Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Krzysztof54, Bodzio_g, Ewa_zm, Ew-ka,

Jamles, Zygul, Martynka1, Maluszek,

Zalotnica, Joola, Mikita,

Madzialenka, Liljar, Ocia79, Rrmi,

Daggulka, Mpb1971, JANK,

Nelli Sza, DarioAS, Aga1401, Agiis,

Amtla, Galka, Elbra1, Sonika,

MałaMI, Cudka, Onna,

 

dziękuję baaardzo, bardzo za Wasze pozdrowienia w imieniu całej naszej rodzinki :D

 

z każdym dniem coraz mocniej wrastamy w nasz dom i już wiem, że będę go lubić niezależnie od sentymentu jakim darzę poprzednie mieszkanie.

 

Mam nadzieję, że jutro znawca tematu radiowego internetu uruchomi mój osobisty komputer, wtedy będę wklejać zdjęcia.

 

Dziś chciałabym zaprosić Wszystkich na szampana, którego tu z hukiem otwieram, wzosząc toast za pomyślne zakończenie wszystkich budów, za szczęśliwe przeprowadzki, za więzi międzyludzkie, bez których nawet najpiękniejsze domy nie będą nigdy pradziwie piękne!

 

WASZE ZDROWIE :D :D :D

 

i niech Was burze i wichury omijają, nie czyniąc żadnych szkód, u nas tylko połamane kwiaty, więc nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Tolu i zycze samych szczesliwych chwil w nowym domu!!!! :p

 

Do dzwiekow sie przyzwyczaisz. Ja na poczatku chowalam zegarek z salonu na noc do szafy bo nie moglam zasnac sluchajac tego tykania. Echo bylo w calym domu. A teraz prawie tego juz nie slysze, no i juz zegarka nie chowam. :lol:

 

Jak czasami odwiedzam nasze stare miejsce zamieszkania - mieszkanko, to zawsze milo sie tam czuje i stwierdzam, ze dobrze nam sie tam mieszkalo. Nadal wszystko mi sie tam podoba i okolica, osiedle, wszystko....Mam do tego miejsca sentyment i pewnie tak juz zostanie. Pewnie tak samo jak Ty do swojego mieszkania ale zobaczysz, ze z kazdym dniem bedziesz czuc, ze dom to juz teraz w domu. :wink:

 

Czekam na nowe fotki z nowego miejsca. :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałam tu z ciekawości jakie nowości Tola pokazała a tu proszę jaka niespodzianka - przeprowadzka! Gratuluje Tolu :D wreszcie nadszedł ten moment :D Życzę Tobie i Twojej rodzinie samych szczęśliwych chwil w nowym domku :D:D:D A w podarku na nowy dom przynoszę drzewko szczęścia żeby szczęście, które już masz nigdy Cię nie opuściło :D

 

http://www.twojekwiaty.pl/photo/522.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu, wiem że nigdy się nie odzywałam, ale cały twój dziennik mam przeczytany od dechy do dechy ( nie mówiąc o podglądaniu pomysłów ). Śledzę też wszystkie zmiany u ciebie i co widzę - PRZEPROWADZKA. Bardzo Ci gratuluję i cieszę się raze z Tobą i twoją rodzinką. Ja właśnie kończę stan zero i liczę że i ja niedługo też będę się cieszyć przeprowadzką. Jeszcze raz gratuluję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka, dziękuję, że to napisałaś, teraz wiem, że nie tylko ja tęsknię za starymi, dobrymi kątami.

No i jest nadzieja na szybkie udomowienie w nowym miejscu, bo jeśli piszesz, że tak będzie, to ja Ci wierzę.

Wczoraj i dziś sprzątałam stare mieszkanie, czyściłam na błysk, bo jutro wprowadza się lokatorka, siatkarka.

Zostawiłam jej tam dużo dobrej energii, powinno jej się dobrze mieszkać.

Pozdrowienia serdeczne dla Stefka i Męża.

 

DarioAS, było, było, specjalnie dla Ciebie

i jeszcze jest, gdybyś chciała :wink:

 

Karola D-S, projekt robiony na zamówienie, pozdrawiam serdecznie.

 

Monka, za drzewko szczęścia nie dziękuję, żeby nie zapeszyć, ale za wszystkie dobre słowa dziękuję bardzo :D

 

Trękusek, dziękuję i życzę by Twoja przeprowadzka była o 80 % szybciej niż moja.

Trzymam kciuki.

 

Verunia, to lubienie to z wzajemnością jest :D

i przyznam, że kiedy tak smutno mi było rozstawać się ze starymi kątami,

to często myślałam o tym, że ja tylko 4 kilometry od mieszkania, a Ty przez całą Polskę...jesteś wielka.

 

Braza, dzięki, buziaki :D

 

Butterfly, dziękuję i pozdrawiam ciepło.

 

Nitubaga, jeszcze trochę i będziemy opijać Twoją przeprowadzkę, zaraz do Ciebie zajrzę :D

 

Zaba_gonia, dziekuje i pozdrawiam :D :D :D

 

Jea, gdzie Ty sie podziewales? dzieki za zyczenia :D

 

Andre59, ten nasz swiat tutaj to przeciez najwiekszy jest, pozdrowka :D

 

wcielo mi polskie znaczki, co ja ponaciskalam? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...