Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja, to jak już coś powiem, to... niech mnie drzwi ścisną ! :roll: Mam na myśli swój powyższy post. Zajrzałam do Ciebie na ostatnią stronę i wielce zdziwiona, że nie ma żadnych zdjęć :wink: Dobrze, że od razu mnie "oświecono" (dziękuję Malgos2), że nie ma tak łatwo i że trzeba zacząć od początku :o :D

No i zrobiłam tak !!! Efekt? Jest godzina 3.00 a tamten post pisałam o 21.0 :o :o :o

TOLU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od tych wszystkich piękności, które odsłaniały mi kolejne zdjęcia nie można było oczu oderwać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem tak "naładowana", że chyba dziś już nie zasnę, a maluchy rano pewnie wytargają mnie na pół przytomną z łóżka :o :-? :D

BYŁO WARTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szczególnie podoba mi się podłoga w salonie i u góry. Kolorki w pokoju córki (i córka też, ale uroda :o ) Przepiękne parapety wewnętrzne i zewn. też bardzo w moim typie. Cudowne, ogromne okna !!!

A ogród !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratuluję i dziekuję za taką dawkę piękna !!!

 

Ps. Oby mi się to wszystko przyśniło, jeśli uda mi się jednak zasnąć.....

 

dobranoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) No i zrobiłam tak !!! Efekt? Jest godzina 3.00 a tamten post pisałam o 21.0 :o :o :o

TOLU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od tych wszystkich piękności, które odsłaniały mi kolejne zdjęcia nie można było oczu oderwać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (...)

Każdy z nas przez to przeszedł... :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tola, niezła historia :D , chociaż wyobrażam sobie co przeżyliście .... Nasz powrót z Węgier to pryszcz ... chociaż do dzisiaj śmiejemy się z kolegi, który twierdził, że całą drogę nad nami leciał helikopter ... a to my tak warczeliśmy :lol: :lol: :lol:

 

Toluś, może jakieś nowe fotki z domu? Przyznam szczerze, że najbardziej na miejscu, to byłaby tu fotka dzbana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, może zdążę przed przerwą techniczną ten post wysłać.

Za krótka doba, nie starcza czasu, albo ja go sobie źle organizuję :roll:

 

Soniś, Ew-ka jak się na coś uprze, to nic jej nie powstrzyma.

A w kankanie to wiadomo, najlepsza jest, a jak kankan to i stół i fotorelacja :wink:

Może być ciekawie :D

 

Edzia, Ty sie nie zastanawiaj, tylko przyjeżdżaj. Pogadamy przy dobrym winku o Gardzie i magicznych miejscach.

 

Maluszku, stół zadatkowany, fotki będą, jak go ustawię w jadalni.

Mam problem z wyborem krzeseł. Zresztą, przy każdym wyborze czegokolwiek mam problem :roll:

 

DarioAS, trzymam za słowo, z tą książką :wink:

 

Wasiek, na zdjęcia kuchni trzeba jeszcze poczekać. Meble zamontowane, ale nie mogę powiesić okapu, bo nie położona glazura.

Glazura dopiero teraz dlatego, by położyć ją na styk z blatem (blat jest z silgranitu, czy czegoś takiego) i wtedy nie będzie potrzebna ta plastikowa listwa między blatem a płytką.

Ja jej nie chciałam.

 

mpb1971, masz rację, nie należy obawiać się nieprzewidzianych przygód w podróży. Nawet jeśli się zdarzą, to nie koniec świata.

Gdybym mogła, spakowałabym się natychmiast i ruszyła w nową podróż, choćby dziś. Pozdrowienia dla Męża :D

 

cudka, pompa działa, japończyk jeździ :wink:

 

Malgos2, dzięki, że odpowiedziałaś na pytania.

Ja się poprawię i będę częściej zaglądać i pisać, tylko kiedy to będzie? 8)

 

Nelli Sza, szalona kobieto, zarwać noc z powodu wątku w galerii? :o

Dzięki za wszystko, co napisałaś, moja próżność została mile połechtana :wink:

 

Zygul, pozdrawiam :D

 

TomKa, będą fotki, będzie dzban ( kurcze, naprawdę jest kiczowaty :roll: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osowa, trzymaj kciuki, będą potrzebne.

 

Tosinek, odszukałam Twój post, w którym pytałaś o moje drzwi zewnętrzne, czy to Ciebie jeszcze interesuje? napisz.

 

TAK

 

Drzwi jak drzwi, solidne, dębowe, a model? dziś wybrałabym inny.

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/drzwi.jpg

 

ładniejsza od nich jest kwitnąca hortensja

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/hortensja.jpg

 

tawułka

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/tawuka.jpg

 

pierwsze nieśmiałe kwiaty lilii

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/lilia.jpg

 

i róże, które już zaczynają przekwitać

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/treja.jpg

 

....tak jakoś szaro było na tej stronie, prawda?

 

 

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolusia -nawet sobie nie wyobrażasz ,jak sie cieszę z tej Italian story :lol: Nareszcie nie miałaś nudnych wakacji ....plaża ,kamyki i słońce ....błeeeee 8)

To jest przygoda o której wnukom będziesz opowiadała :D aż miałam wypieki kiedy czytałam Twoja opowieść o łomiarzu ..hii hii :lol:

ale te romantyczne fotki z Mirasem to mogłaś sobie darować .....tak pary wyglądaja przed ślubem a nie przed emeryturą :wink:

( chyba mnie zabije za te emeryturę :lol: )

buziaki :D

ps ... phi ....zaraz sie domyślilam ,że to jakiś paproch był w pompie -nastepnym razem zadzwoń do mnie - to Ci pomoge rozwiązać problem :D

a tak na marginesie -trza było se Opla kupić

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tolu !

 

Przywędrowałam do Ciebie za Soniką i jestem zafascynowana Twoją ogrodową "twórczością" :o :o :o .

Już teraz nie opędzisz się od moich częstych odwiedzin ... w twoich ogrodach.

 

Naprawdę super super ogrody!!!!

 

WIELKIE GRATULACJE za pomysły, inspiracje,wiedzę i chęć pomagania innym w ich zmaganiach !!!

 

 

Pozdrawiam z północy :D

Alunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles, Joola, Bodziu, sznurek oddany do snopowiązałek, poważna sprawa :wink:

 

 

Ew-ka, tak piękniście jest tuż po ślubie i przed emeryturą właśnie.

To co pomiędzy, to docieranie się :wink:

A Opla nie będę od Ciebie zgapiać, bo przyszłoby zgłupieć ze szczęścia 8)

Dzięki za esemesa ze zdjęciem, ale Ci włosy urosły...i nie tylko :wink:

(tego "nie tylko" nie pokazałam Mirasowi, on za czuły na takie widoki 8) )

 

Alunek, witaj w moich skromnych progach.

Dziękuję za ciepłe słowa i cieszę się, że mamy tu jeszcze jedną miłośniczkę tego, co zielonym do góry :D

 

Tosinek, drzwi robione przez lokalnego stolarza.

 

Roszponko, pozdrówka :D

 

Kachna28, kuchnia niby zamontowana, ale wciąż nieskończona.

U mnie to już taka tradycja, że wszystko zawsze się ślimaczy.

Czekam na glazurnika, który położy mi płytkę między szafkami. Płytki są duże, ciężkie 30x90 i nie chcę podłączać płyty indukcyjnej, by mi jej nie uszkodzili.

Okapu też nie mogę zamontować i tak wszystko czeka.

Ja najbardziej :roll:

 

Braza :lol: :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...