Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

czemu jeszcze nie śpicie dziewczynki niegrzeczne ? ja wrocilam z babskiego spotkania ,ale Wy nieletnie o tej porze co robicie ? :lol:

 

jeszcze nic, ale to się zaraz zmieni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czemu jeszcze nie śpicie dziewczynki niegrzeczne ? ja wrocilam z babskiego spotkania ,ale Wy nieletnie o tej porze co robicie ? :lol:

 

jeszcze nic, ale to się zaraz zmieni :lol:

 

i bardzo dobrze :lol:

Dobrej Nocki :D

wzajemnie, niegrzecznej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu, gratuluję przeprowadzki i tak starannie przemyślanej spiżarki i kuchni. Zachwycałam się szafami i wydawało mi się, że już niczym nas nie zaskoczysz, a tu proszę ... O ogrodzie nie będę się rozpisywać, bo zawsze był cudny, godny pozazdroszczenia :D

 

Ew-ka, Joola, zdecydowałyście się już w jakich butach, w kieckach czy bez tańczycie, bo nigdy tego stołu nie zobaczymy :wink: ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tolu

Gratuluję przeprowadzki, trochę póżno, ale byłam na urlopie.

Ja nie mam takiego szczęści jak ty z netem.

Radiówki brak zasięgu, telekomunikacja ma gdzieś podłączenie, mimo że kabel wkopany do skrzynki dociągnięty tylko dotknąć i ma nowego użytkownika :evil:

 

Mieszkanko piękne, kuchnia cudo.

Czekam na stół!

Pozdrowienia dla wszystkich :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie, przytulnie i bardzo "domowo".

Ale i tak najbardziej zachwyca mnie Twój ogród, nawet planuje ściągnąć kawałeczek twojego przylądka i stworzyć przed domem taki mały klombik z iglaczkami obsypany kamyczkami.

(nawet kupiłam juz roslinki :D )

 

Tolu, zyczę duzo szczęścia i radości w nowym domku, nich Wam sie mieszka jak w raju...

 

Pozdrawiam

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artmag, TomKa, Magpie101, Malgos2, Roszponka, Edytko, Ewusia,

 

dziękuję, że zajrzałyście, pozdrawiam Was serdecznie :D

Jestem dziś w niehumorze, bo przyszły długo oczekiwane lampy i niestety nie zawisną na stałe.

Wybór z katalogu, wydawało mi się że będą dobre, ale wyglądają jak kartonowe pudełka sklejane przez przedszkolaków.

Dobrze, że mogę jutro zwrócić.

Zabawa z wyborem zaczyna się od początku,

 

A teraz wkleję pewną ciekawostkę.

Dla tych wszystkich, którzy lubią i cenią znaną aktorkę Katarzynę Herman.

Ten fragment dużego domu, który widać po prawej stronie naszej posesji, to dom rodzinny pani Kasi.

Tu się wychowała, spędziła dzieciństwo, a ja odpowiadam na "dzień dobry" mówione przez jej Tatę :D

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/Her.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ TOLU!!

Choć zagladam do Twojego domku od samego początku tzn.odkad jestem na forum to dopiero teraz daje o sobie znać .Oczywiscie jak by nie inaczej dołaczam sie do grona podziwiajacych Twój dom i ogród ....naprawde masz suuuuper urzadzony domek ..a ogród podziwiam, podziwiam i jeszcze raz podziwiam!!!!!Tym bardziej iz Twój dom podobny jest troche do tego mojego wymarzonego ...na dodatek też chce miec w podobnych kolorach (ceglany dach, biała elewacja)...a ogród to od zawsze moje marzenie ...i tu moje pytanko do Ciebie powiedz mi skad czerpałaś na początku wiedze , informacje na temat ogrodnictwa .

Niestety nie stać mnie na projekt ogrodu ...chcę sama małymi kroczkami spełnic swe marzenie o duzym ogrodzie .Mam katalog roslin (wielokrotnie przewertowany :D )przeczytałam też ksiązke Maji Popielarskiej "Pokochać ogród"...niby wydaje mi się że coś tam wiem ....ale w gruncie rzeczy to jestem całkiem zielona ...moze poleciłabys mi jeszcze jakąiś fajny poradnik-wiem jest ich cała masa ...ale który ????.Fajnie by było podpatrzeć jakieś przykładowe projekty ogrodów. 8)

Choć Twój dom i ogród juz sa dla mnie wielka inspiracja!!

POZDRAWIAM>>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ew-ka, Joola, zdecydowałyście się już w jakich butach, w kieckach czy bez tańczycie, bo nigdy tego stołu nie zobaczymy :wink: ...

 

ok....jeśli tak ,to ja zatancze na stole na bosaka :lol: tylko kto mnie wsadzi na ten stół :roll:

pewnie chętnych nie zabraknie 8)

 

PS. poprzedniej strony nie oglądam, bo znów będę sznurka szukał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wiejska ścieżka jeszcze jest, ale jej byt jest zagrożony.

Jak widać słupy energetyczne już są, kanalizacja też, działki podzielone, tylko patrzeć jak się ludziska zaczną budować.

Ale póki co jest pięknie.

Dlatego w tym miejscu mój ogród jest wyciszony, nie taki, jak w tej części od strony "miejskiej".

Posadziłam to, co się wtapia w krajobraz, świerki, sosny i kilka brzóz.

I bardzo lubię ten spokojny zakątek.

 

Marzycielko, przed rozpoczęciem budowy, mieliśmy od 14 lat działkę rekreacyjną i to ona była moim poligonem doświadczalnym.

Tam nabrałam doświadczenia, popełniając tysiące błędów, a jak wiadomo na własnych uczymy się najlepiej.

I tam uczyłam się sposobu dobierania roślin, tworzenia kompozycji, tam powstawały zacienione kąciki do odpoczynku, szemrzące cicho strumyki i to wszystko, co sprawia, że lubię ogród taki, a nie inny.

Jak nie patrzeć, lata doświadczeń, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...