Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Magda72, właśnie, 5 lat na forum, czas najwyższy na przeprowadzkę, prawdaż?

 

Soniko, mieliśmy jechać na narty na kilka dni, a wtedy nikt by do domu nie zaglądał.

Aż strach pomyśleć co zastalibyśmy po powrocie.

 

Amtla, gratulki takiej ładnej liczby postów, jedynka to wyjątkowa cyfra w dacie urodzin mego syna, występuje 5 razy.

 

Wasiek, dzięki za trzymanie :D

 

Gohna, Aga, dziś już tak pachniało wiosną, to pierwszy taki piękny, ciepły dzień w naszym regionie i widziałam lecący klucz dzikich gęsi...gęgały aż miło.

Jutro test wilgotności podłogi...może będzie dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu bardzo Cię proszę o .................... zdjęcie twojego brodzika jak jest zlicowany z glazurą. Bo nie dość dokładnie widać a jest bardzo interesujący w tej cudnej łazience

 

Tosinek, pamiętałam i zrobiłam to zdjęcie i wklejam :wink:

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/tosin2.jpg

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/tosin1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A mogę poprosić o zdjęcia w świetle dziennym?

 

 

Sonika, zdjęcia robione w dzień nie wiele się różnią, bo światła przy zachodnim oknie połaciowym jest dużo.

Tak to wygląda:

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/tosia1.jpg

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/dzie.jpg

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/dzie4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś, dzięki za zdjęcia i relacja mojego mężą: Pięknie ale co tam jest pod spodem????? Więc jeśli wiesz, czego i ile to proszę o zeznanie. A po za tym, jak mawia znajomy pastor, po to coś się dzieje źle, żeby zrobić to jeszcze lepiej, to a propos klepki

 

Tosinku, znalazłam takie zdjęcie, na którym widać niebieskie rurki od wody, które przenoszone były z lewej ściany na prawą pod brodzikiem, co widać.

Widać też rurę odpływową i fragment brodzika.

Ale czym to zostało wypełnione przed położeniem płytki i zamknięciem tego, to nie wiem.

Ciekawe, czy fachowiec dał tam coś wygłuszającego odgłos spadającej wody?

Po pierwszej kąpieli będzie wiadomo, czy da się wytrzymać bez zatykania uszu i czy nic nie będzie przeciekać :roll:

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/inst-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj przecyztałam o parkiecie i obitych drzwiach :( Przykro mi Toluś. Jesli Cię to choć troche pocieszy to u mnie jest podobnie. Jedni robią a drudzy psują. Ościeznicę sama uszkodziłam wnosząć katowniki i jak dom duży i ma 0 drzwi to jak myślisz, gdzie jest to uszkodzenie? Oczywiście na samym wejsciu do domu, tam gdzie widac najlepiej :lol: Ale trudno, nie ma sie co przejmować rzeczami które mozna naprawić. Tak samo bedzie u Ciebie. Szkoda pieniażków już wydanych ale może nie bedzie tak źle.

Czy macie blizej określony termin przeprowadzki? Wyznaczenie takie daty czasem mobilizuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha przypomniało mi się :lol: U mnie pękł nypel w kotłowni. Lało się całą noc i pól dnia. gdyby nie kratka ściekowa w kotłowni szkody byłyby większe. Namiekła szafka z umywalką i jedna ościeznica ale nieznacznie. Skrzydła drzwi i tak mam przyznane do wymiany (reklamowałam z innego powodu) więc tego mi nie szkoda :roll: Ale kurcze nie przewidzi sie tego i nie uniknie :roll: Od tamtej awarii każdej nocy ktoreś z nas śpi w domu. Dzisiaj ja trzymam wartę :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zajrzałam do "jednego z moich ulubionych domów", na szczęście dobre dusze już Cię (mam nadzieje skutecznie i długotrwale) pocieszyły. Sama wiesz, że budowa i "wykończanie" domu to test na wytrzymałość nerwową :wink: , trzeba sie zaprawiać :wink: a jak już sie wprowadzisz nic, ale to nic już Cię nigdy nie złamie :wink: :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnym ludziom rośliny tak nie rosną i wnętrza też nieczęsto tak piękne :D :D :D

dobre dobre :lol: siostra -zawsze czułam ,żeś coś nie tego :lol:

 

no tak, prawda wcześniej, czy później i tak wyjdzie na jaw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcobaleno, ogród to sam nie wie, czy się budzić, czy nie.

Za to ja wiem, co przesadzę, co dosadzę, już lista roślin do kupienia gotowa.

Wczoraj dosadziłam świerki i brzozy za ogrodzeniem.

Mam wzdłuż płotu od strony północnej pas ziemi między ogrodzeniem a chodnikiem.

Ja świerki brzozy i sosny kocham najbardziej, gdybym tak miała leśną działkę, zachowałabym jej naturalny charakter.

A na swojej muszę coś modzić, takie jej położenie.

Tulipany, żonkile, hiacynty i szafirki już wychodzą z ziemi, więc wiosna blisko :D

 

Mayland, święte słowa, że wyznaczenie terminu mobilizuje.

I my go wyznaczyliśmy na przełom czerwca i lipca.

Tylko pytanie, czy nam się to uda????

 

Mufka, mam nadzieję, że jak już zamieszkam, to się upewnię, że to jest to miejsce, w którym powinnam być,

przestanę tęsknić za obecnym mieszkaniem, pozbędę się rozterek

i wezmę nareszcie głęboki oddech....mówiąc: tak, jesteśmy u siebie i jesteśmy szczęśliwi.

Albo tak będzie mi brakowało zamieszania związanego z budową, że zacznę budować drugi dom i wtedy już blisko lasu i sosen :wink:

 

Renka Grabow ja też pozdrawiam Cię serdecznie i dzięki za wirtualne odwiedziny.

W realu też zapraszam :D

 

No i ważna wiadomość, parkiet w zalanym pokoju ułożony na nowo.

Lepiej byłoby odczekać z cyklinowaniem i lakierowaniem choć dwa tygodnie,

ale nie ma szans, ekipa ma inne zlecenia, będą kończyć w tym tygodniu.

Trzeba mieć nadzieję, że nic się z nim już nie stanie.

Deski jesionowe w salonie też już raz polakierowane, będą zdjęcia :D

 

Dziękuję raz jeszcze, że mnie odwiedzacie, duża buźka...CMMMMMMMMMMMOK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podoga jest, to kiedy przeprowadzka? Zgadzam się z Twoim sąsiadem, w domu trzeba mieszkać.Masz przepiękne wnętrza, nie mówiąc o ogrodzie, i co z tego jak to stoi puste. Tak naprawdę cieszy to tylko oczy wszystkich forumowiczów. Życzę szybkiego zamieszkania- wtdey to ma sens i jest frajda. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...