Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A producent Twoich okien to...? Urzędowski może?

 

 

moje okna są z firmy JOCZ, robione na niemieckim profilu Knipping.

Urzędowski piękne drewniane robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłam srebro w sprayu

gdzie się to kupuje?

 

Aga, Maylandka podpowiedziała, ja swój brokat kupiłam w Makro za całe 6 zł.

 

Verunia, dziękuję. Ta ściana w realu jest ładniejsza, nie umiem zrobić dobrego zdjęcia.

Lubią ją w słoneczny dzień, kiedy słonko wędruje po tych kamieniach i oświetla co chwila inną ich część.

I lubię wieczorem przy rozpalonym kominku, tak mi wtedy jest...ciepło, spokojnie, przytulnie i tak jakoś radośnie.

 

Tosinek, ja też już myślę o tej wielkiej świecącej choince, o dekoracjach na parapecie, na stolikach, o stole ubranym odświętnie, przygotowanym do Wigilii.

Chciałabym też podświetlić swoją altankę.

Kocham ten wigilijny nastrój, to zamieszanie, którego z żadnym innym porównać nie można. 12 wigilijnych potraw i 12 osób przy stole.

Cieszę się, że przyjedzie moja chrześniaczka z mężem. Na co dzień mieszkają bliżej Brazy niż mnie :wink: Brazunia buziaki.

Trzeba nastroić skrzypce, by Tata mógł zagrać kolędy...jak dawniej, w naszym rodzinnym domu. I jeśli jeszcze spadnie śnieg.... :D

 

Zeljka, zmartwiłaś mnie :roll: :wink:

muszę się z Tobą jeszcze potargować w temacie :lol:

 

i moje miotełki, które od wczoraj stoją w sypialni

jakby co, to mogę na nich odlecieć :wink:

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/mik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolunia, pozdrów ode mnie chrześniaczkę, dobrze pamietam, że ona to ona?!?!?!? :wink:

 

dobrze pamiętasz :D

dziękuję, z pewnością pozdrowię, choć być może sama o tym przeczyta, bo zagląda tu czasem i do Twego pięknego domu też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Tolu od dłuższego czasu podziwiam Twój domek i jest on dla mnie niedoścignionym celem. Jestem Twoją absolutną fanką. Wnętrza Twojego domku są tak ciepłe że siedząc przed zimnym ekranem monitora, patrząc na nie czuje się miękkość tkanin, promyki słońca jakby muskają twarz a w ogrodzie czuje sie zapach kwiatów.. Gratuluję wszystkich wyborów których dokonywałaś urządzając ten dom. Wszysko piękne!!

Czy mogłabyś zrobić jakieś aktualne zdjęcia małej łazienki. Masz tam piękne płytki. Pamiętam że chciałaś tam kupiś jakąś rzeźbe. Kupiłaś ją? Proszę zrób jakieś zdjątko!

 

Pozdrawiam ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym markecie i w innych sklepach z farbami, także tymi plakatowymi :wink:

dziękuję bardzo mayland i tola. Własnie wczoraj widziałam w reklamówce OBI Brokat w sprayu za 7,99.

 

Aga, mój brokat nie zdał egzaminu, nie było go widać po rozpyleniu.

Kupiłam srebrol w sklepie papierniczym i ten jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asuulek, rzeźby wciąż szukam i nie znajduję, ale w poszukiwaniach nie ustaję.

Tymczasowo we wnęce stoi drewniany wazon, dość ciekawy w formie, a w nim gałązka głogu z zasuszonymi owocami, wkleję zdjęcie.

Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa i pozdrawiam serdecznie.

 

Braza, Maluszku, słońca Wy moje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...