Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

co tam szczury, popiszczą, krzywdy nie zrobią, Ty zaciskaj za to, żeby krety nie przyszły :wink:

na jesień to trzeba przeryć ogród, krety to darmo robią

 

ja podziękuję, teraz to już mi nawet darmowe nie jest potrzebne 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tola dzięki, bardzo mi sie podoba ten cyprysik, myslałam że Ci tak ładnie, duzo urósł prze te kilka lat tylko 8) ja sie trochę boję cyprysów i delikatnych tuji, boje sie że na tym moim wygwizdowiu nieprzetrwają, mam dwie tujki teddy, jakies inne tujki delikatne też, kilka cyprysików groszkowych w róznych odmianach ale niewiem jak to będzie z nimi po zimie, dopiero pierwsza przed nami 8) dbasz o nie jakoś szczególnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo!!

 

Zadanie odrobione na 6 :)

 

baaaaaaaaa

 

i nie tylko Ty z niego skorzystałaś :lol:

 

cześć Tola....w ogrodzie jak zwykle bajecznie...oczy można tam zostawić...a w domciu? jak się mieszka? napewno super... :wink:

 

ja się pochwalę, że tez już co nieco zaczęłam...bo nie mogłam wytrzymać do wiosny...dziś wsadzałam kilka sadzonek winobluszcza pięcioklapkowego - dostałam od mojej nowej sąsiadki :lol: nawet się tego nie spodziwałam...a przyniosła mi tego taaaaaaaaaaaaakie naręcze i powiedziała, że to nie dość , że szybko rośnie i ładnie wygląda to jeszcze mnie odsłoni od drogi....

:lol:

 

fajnie, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agiis, u mnie też wygwizdowie, nic roślin nie chroni od zachodniej strony, wiatr od łąk prowadzi hulaszczy tryb życia na moim terenie.

Nic złego cyprysom się nie dzieje. Niczym ich nie osłaniam, mają walczyć, nikt nie obiecywał, że będzie łatwo :wink:

 

DarioAs, jakby to ważne wydarzenie miało miejsce 21., to proszę o SMS-a z wiadomością :D

 

Markoto, to pierwsza 6 w moim życiu z pracy domowej 8)

 

Nitubaga, darowane rośliny rosną jeszcze lepiej niż kupione.

A ogrodzenie zarośnięte winobluszczem daje poczucie takiego "zasiedzenia" domu.

Będzie pięknie wyglądało, dasz trochę nawozu wiosną i pójdzie jak burza.

A do domu już się przyzwyczaiłam i jest mi dobrze, nawet żarówki dyndające na kablach polubiłam 8) .

A najlepiej mi oczywiście na tarasie. Deski już wszystkie przybite, zostały prace kosmetyczne, czyli wypełnienie wnęk przy oknach i narożniki.

Teraz na wiosnę będę czekać z jeszcze większym utęsknieniem niż dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa stronka, jakieś zdjątka może wkleić?

 

schody jesionowe patrząc z góry, kwiaty na razie zastępują barierkę, zawsze jakoś tak bezpieczniej, choć to złudne bezpieczeństwo

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/sch1.jpg

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/sch2.jpg

 

ten kolor jest prawdziwy, te u góry zażółcone nienaturalnie

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/sch3.jpg

 

Po zejściu ze schodów widać hol i półokrągłą ścianę, za którą jest jadalnia.

Ściana w kolorze kawy z mlekiem.

Na serwetkę babuni przy lustrze nie patrzcie, to nie dekoracja na stałe, ale ochrona przed tym, co tam ciągle jest rzucane, śrubokręty, wiertarki, obcęgi i takie tam duperele walające się przy ciągle trwającej jeszcze wykończeniówce.

A sosna miękka niestety.

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/lust.jpg

 

podświetlony kamień, zdjęcie kiepskie, nie oddaje klimatu, pstryknę jeszcze raz

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/kam.jpg

 

nastrojowe światło we wnękach

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/kam1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś zachęciłas mnie i dziś jak robiłam kolejne roślinkowe zakupy to wzięłam też tujki i cyprysiki :D dzięki, mam nadzieję przetrwają 8) :lol:

 

mam nadzieję, że jedna z tych roślin to będzie "tola" i pokażesz kiedyś która to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za ostrzezenie :lol: a tak mnie ręce świerzbią do przesadzenia-ale dzisiaj kolejna osoba mi mówiła ,abym poczekała conajmniej do konca września :cry: a wtedy raczej za późno na posianie trawki na skrawku -no moze 1/10 działki :lol:

 

zycze Ci aby ta piekna sliwa wisniowa nie padła-kurcze drzewka tak długo rosna

 

pikne schodki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, dziś znalazłam Twoje forum, i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem, dom i ogród są jak z bajki, wprawdzie jesteśmy na etapie budowania murów, i jeszcze daleka droga przed nami, aby myśleć o wykończeniówce, ale jeśli pozwolisz to chętnie skorzystałabym z kilku Twoich porad i pomysłów bo są świetne. Od dziś dołączę do grona Twoich czytelników, których masz mnóstwo i z ogromną przyjemnością będę czytała wasze wypowiedzi. Dom jak marzenie, a ogród jak raj, gratuluję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwetkę babuni przy lustrze nie patrzcie, to nie dekoracja na stałe,

 

Mnie się ta serwetka babuni podoba :wink: .Wnosi trochę innego ciepełka(którego oczywiście Tolu w Twoim domu nie brakuje oczywiście :p ).

A to co widzimy na innych zdjęciach.....no commennts :p

 

nieśmiało się przypominam :oops: w temacie szerokości bramy wjazdowej-pomiar oczywiście bez szlafroczka :lol:

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...