Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oj Deha, widzisz, ja mam zawsze problem z wyborem.

Niezwykle rzadko zdarza się tak, że widzę coś i urzeka mnie to na amen.

Tak samo jest z tą łazienką, coś jest w niej co mi się podoba, ale nie jestem całkowicie przekonana.

Poza tym, ja mam skosy, zupełnie inny układ i nie wiem, czy w innej przestrzeni ta płytka się obroni. Myślę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w jednym ze sklepów znalazłam taką płytkę. Jest w kolorze beżowo morelowym.

Sama płytka przypomina trochę marmurki z lat 80, ale jest w dużym formacie i wygląda nieźle.

Dodatki czekoladowe są zupełnie z innej serii, od innego producenta, ale dość ładnie z tą płytką zagrały.

Ciekawie rozwiązane podświetlenie wysuniętego lustra. Swiatło jest ukryte za nim.

 

Powiedzcie, co sądzicie o tej propozycji. Mam do zrobienia drugą łazienkę.

Jak Wy to widzicie?...ładne, czy nie koniecznie?

 

bardzo podoba mi się to zestawienie kolorstyczne

 

 

a na Twój ogród wolę nie patrzeć, bo Ci zazdroszczę ręki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu ,

 

jak patrzę na Twój ogród od razu robi mi się milutko i cieplutko , te zdjęcia dają nadzieję na przyjście wiosny i do mnie , chociaż nie będzie tak cudnie jak u Ciebie . Ale mam cichutką nadzieję , że pozwolisz się troszkę Twoimi cudnościami poinspirować ? Pliiiiiiz :) :wink:

 

Co do płytek , możesz podać producenta i nazwę kolekcji ?

Chciałabym je zobaczyć na żywo ( mam lekką obawę , czy ten morelowy nie jest zbyt łososiowo-pomarańczowy )

 

Pozdrowionka :)

 

I oczywiście czekam jak wszyscy tutaj na nowe zdjątka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, Aga mam wiadomość: śnieg topnieje i odsłania koszmarny trawnik. Biało-żółto-brązowy, widział to ktoś?

I zabawa będzie od początku, dotlenianie, nawożenie, podlewanie i czarowanie, żeby wreszcie po tych wszystkich zabiegach stał się trawnikiem.

Nikt nie ma lekko, ja też nie :roll:

 

Maxtorka inspiruj się kobieto tyle, ile potrzebujesz :wink: :)

Producenta tych płytek nie zanotowałam, musiałabym jechać do tego sklepu.

W pomarańcz nie wpadają, ale w łososiowy kolor tak. Hm...żeby za cukierkowo nie było, prawda?

Ale tak sobie myślę, jeśli płytek nie będzie zbyt dużo, to stonować można kolorem farby na pozostałej części ścian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu - przepiękny dom, a działka - ach marzenie po prostu cudo tak jak ja lubię.

My niestety musimy przełożyć budowę na jakieś półtora roku :( .

Będziemy mieli dzidziusia i mieszkanie dopiero w przyszłym roku sprzedajemy. W tym musimy ogrodzić działeczkę i ją uporządkować. W przyszłym na 100% fundament, a w 2007 wielki start.

Będzie pięknie.

Tobie gratuluję - Masz świetny gust - PIĘKNIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko dziękuję.

Gratuluję tego, że zostaniesz mamą :D , a odłożoną budową się nie martw.

Dzidziuś podrośnie, będzie budował razem z Wami. A Ty do tego czasu przemyślisz swoje wnętrza i bogata w wiedzę budowlaną zdobytą na forum,

ruszysz jak burza i na pewno będzie pięknie :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopinetko, tak, to jest tawuła japońska, karłowa. Obok ta zielona to też tawuła, ale innej odmiany, kwiaty ma drobniejsze i przyrost mniejszy.

Tą złotą tawułkę po przekwitnięciu przycinam w forme kulistą. Nie pozwalam jej się rozrastać.

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/5aa.jpg

 

 

na tym zdjęciu widać, o ile większy przyrost ma ta złota, staram się ją tak przycinać, by razem z tą zieloną tworzyły dwie kule.

 

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/1bb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko wody zejdą....jak się Tola rozszaleje to już biegnę szukać sznura... :lol:

Ten dywanik trawnikowy Tolu to mnie dobija. NIE BĘDĘ OGLĄDAŁ ZDJEĆ TWOJEGO OGRODU. Agacka skombinuj dłuższy sznur. :wink: :D Chol...., będę bo nie wytrzymam :D

Ale sama musisz przyznać, że takich dorodnych chwastów jak u mnie to w życiu nie widziałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...