Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mikopiko, poddasze jest w odcieniach beżu z palety Tikkuryli.

Cały dół w jednym odcieniu, głęboki mat Dulux 40YY83129.

I tu z całą odpowiedzialnością powiem, że często tu krytykowany Dulux niczym nie ustępuje Tikkuryli.

Malarze nie narzekali w czasie pracy na jakąkolwiek trudność. Ja jestem zadowolona z efektu.

Może satyna jest trudna, wydobywa najmniejsze nierówności. Mat jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tolcia a jak mama podlewa te paprocie.., do doniczki w ziemie czy pod doniczke w "to cos'' :lol: aha, podstawke... :lol: ...,chyba.... :lol:

 

Zeljko, zadzwoniłam przed chwilą do mamy i powiedziała, że paprocie przy przesadzaniu, dobrze jest posadzić w ziemi specjalnej do paproci, która łatwiej utrzymuje prawidłową wilgotność.

Tak jak pisałam, podlewać umiarkowanie, nie przesuszać, nie przelewać.

Mama podlewa bezpośrednio do doniczki.

Od wiosny do jesieni raz na trzy tygodnie delikatnie zasila płynnym nawozem do paproci. I rosną. I to jeszcze jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Producentem jest nasza białostocka Agnella, która specjalizuje się w wełnianych dywanach.

Potwierdzam jakość, zadowoli najbardziej wymagających.

Kolory ziemi, wzór, to dwa liście ( z rysunkiem takich liściowych żyłek) położone w przeciwnych kierunkach.

W założeniu ma trafić do pokoju nad garażem, na razie "wyniesiony na salony" :wink:

Wejdź na stronę Agnelli, mają przepiękne wzornictwo i klasyczne i nowoczesne.

 

Podpisuję się pod tym dwiema łapkami. Super są ich dywany. Piękne i solidne.

Tola, ależ u Ciebie wszystko jest przemyślane, zgrane kolorystycznie. Bardzo ładnie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam stronę z dywanami Agnella-zawrót głowy :wink:

Są śliczne.

Tolu, jaki masz swój dywan -z wełny czy syntetyczny?

I z jakiej serii?

I jeszcze jedno pytanie- czy zdjęcia-kolory na stronie internetowej oddają właściwy wygląd dywanów, tak ze można spokojnie je zakupić przez internet.

Z mojej wsi :p trochę daleko do Białegostoku :D

Pozdr Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nudne te beże, jak je tak oglądam przez kilkanaście minut na wdechu do nawet zaczynają byc niebezpiecznie :wink: :D'

 

Eeeehhh Tolcia, fajnie u Ciebie jest :)

 

P.S. Dzięki za namiar na stolik, szkoda tylko, że do Janek mam taki kawał drogi... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu,

 

Po raz kolejny podziwiałam właśnie TWOJE wspaniałe dzieło, TWÓJ zakątek!! choć ja bym to pałacykiem nazwała!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Masz wspaniały gust, wszystko dobrane tak precyzyjnie, że można by pomyśleć, że jesteś architektem wnętrz!! Na pewno jesteś inspiracją dla innych, budujących, wykończających swoje domki. Bo nasze to są malutkie w porównaniu z TWOIM!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam bardzo gorąco i miłego weekendu życzę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu, pięknie urządziłaś swoje gdniazdko, cała aranżacja wnętrza jest dokładnie przemyślana, wszytko do siebie pasuje. Ty chyba jesteś z zawodu architektem wnętrz! :wink: A jeśli nie to stwierdzam, że to Twoje drugie powołanie.

Od dłuższego czasu śledziłam Twoją budową, praktycznie od samego początku najpierw jako obserwator, później już jako użytkownik tego forum.

 

Pozdrawiam serdecznie

Mróweczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...