Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dosyć tego, co tu się dzieje :roll: rekwiruję wszystkie sznurki, mam dla nich lepsze przeznaczenie.

Iglaki trzeba ratować przed połamaniem, nie wytrzymują takiej ilości śniegu na sobie.

Obwiążę, mam serce do wszystkiego co żyje 8)

 

A teraz zdradzę sekret Agackiej.

Ona musi pisać, że łazienka bomba, (pomimo braku papuzich kolorów),

bo miała udział w jej tworzeniu!

Wybrała ten podświetlony obraz wśród wielu innych i razem dokonałyśmy zakupu w IKEI w Krakowie :D ....

.....to co ma teraz pisać?...że brzydko jest? :roll: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A teraz zdradzę sekret Agackiej.

Ona musi pisać, że łazienka bomba, (pomimo braku papuzich kolorów),

bo miała udział w jej tworzeniu!

Wybrała ten podświetlony obraz wśród wielu innych i razem dokonałyśmy zakupu w IKEI w Krakowie :D ....

.....to co ma teraz pisać?...że brzydko jest? :roll: :wink: :lol:

 

 

czuję się obdarta z mojego sekretu..........!!!!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol:

Czy ja wybierałam obraz? :o Ja tylko usiłowałm Cię uratować przed wykupieniem wszystkich rzeczy w IKEI z motywani plażowo-muszelkowymi!

A tu taka wdzięcznośc...papuzie kolory! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłam wczoraj żarówki na silniejsze, nowy transformator i jest dużo jaśniej. Zawiozłam osobiście wymiary plaży do szklarza, może na poniedziałek zrobi.

 

Agacka wszystkie inne skrety sekretmi pozostaną i z żadnego z nich już Cię nie obedrę :wink: :D może rafaello upiekę na 4 marca, co??? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka czyż tego można nie lubić? to ponadczasowe piękno jest.

Ciepła fala obmywa stopy...słychać kojący szum, mewa śmieszka wariuje...ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tola,

 

mogę zadać głupie pytanie? o co chodzi z tą plażą, gdzie ona będzie, nie bardzo rozumiem... :oops:

ja nie Tola ale Ci odpowiem

 

nad wanną jest podświetlona półeczka .Zostanie w niej umieszczona na całej długości szyba ,za którą Tola nasypie piasek ,poukłada muszelki i kamyki znad morza ......ech ....Ona to ma pomysły...... :o

ale będzie pięknie .....każdy by chciał taką Tolę i taka łazienkę ..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika akcje mego glazurnika lecą w dół.

Przed chwilą do niego dzwoniłam, okazało się, że nie zaniósł wymiarów mojej plaży do zakładu szklarskiego :evil: :evil: :evil:

A w łazience dlatego było ciemno, bo do żarówek o łącznej mocy 105W zamontował transformator 70W.

 

Nie powiem, co w tej chwili mamroczę pod nosem... :roll:

 

Tolu, to pogoń trochę swojego glazurnika, bo ja się tej plaży doczekać po prostu nie mogę :wink: :D .

 

Ale łazienkę pięknie Ci zrobił, więc nie bądź dla niego za ostra tylko Mu powiedz, że ludzie czekają :wink: :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tola,

 

mogę zadać głupie pytanie? o co chodzi z tą plażą, gdzie ona będzie, nie bardzo rozumiem... :oops:

ja nie Tola ale Ci odpowiem

 

nad wanną jest podświetlona półeczka .Zostanie w niej umieszczona na całej długości szyba ,za którą Tola nasypie piasek ,poukłada muszelki i kamyki znad morza ......ech ....Ona to ma pomysły...... :o

ale będzie pięknie .....każdy by chciał taką Tolę i taka łazienkę ..... :wink:

 

 

dzięki, super pomysł, to ja też teraz z niecierpliwością czekam na plażę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu ,

 

jest prześlicznie , cieplutko , włożyłaś w to wiele serca . Naprawdę brak mi słów . Ale jak ktoś jest piękny , nie tylko zewnętrznie ale i wewnętrznie , to jego dzieło nie może być inne :)

 

Życzę Ci abyś jak najszybciej mogła się cieszyć swoim domkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika tak pogoniłam swego glazurnika, że aż do Niemiec uciekł :roll:

i to nie na krócej niż 3 miesiące. Pozostaje czekać i stać na drodze :wink:

Ale kamyczki mi zostawił i 20 kg piasku :D

 

Honzka plaża już teraz w rękach szklarza, wymiary dostał w milimetrach, mam nadzieję, że po sklejeniu, wejdzie w tę wnękę :roll:

 

A gdyby tak całą podłogę piaskiem zasypać....w klapeczkach do łazienki wchodzić...odpadło by odkurzanie :wink: :roll: 8)

 

Ew-ka dzielnie mnie wyręczasz w odpowiedziach, znasz mnie jak zły szeląg, zostajesz mianowana moim rzecznikiem (stanowisko o charakterze czysto charytatywnym, więc sporów o wypłatę nie będzie :wink: ).

 

Maxtorka dziękuję, takie przyjemne ciepło się rozlało po sercu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...