Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję Wszystkim za wpisy. Wspieracie mnie w tych moich pomysłach, a to daje siłę, nie mówiąc o przyjemności czytania takich słów :D

Chciałabym już skończyć tę plażę, czekam na meble łazienkowe, powinny dodać przytulności tej łazience.

Zamówiłam kolejkę u stolarza na wykonanie stolarki drzwiowej.

Znowu trzeba czekać i ćwiczyć cierpliwość :roll: , a zapasy cierpliwości wyczerpała zima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles nie sznurek, nie monopolowy, a wizyta w KK wystarczy. Wiesz przecież :wink:

 

Moniko mnie się wydaje, że Castanio jest dobrą podstawą, bazą. Ma pewną neutralność, delikatność dekoru.

Przy takiej bazie, takim tle można wiele zrobić dodatkami.

Kolorem ręczników, dodatków łazienkowych, światłem, kolorem drewna w meblach...kolorem malowanych ścian, treścią obrazu na ścianie

można zmieniać, kreować przestrzeń.

Ściana w mojej łazience, ta między wc, a wanną.

Można tam postawić wiklinowy fotelik, lub ładny ceramiczny dzban z gałązkami bambusa.

Widziałam sztuczne (choć nie jestem zwolennikiem sztucznych roślin)...wyglądające bardzo naturalnie. Zieleń tych gałęzi ożywiłaby tę ścianę.

Dzban powinien być duży, w kolorze jasnej płytki, lub pleciony, wiklinowy.

Można się tym bawić, dać upust swojej wyobraźni, szukając własnej definicji harmonii we wnętrzu.

Każdego do tego zachęcam i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopinetko

Wyobraźnia może zdziałać cuda, płetwonurek w mojej wannie, no no.... :roll: :wink: 8)

Na nurkowanie to ponoć do Egiptu warto, ale w czasie budowy, to poza zasięgiem jest, niestety.

 

Natko...chcieć to móc, wiosna przed Tobą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tola - weszłam dzis na inne forum budowlane :oops: i tam opisywano podłogę w łazience .....muszle i piasek zalano żywiczną wylewką i powstała podłoga w łazience....to musi być bajer ....zaraz pomyślałam o Tobie :D

 

Ew-ka widziałam kiedyś to w programie "Mieszkać z wyobraźnią"...niesamowite wrażenie, podest przy wannie i blat z umywalką, cudeńko.

Ale żaden ze znanych mi fachowców nie chciał się w to bawić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verunia to szare to zwykła ziemia, tam niczego nie ma.

Miedzy trawnikiem a rabatą robię takie lekkie wgłębienie w ziemi...taką mini rynienkę. Jeśli jest pielęgnowana, to trawa nie wdziera się na rabaty i dobrze, naturalnie wygląda takie oddzielenie.

Jednak wymaga pracy, nie będę ukrywać.

To widać też na tym zdjęciu:

 

http://212.244.189.200/pics/tola/P1010039.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ogródki Toli to trzeba oglądać na żywo. Zdjęcia nie oddają w 10% tego co widać na żywo.

Tolu, to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomku :D lato przed nami, powtórzymy to spotkanie.

 

mam tu jeszcze dwa zdjęcia, widać na nich ten brzeg

 

http://212.244.189.200/pics/tola/P1010010.jpg

 

http://212.244.189.200/pics/tola/nowe/P1010027a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu, Twój ogród mnie urzekł. Bardzo spodobała mi się też Twoja "prywatna plaża" wokół wanny. :D

 

Ale "genialne" jest dla mnie wykorzystanie palet na (tymczasowe ?)ogrodzenie. I pomyśleć, że my z mężem oddaliśmy palety sąsiadowi na wsi, bo je nam podkradali z działki z powodu braku frontowej części ogrodzenia :cry: Ale z nas sieroty... skończone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jola_Anna

Pomysł z tymczasowym ogrodzeniem z palet jest pomysłem mego męża.

Sporo palet było na budowie po różnych materiałach.

Ogrodzenie metalowe musiało poczekać , bo były inne wydatki, a ja z zakładaniem ogrodu nie chciałam zwlekać.

W tym temacie cierpliwości nie mam za grosz. Potrzeba była matką "wynalazku". Ten płot za solidny to nie jest, ale choć trochę chroni posesję przed nieproszonymi gośćmi, a krzewy i drzewka przed zmianą właściciela :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Moniko mnie się wydaje, że Castanio jest dobrą podstawą, bazą. Ma pewną neutralność, delikatność dekoru.

Przy takiej bazie, takim tle można wiele zrobić dodatkami.

Kolorem ręczników, dodatków łazienkowych, światłem, kolorem drewna w meblach...kolorem malowanych ścian, treścią obrazu na ścianie

można zmieniać, kreować przestrzeń.

Ściana w mojej łazience, ta między wc, a wanną.

Można tam postawić wiklinowy fotelik, lub ładny ceramiczny dzban z gałązkami bambusa.

Widziałam sztuczne (choć nie jestem zwolennikiem sztucznych roślin)...wyglądające bardzo naturalnie. Zieleń tych gałęzi ożywiłaby tę ścianę.

Dzban powinien być duży, w kolorze jasnej płytki, lub pleciony, wiklinowy.

Można się tym bawić, dać upust swojej wyobraźni, szukając własnej definicji harmonii we wnętrzu.

Każdego do tego zachęcam i pozdrawiam :D

 

 

Tolu mam w związku z powyższym pytanie - jakim kolorem dodatków- czyli ręczników, chodniczków i innych drobiazgów chcesz uzupełnić to swoje piękne wnętrze w łazience ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...