Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no kochana, Francja elegancja, tak jak mówiłam,

kogoś mi przypominasz na tym zdjęciu :roll:

 

Tu masz zblizenie

http://images33.fotosik.pl/396/055f32e2da1a0f29.jpg

 

i mnie też nie było i nie widziałam :cry:

poprosze na mejlika - a ja swoje w poniedziałek spróbuję zeskanować 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zdjęcia nie widziałam :cry:

Ale takiego numeru jak u nas to pewnie nie miałyście :lol:

Ślub braliśmy 20 października (to już 24 lata temu :o ).Zdjęcia robione min. u fotografa-kolorowe,pozowane :lol: :lol: :lol:

Miały być gotowe za miesiąc.Nie moglismy sie doczekać.No bo ja taka "piękna "w białej sukni, jeszcze szczuplutka :p

I.....po miesiącu mąz przychodzi od fotografa, przynosi jakies tam inne zdjęcia.Ja na to-a gdzie te najwazniejsze?A on- nie ma.Ja-jak to nie ma?!!! :o

On-klisza PĘKŁA :o :o !!!Ja- no przeciez taka czarownica nie jestem, żeby klisza pękła :lol: Myślałam,że żarty sobie stroi :x Ale niestety :cry: :cry: to nie były żarty.Z kilku ślubów nie było zdjęć, bo faktycznie klisza w aparacie pękła.Taki "fachowiec",że dopiero po miesiącu się zorientował :evil:

I wiecie co zrobiliśmy? Powtórzylismy zdjęcia slubne :lol: , ale dopiero w lutym następnego roku :p Cyrki na kółkach :lol: Na szczęscie znajoma fryzjerka powtorzyła dokładnie fryzurę.Ale było jedno ale...Ja właśnie zaciążyłam :lol: dopiero co i :p :p i przy mojej wówczas filigranowej figurce sukienka była bardziej dopasowana :lol:

Mam moja jeszcze o tym nie wiedziała i dopiero po zdjęciu oznajmiliśmy wszem i wobec,że zdjęcie mamy we trójkę :lol: :lol:

I takie mamy oto wspomnienia zdjęciowe :D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, jesteście niemożliwe

zrobiłam aparatem, słabe jest, wklejam tylko na chwilę

 

 

troszkę za krótka ta chwila była :cry: :cry: :cry:

 

Wszystkiego najlepszego Tulusiu, żeby zawsze było pięknie...

http://republika.pl/blog_lg_3449540/3994899/tr/rozamojapoez.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry...

 

 

no tak, wczoraj padłam i zdjęcia mnie ominęły :x eeeeeee tam....nie bawię się tak...

 

 

 

no trudno....

 

 

Tola - musze na kwile siem wcionć i zapytać czy już opatulać rododendrony? :roll:

to też się wcinam 8)

przecież jeszcze mrozów nie ma,

ja okrywam tylko gałęziami sosnowymi, chociaż świerkowe lepsze

 

http://forum.muratordom.pl/rododendrony-nie-ale,t66524.htm

 

 

zdjęcia też nie widziałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie widziałam zdjęcia, nie zdążyłam :cry:

Ale się pochwalę: po przysiędze w USC pod szpalerem z kordzików marynarskim przeszliśmy i to dwa razy!!! A w porcie, na naszą cześć i szczęście 16 syren okrętowych wyło ponad minutę!!!

 

O!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoznione ale najszczersze zyczonka szczescia radosci i milosci.piekna rocznica.

Fajnie ze wszystkie wyniki ok.

szkoda ze nie widzialam zdjecia slubnego, ale pracowalam w innym biurze i nie mialam dostepu do neta. pewnie boska fota.

a Twoje opowiesci Tola sa swietne.masz talent do pisania.sama mam ochote sie gdzies wybrac/moze na sylwka??? ale przerazaja mnie te korki w drodze powrotnej:(

milego weeeeekendu zycze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhk, piękna kobietka z Ciebie,

takim zdjęciem w awatarku to jak nic Selimma tu ściągniesz :D

 

manieq82, ten towar :lol: na ścianach tarasu to jakaś zwykła sosnowa decha z tartaku.

A na zbliżenie to się możemy umówić 8) (pstryknę i wkleję). Pozdrówka.

 

asizo, ten gres kupowaliśmy w Białymstoku w sklepie "Aga" na ul. Hetmańskiej.

Oni specjalizują się w takich nietypowych płytkach z Hiszpanii i Włoch.

Moja płytka jest ładna, ale nie położyłabym jej drugi raz. Ma satynową powierzchnię i jest ona trudna w utrzymaniu czystości. Każdą plamkę wody widać po wyschnięciu. Wszystko się do niej mocno przykleja, trzeba szorować, mop nie zawsze daje radę. Nawet po umyciu mopem parowym powierzchnia nie ma jednolitego połysku. Może jestem przewrażliwiona i się czepiam (taka jest opinia rodziny), ale mnie ta podłoga denerwuje.

Natomiast gres kupiony też w tym sklepie, położony w jednej z łazienek, to rewelacja. Uwielbiam tę płytkę

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/12.jpg

 

ma delikatnie ryflowaną powierzchnię, delikatny połysk i fakturę jakby tkaniny.

No ale i cena była inna niestety.

 

 

Witam, śliczny domek, gratuluję.

Bardzo podoba mi się ten gres, mogłabyś zdradzić nazwę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, nie ma co tam tych skrzydeł żałować,

przyjdzie taki wieczór, wkleję jeszcze raz.

 

Nitubaga, o rododendronach przeczytałaś w linku, tak?

Ivonesca, skanuj i wklejaj :D

Rogbog, gdyby nie te przygody, nie byłoby o czym pisać, a tak jest o czym opowiadać, wspominać. Teraz nas już to bawi, wtedy nie było do śmiechu.

Jeśli masz zeskanowane, wklejaj, czekamy.

DarioAS, dziękuje za życzenia i biegnę pooglądać zdjęcia Twoich "Serduszek".

Braza, już chyba wspominałam kiedyś, że miałam w akademiku koleżankę, która osiadła w Kołobrzegu z racji pracy pływającego męża, oglądałam ich zdjęcia ślubne, on w mundurze, wyglądał bosssko i ta oprawa o której pisałaś, coś pięknego. Jestem matka chrzestną ich córki :D

Aga1401, co tam korki, warto wyjeżdżać, dni jakieś dłuższe wtedy, czas wolniej biegnie i później wspomnienia dni, w których coś się wydarza ciekawego.

Onna, powtórzymy tamten wieczór :D

Sonika, Ty dobra kobieta jesteś. Anielsko....mówisz? :wink:

Izulek, gres kładziony tak dawno, nazwy już nie pamiętam.

Trzeba przekopać wątek, dotrzeć do strony, na której jest relacja z tej pierwszej łazienki, myślę, że ktoś wtedy pytał i podałam nazwę.

Wiem, że to nie łatwe :roll:

 

Ew-ka przysłała Sms-a, że trzeba koniecznie obejrzeć film "Pamiętnik", już się zaczyna, lecę więc. Wszystkim życzę pięknego poniedziałkowego wieczoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, nie ma co tam tych skrzydeł żałować,

przyjdzie taki wieczór, wkleję jeszcze raz.

Ew-ka przysłała Sms-a, że trzeba koniecznie obejrzeć film "Pamiętnik", już się zaczyna, lecę więc. Wszystkim życzę pięknego poniedziałkowego wieczoru :D

 

 

trzymam za słowo, tola, ale żeby to nie było we wtorek,środę lub czwartek, bo wtedy siedze w pracy ;)

jeśłi ten film to "notebook", t o pamiętam że sie nieźle przy nim splakalam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczytałam się okrutnie, bo i zaległości miałam spore :roll:.

Efekt? Super samopoczucie i ... przypalone jabłka ... a miała jutro być szarlotka ...

 

Toluś przyjmij jeszcze ode mnie, spóźnione, ale szczere życzenia kolejnych 20 lat w miłości, szczęściu ...

 

 

 

Dziękuję za podpowiedź w sprawie podłogi w altance

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...