Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tolu, za każdym razem jak widzę Twój ogród to myślę sobie... czarodziejka jakaś... :D :D :D

"....więc chodź, zaczaruj mój świat....na żółto i na niebiesko....."

Też bym tak chciała ale nie umiem jeszcze tak czarować.... Na razie robi się mój wstepny projekt ogrodu. Gdzie i jakie rośliny na jaką glebe.... Ciekawe co z tego wyjdzie.... :D :D :D Robi to przyszły student architektury krajobrazu....na razie technik.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu, prześlicznie u Ciebie ...w ogrodzie, i nie tylko...

Pochwalę się czymś:

http://www.semmelrock.pl/konkurs.php

 

Edytko, gratuluję :p

połowa ceny to też nieźle, chociaż jakby był za darmo..

byłoby jeszcze lepiej 8) :wink:

ale myślę, że Tola ma rację, widok na Twój taras a na tamte..

duża różnica, u Ciebie nie widać, że czegoś mu brakuje :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sloneczko, ładna ta ciemna kawa z mlekiem, lub nie gorzka czekolada na Twojej ścianie.

Ja też chciałam mieć taką w sypialni, pomalowałam i musiałam wrócić do poprzedniego jasnego koloru.

Kolor sam w sobie był ładny, ale "pogryzł" się z rudym odcieniem stolarki drzwiowej. A że drzwi w sypialni dużo, bo wejściowe, do łazienki i do garderoby, więc nie dało się kolorów pogodzić.

Chyba się zdecyduję na jedną ścianę w ciemniejszej tapecie, z jakimś wzorem.

 

Markoto, opisać te wszystkie rośliny nie byłoby łatwo.

Ale jeśli kogoś któraś szczególnie zainteresuje, to o niej opowiem.

 

Aga Żona Facia, jak skalniak powstanie, wklej zdjęcia, a my pochwalimy :D

Pozdrawiam ciepło.

 

Wasiek, Ty wyczarowujesz swoje wnętrza, a ogród, w którym Ci pomoże ten student o którym piszesz, też będzie czarowny.

Bo on zrobi podstawy, ukierunkuje, a potem i tak będziesz sama go tworzyć, zmieniać, dosadzać. To wciąga jak mało co :)

 

Agiis, wydaje mi się, że ciągle wklejam te same zdjęcia. Chciałabym przerobić ten kamienny murek w rogu, pomysł mam, ale chyba dopadło mnie zmęczenie poprzeprowadzkowe i nie chce mi się za to zabierać.

Wolę posiedzieć na tarasie i pogapić się na to, co jest.

Ale jak przyjdą chłodne dni i siedzenie nie będzie już przyjemne, pewnie się wezmę za robotę :wink:

Ucałowania prześlicznym córeczkom.

 

KasiaR, Ty wiesz czym mi humor poprawić :D

Czyż można się nie uśmiechać patrząc na takie zdjęcie?...absolutnie rozbrajające, gdyby tak można jeszcze było podrapać pod bródką :D

 

MałaMi, Twoje czekolady na ścianach są bardzo apetyczne :wink:

zmieniłaś mieszkanie nie do poznania, wielkie gratulacje za wytrwałość remontową no i efekty

 

Maluszku, te meble w jadalni robił mi ten sam stolarz robiący kuchnię.

Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania, a ja potrafię marudzić, jak mi coś nie gra 8)

Szkło w witrynie ma bielony pasek dookoła, a w zabudowie baru jest odwrotnie, szkło mleczne a pasek przezroczysty.

I to też w jakiś sposób te meble ze sobą łączy.

 

DarioAS, kiedy termin powrotu do pojedynczej osoby? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Tolu :lol: -faktycznie zadanie domowe jak nic do odrobienia-tak przy okazji podpytam i jeszcze ciebie,bo widze ,że drzewko nr 10 :lol: to jak sie nie myle Sliwa wisniowa-mam prawie identyczną i była posadzona 2 lata temu na tzw tymczasowe miejsce a teraz bym chciała przesadzic-ale bardzo sie boje ,ze sie nie przyjmie :cry: -dokupiłam teraz druga i chce aby rosły w dwóch rogach-ktos mi powiedział,ze mam poczekac az liscie opadna,a wyczytałam ,ze lisciaste przesadza sie do 15 wrzesnia i badz tu madry-chce posiac trawke chociaz na tym kawałku gdzie własnie ona teraz rosnie-i co bys zrobiła na moim miejscu?pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...