tę belkę oświetleniową nad łupkiem.

Łupek jest dużo grubszy, niż gipsowa imitacja kamienia (która była w pierwotnym zamyśle)

i żarówki nie oświetlają kamienia tak, jak powinny.

Jest przeróbka, a właściwie demolka istniejącej zabudowy i robienie jej na nowo w innych wymiarach.

Więc bałaganu ciąg dalszy. Nie ma co pokazywać.

Ale jestem dobrej myśli, w końcu muszą to skończyć i wtedy będą zdjęcia...z podświetleniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha.wiec nadal czekamy :cry:

 

Aguś, nie płacz, to już naprawdę niedługo :wink:

Mam nadzieję, że do końca tygodnia wkleję zdjęcia górnej łazienki, jeśli glazurnik się nie zbiesi i zrobi to, co powinien :roll:

nie będzie jeszcze blatu i umywalki, bo stolarz strasznie marudzi, drzwi do kabiny też nie wiadomo kiedy, ale coś tam wkleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...