Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O nie Aga, takiej pięknej, dorodnej, olbrzymiej, wręcz gigantycznej lebiody jak u Tomka to na całym świecie nie ma :wink: :D

Ona ma swój niepowtarzalny urok, nie do podrobienia :)

 

Tomku po świętach będę pakować przesyłkę Majce z paprociami i funkią. Tylko gdzie ja mam to wysłać? chyba do Warszawy, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka, to i dla mnie sznura poszukaj...idę się powiesić...albo utopić...albo zastrzelić... Idę...żeby nie patrzeć na ogród Toli... ja nigdy takiego mieć nie będę...Tolu ogródek masz przepiękniasty! :D

sznurka nie ma, musisz sie..............utopić :-? :oops: :oops: :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziała... :lol: :lol: :lol:

U mnie! :-?

Agacka, jak odszukam to wyślę Ci zdjęcie moich chwaścików :D Rekord Guinessa murowany, ale nie występuję o tytuł. Skromy chłopak jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, sznurka to ja potrzebuję.

Droga podeschła, dojechałam na działeczkę :evil: zamiast trawnika miasto kretów,

sosna połamana, inne iglaki pod ciężarem śniegu też,

niektóre brązowe, poprzymarzały, rynna zerwana...ech... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, sznurka to ja potrzebuję.... :cry:

na krety :roll: :-?

u mnie też trochę kopczyków porobiły, ale nornice czy tym podobne gady

co kawałek jakieś biedaszyby wykopały :evil:

ale mojego pastwiska jakoś mi nie żal, ale jeżeli Twój ogród został zrujnowany to napradę przykra sprawa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku, ogród Toli to było cudo. Trawnik jak afgański dywan.

Ale znając Tolę, to do sierpnia :D dywan odzyska swój dawny blask.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Ach juuuu...chciałoby się rzec...) Na krety jest najlepsze coś takiego - stołek i 2 butelki piwa. Siadamy na stołku koło trawnika i wypijamy pierwsze piwo, po drugim, złość do kretów przechodzi jak ręką odjął :wink: Tola Twój trawnik roskopany przez kreciki i tak na pewno jest piękniejszy od mojego, który jest taki jakiś...łysy.. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joolu, Tola próbowała tej metody, ale kiedy podczas picia piwa kret wywalił kopczyk dokładnie pod stołkiem... :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, sznurka to ja potrzebuję.

Droga podeschła, dojechałam na działeczkę :evil: zamiast trawnika miasto kretów,

sosna połamana, inne iglaki pod ciężarem śniegu też,

niektóre brązowe, poprzymarzały, rynna zerwana...ech... :cry:

 

Toluś nie płacz proszę, bo mi też strasznie smutno się zrobiło :( :( :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ocieracie mi łzy.

W sobotę pojadę ratować działkę, zrobię zdjęcie tego pobojowiska.

Nie będzie ono Waszych oczu cieszyć, ale cóż teraz jest pod wozem, trzeba jakoś pomału wleźć na wóz, konie czekają :wink: .

Aerator spalinowy do trawnika zamówiony, muszę wczesniej uprzątnąć radosną twórczość czarnych futerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joola :lol:

 

Wyciągaj zeszycik, piórnik, wyprostuj się w ławce, dzwonek na lekcję.

Zapisujemy: aerator spalinowy to urządzenie napędzane ropą, dzięki czemu podczas pracy kabel elektryczny którego nie ma,

nie związuje nam nóg na supeł.

Służy do napowietrzenia gleby, która dotleniona szybciej wchłonie nawóz i trawa będzie piękniejsza.

Oprócz tego specjalne ząbki w aeratorze wybiorą z trawnika wszystkie pozostałości po koszeniu trawnika w roku ubiegłym.

Trawnik po tym zabiegu przez czas jakiś wygląda jak twarz kobiety tuż po liftingu :roll:

czyli nie najpiękniej, ale później po wygojeniu poraża urodą :lol:

Dzwonek na przerwę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś kochana :D jestem kobietą techniczną, ale czy to ae..coś tam nie mogło się nazywać po prostu napowietrzacz gleby :wink: Czy to bezprzewodowe cudo używa się co roku? Jeśli tak, to może warto kupić takie cacko (jak np. kosiarkę do trawy), no chyba że kosztuje tyle co jaki mercedes :wink: Gdzie można wynająć tego upiększacza, czy firmy ogrodnicze to mają ? Sorki za tyle pytań ale będę miała mój pierwszy ogród w życiu i chiałabym żeby był choć w połowie taki piękny jak Twój, a piękna trawa, to połowa sukcesu (chyba :roll: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tola, powiedz mi tylko jeszcze jak nazywa się ta roślinka ze zdjęcia, czy nadaje się na skalniak? Kiedyś widziałam podobne właśnie na skalniaku ale czy to to właśnie :roll: :oops: Dżizis, ale ze mnie "lajkonik" w temacie roślinek :oops:

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/7bb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joluś, nie wiem jak ta zielenina skalniakowa się nazywa. Ale jak wszystkie skalniakowe nie ma żadnych wymagań. Buja i dobrze się ma bez pielęgnacji.

Aerator wypożyczam z wypożyczalni raz w roku na 1 dobę, koszt wypożyczenia 50zł. Nie muszę tego ustrojstwa przechowywać przez 364 dni w roku, i miejsca nie zajmuje.

Biorę na spółkę z sąsiadką, wychodzi po 25 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...