Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I mamy ostatni dzień września, coraz bliżej listopad, najbardziej nielubiany przez mnie miesiąc roku.

Brrr, na samą myśl zimno się robi.

A tu w wątku wcale zimno nie jest,

Kapitan imprezkę zapodał, Braza jest na TAK, Nitubaga zaopatrzyła w trunki, które Bodzio natychmiast wywąchał :wink: :lol:

czyli dobrze jest :D

Robimy oficjalne pożegnanie lata?

 

(...)

Patrz! Dzieci do szkoły kasztanów niosą kosz,

a w parku powoli czerwień przejdzie w brąz.

Nim z deszczu na szybę gdzieś poleci kilka łez,

na oścież otworzy drzwi "Klub Opuszczonych Serc".

 

Żegnaj lato na rok, stoi jesień za mgłą,

czekamy wszyscy tu, pamiętaj żeby wrócić znów...

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu

ja odgapiłam Twoją plażę :oops: :oops: w naszej większej łazience(plaża będzie mniejsza).I mam w związku z tym pytanie-z jakiego szkła robiłaś akwarium? Czy z hartowanego? Rozmawiałam ze szklarzem i powiedział,że zupełnie wystarczy zwykłe ale grubsze szkło.

 

Mam też,jeszcze jedną prośbę.Wśród Twoich zdjęć widziałam chyba Twoją garderobę.Niestety coś nie mogę ich znaleźć(przejrzałam wszystkie strony i nic :o )

 

Bogusiu, szklarz ma rację, z powodzeniem wystarczy grubsze zwykłe szkło, zwróć tylko uwagę na to, by brzegi były solidnie oszlifowane.

 

Moje garderoby odszukałam w wątku, są na 53 stronie.

Mam nadzieję, że jak skończysz swoją łazienkę, to pokażesz nam "siostrę bliźniaczkę" mojej plaży, pozdrawiam serdecznie :D

 

Nelli Sza, dziękuję pięknie za życzenia, przytulenia i piękne kwiaty.

Wieczorkiem wypiję kieliszek naleweczki domowej roboty za Twoje zdrowie, w końcu jesteś moim gościem :D

 

Roksi01, witam serdecznie, dziękuję za słowa uznania.

Zdjęcia sypialni to już trudniejsza sprawa, muszę zapytać swoje pociechy,

czy pozwolą na pokazanie ich najbardziej prywatnych miejsc w domu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu

ja odgapiłam Twoją plażę :oops: :oops: w naszej większej łazience(plaża będzie mniejsza).I mam w związku z tym pytanie-z jakiego szkła robiłaś akwarium? Czy z hartowanego? Rozmawiałam ze szklarzem i powiedział,że zupełnie wystarczy zwykłe ale grubsze szkło.

 

Mam też,jeszcze jedną prośbę.Wśród Twoich zdjęć widziałam chyba Twoją garderobę.Niestety coś nie mogę ich znaleźć(przejrzałam wszystkie strony i nic :o )

 

Bogusiu, szklarz ma rację, z powodzeniem wystarczy grubsze zwykłe szkło, zwróć tylko uwagę na to, by brzegi były solidnie oszlifowane.

 

Moje garderoby odszukałam w wątku, są na 53 stronie.

Mam nadzieję, że jak skończysz swoją łazienkę, to pokażesz nam "siostrę bliźniaczkę" mojej plaży, pozdrawiam serdecznie :D

 

Tolu

 

dzięki za odpowiedź.W takim razie mierzę akwarium i zamawiam szkło.A moją plaża....nie będzie tak piękna (i duża ) jak u Ciebie :oops: :( Ale i tak się pochwalę :D

 

Muszę otworzyć stronę z garderobą, pewnie coś mi się zdjecia nie ładowały.

 

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam ciepło :wink:

Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może w tej mojej plaży tak z jedną butelkę piwa położyć :roll:

jak myślicie, będzie się komponować?

jestem zdania, że wanna od razu zyska na atrakcyjności, zwłaszcza u męskiej części rodziny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...