Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Monka dzięki. Ja nie często bywam zadowolona z tego co zrobię, ale dziś mam dzień dobroci dla samej siebie.

Naprawdę w rzeczywistości to wygląda zupełnie inaczej i dużo lepiej.

Zdjęcia są płaskie, nie oddają głębi, przekłamują proporcje, trudno uchwycić światło, coś błyszczy nienaturalnie, lub wcale.

W realu jest inaczej, ciekawiej, szkło jest prawie niewidoczne, piasek jak najbardziej.

Kopiowanie nie jest zabronione 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tolu kiedy napisałaś,że plaża wygląda jak kuweta dla kota-to pomyślałam- nie to przecież niemożliwe. Z jaką ulgą odetchnęłam , gdy wstawiłaś już zdjęcia. Jest cudnie. Skoro piszesz ,że w realu jeszcze lepiej to znaczy ,że naprawdę się udało.

Twoja oświetlona lampkami z góry plaża przywodzi mi na myśl ciepły leniwy wieczór nad morzem z zachodzącym w oddali słońcem...

Ach, jak to wiele znaczy przy takich zimowych krajobrazach za oknem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu, napisałaś, że kopiowane dozwolone. :oops:

W mojej łazience z rybkami i innymi morskimi stworami na kafelkach ta plaża to by baaaaardzo pasowała. Pokażę Majce. Ciekaw jestem jak zrobiłaś oświetlenie. SUUUUUUUUPER!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu zdobyć te małe kępki trawy, wiesz pewnie jak ona wygląda.

Ładnie się zasusza i wygląda w piasku tak prawdziwie.

Muszę jechać nad morze po trawę, niech no tylko Marzanna w Wiśle utonie :wink:

 

Tolu - u mnie taka trawka w ogrodzie (hahaha jak to można ogorodem nazwać) rośnie. Jak będziesz w Warszawie to zapraszam do mnie na trawkę :D

 

A co do Twojej plaży jest cudna :D Zazdraszczam Ci talentów do upiększania domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tola - Jak możesz??!! Ogród już jakoś odchorowałam a teraz to....http://manu.dogomania.pl/emot/niespodziewanka.gif

Jak zobaczyłam zdjęcia plaży to przyszło mi tylko jedno do głowy:

"O ja pier.....ę!" http://manu.dogomania.pl/emot/gafa.gif Tak sobie pomyślałam. To komplement, oczywiście.

Kolejny wątek do którego nie mogę zaglądać, bo mi się mój dom jakiś taki...beznadziejny wydaje http://manu.dogomania.pl/emot/sciana2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy parapet wklejony, tak więc parapetówę można już robić :D

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/1.jpg

Ja pochwalę trafny wybór okien- Knipping- jeden z lepszych systemów okiennych, niestety mało popularny w Polsce. Kto je wykonywał ?? Jocz??

I drugie pytanko techniczne: dlaczego parapet nie dotyka do dolnej krawędzi ramy? Widać przerwę ok 20 mm wypełnioną pianką .Zamierzone działanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I drugie pytanko techniczne: dlaczego parapet nie dotyka do dolnej krawędzi ramy? Widać przerwę ok 20 mm wypełnioną pianką .Zamierzone działanie?

Znając Tolę, to tam będzie jakiś bajer, na widok którego nam oko zbieleje....Kwiatki tam będą rosły, albo strumyczek się lał.....:evil: :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim :D :D :D i zapraszam na kąpiel w pianie...nie całkiem morskiej, ale za to cieplejszej niż w Kołobrzegu :wink:

 

Ciag dalszy zdjęć, nastąpi.

 

Jagna :roll: :D :D :D

 

Stary, złapałeś mnie na nie precyzyjnej wypowiedzi :oops:

Ten parapet na zdjęciu nie był zamontowany, jedynie położony. Stąd ta przerwa.

Montaż miał miejsce dopiero wczoraj. Stolarz przywiózł do wszystkich pokoi i wtedy zamontował.

Cieszę się, że tu zajrzałeś, zrobię zdjęcie po montażu, podpowiesz, czy jest prawidłowy, dobrze?

Ucieszyłeś mnie pozytywną wypowiedzią o Knippingu.

Tu na forum nie znalazłam informacji o tym profilu. Okna kupione w JOCZU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna ta plaża, tylko trzeba się pilnować aby nie zanurzyć mokrej ręki od kąpieli w piasku. :wink:

A co do trawy, widziałam w sklepie Tesco cos co może by się nadawało do tego. Może tez zerknij w jakimś podobnym sklepie na dział gdzie są świeczki, suszone kwiatki, kamyczki, muszelki i tym podobne...Albo w kwiaciarni zapytać. Jak nie maja na pewno zamówić można cos co się nadaje do Twojej plaży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...