Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

To chyba nie mam wyjścia :roll: :wink:

mobilizujcie mnie, wstyd mi będzie się wymigać, a moja rodzina będzie Wam na pewno wdzięczna :D

 

mam jeszcze jedno zdjęcie, dziś było bardzo słonecznie, to pstryknęłam.

Wieszając jemiołę w salonie, zamaskowałam brak żyrandola, widać to na fotce.

W kąciku herbacianym na razie stoi stary fotel i stolik rattanowy, ale zawsze to nie jest pusto.

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tolu i wszysycy odwiedzający ten wątek - Wszystkiego najlepszego po Świetach... :D

A My sobie właśnie sprawiliśmy drugiego pieska a raczej suczke.... :D :D :D Na razie jest malutka ale w przyszłości mam nadzieję, że będzie taka duża jak jej mama ( owczarek niemiecki ) nasz kundelek Hary powoli juz tez się do niej przyzwyczaja i ostro ją strofuje jak zrobi coś co nie podoba mu sie........ale ogólnie jest bardzo delikatny w stosunku do niej, pomimo, że do tej pory to były tylko jego włości..... :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu uwielbiam zaglądać do Twojej galerii i podczytywać wpisy. Czasem zastanawiam się czy Ty nie jesteś aniołem. Czuje się jakąś magię w tych wnętrzach.

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Ci udanej zabawy sylwestrowej, uśmiechu w każdy dzień Nowego Roku i miłości wypełniającej całe serce..... no i może mroziku malującego rumieńce na policzkach i duuuużo śniegu!!!!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu- aleś zaszalała z choinką -śliczna jest :lol: BRAWO :D na przyszły rok poszukaj jodły kaukaskiej -ma śliczne igły -kolor pieknie zielony i przede wszystkim nie kłuje :D mnie w tym roku nie udało sie kupic jodły i tez mam swierk ale to Kaska z Dawidem mieli pokłute ręce bo w tym roku pozwoliłam dzieciom od poczatku do konca ubrac panienke i nic nie przewiesiłam i nie poprawiłam-aż sie sama dziwię :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten herbaciany kącik mnie rozbraja ... jeśli ktokolwiek nazwie go jeszcze raz starym i tymczasowym to oczy wydrapię!!!!!!! :evil:

 

P.S. Moja psuka wychodzi kole 11.oo - kwestia przyzwyczajenia, ale suczki właściwie tak mają, panowie chyba muszą częściej... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i234.photobucket.com/albums/ee208/decnote/NewYear/happy-new-year-hi5-25.gif Dużo radości dnia codziennego, spełnienia marzeń co do jednego. Miłości takiej, że świat nie widział, zdrowia takiego, co nikt nie słyszał. Pieniędzy tyle, że nie wiesz ile, a wszystko to w radosną chwilę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu- aleś zaszalała z choinką -śliczna jest :lol: BRAWO :D na przyszły rok poszukaj jodły kaukaskiej -ma śliczne igły -kolor pieknie zielony i przede wszystkim nie kłuje :D mnie w tym roku nie udało sie kupic jodły i tez mam swierk ale to Kaska z Dawidem mieli pokłute ręce bo w tym roku pozwoliłam dzieciom od poczatku do konca ubrac panienke i nic nie przewiesiłam i nie poprawiłam-aż sie sama dziwię :lol:

 

Ja w zeszlym roku mialam swierk i cale lapki poklute. W tym roku byla jodla kaukaska i potwierdzam - ubieranie jej to przyjemnosc, a kolor galazek jest przepiekny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja tu dopiero pierwszy raz zajrzałam. A tu takie piekne klimaty :o . To dlatego, ze buszowałam głównie w wymianie doświadczeń...fundamenty, zaprawy, wysokości, ściany, przepusty, kominy itp az do więżby, dachu.. No, ale na wigilię mamy Stan Surowy Otwarty :D Teraz mogę zająć sie marzeniami o wnętrzu mojego domku. Będę tu zaglądać, żeby czerpac natchnienie. Ślicznie u Ciebie. Pozdrawiam. A w temacie zwierząt to niby najpierw dostaliśmy kotka - miał być dla dziecka, potem doszedł piesek, potem..drugi piesek, potem ..znowu kotek (to znaczy same suczki i kotki :wink: ) ale nie wyobrażam sobie domu bez nich. Ich stopień rozumienia naszych nastrojów i ludzkiej mowy jest niesamowity. No i zawsze w wigilię ze soba miło rozmawiamy. Ach, chyba nie za bardzo umiem wstawiac zdjęcia, ale moze link sie będzie otwierał http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e2186c309c2f10c.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...