Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam na forum po raz pierwszy. Wczoraj w poszukiwaniu inspiracji do mojej kuchni i łazienki trafiłam tu przypadkiem i już nie mogłam się oderwać. Tolu dziewczyno jesteś artystką!!! Cudny dom a ogród miodzio. Myślę że będę tu systematycznie zagjavascript:emoticon(':lol:')lądać. Pozdrawiam wszystkich. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit- blondi, ta moja kostka to zwykła kostka betonowa w dwóch kolorach. Przy podjeździe krawężnik musi być, bo samochody mają swój ciężar, nacisk i bez krawężnika wszystko by się rozjechało.

Ścieżki układane są bez krawężnika, bez żadnych dodatkowych umocnień.

Darń trawnika jest tak silna, że trzyma to w ryzach.

 

 

no to mnie pocieszyłaś. Czyli poprostu wykorytować, podsypać i ułozyć. Żadne tam betony i pręty..?

Super, tylko czy jeszcze przeforsuje to z wykonawcą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu co masz na ścianach na dole i u góry są to płyty regipsowe czy coś innego?

 

Zołzaa, nie bardzo rozumiem pytanie :roll:

ale jeśli pytasz o to, co mam nad kamieniem i pod nim, to jest płyta kartonowo gipsowa.

Kamień zbyt mocno wystawał i żeby te proporcje zmienić, po ułożeniu kamienia, przykleiliśmy płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, zapraszam na kawę do altanki, słonko jest momentami łaskawe :wink:

 

CoolaTT, od początku swoje zdjęcia umieszczałam na Photobucket.

Na razie nic nie piszą o opłatach.

Pozdrawiam.

 

BetaGreta, ja już każdego dnia stoję w oknie i wiosny wypatruję.

W wyobraźni przekopuję, dosadzam, tworzę nowe kwitnące rabaty.

Bardzo brakuje mi też tego fizycznego zmęczenia jakie daje praca w ogrodzie.

Jak się tak "narobię", to wiem, że żyję :wink:

 

Anulawasz, witamy w wątku ludzi pozytywnie zakręconych :wink: :D

 

Maluszku, u nas ferie rodzinnie już nie do zmontowania.

Córka miała sesję, dziś ostatnie dwa egzaminy, dwa jednego dnia, bo studiuje na dwóch kierunkach.

Jestem z niej ogromnie dumna, bo na jednym z nich ma wszystko pozaliczane na 5, a na drugim nie zeszła z żadnym zaliczeniem czy egzaminem poniżej 4.

W połowie lutego grupą studencką jadą do Białki na narty.

Synek był całe ferie w Zakopanym na obozie treningowym kadry lekkoatletów, a my kilka dni spędziliśmy w Krynicy, ale pogoda była fatalna.

I po feriach :wink:

 

Edit-blondi, z tego co pamiętam, podłoże pod układaną kostkę to był piasek wymieszany z cementem dla wzmocnienia.

Tylko tyle. Fachowcom było łatwo, bo trawnik już był, więc wcinali się ścieżką w trawę, która od razu trzymała linię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje córci przekazane, biedna była wczoraj, grypa żołądkowa ją dopadła i męczyła się bardzo. Dziś już na szczęście lepiej.

 

AlaWaldek, uściski serdeczne :D

 

Brazuś, ja wszystko rozumiem, czasu nie rozciągniesz, a za resztę trzymam mocno, coby ziemia pod altankę była już Twoja.

 

Zeljka, rodzinka dziękuje za buziaki i je odwzajemnia :D

dziś tak z córką rozmawiałyśmy o tym, że w przyszłym roku może skorzystać z możliwości wymiany między uczelnianej i wyjechać na pół roku do Hiszpanii.

Z jednej strony bardzo by chciała, a z drugiej boi się tak długiej rozłąki.

Jak widać wszystko ma swoje dobre i złe strony.

Silne więzi rodzinne mogą utrudniać podejmowanie takich decyzji, a to nie jest dobrze. Dziś jest tyle możliwości dla młodych ludzi, powinni z tego korzystać. Będę ją namawiać, wspierać, niech korzysta z szans jakie dostaje.

Choć wiem, że będę tęsknić jeszcze bardziej niż ona.

 

Aga J.G., wiosna? jaka wiosna :roll:

całą noc padało i dziś do południa, wszystko śniegiem zasypane, bielusieńkie, czyli zima w rozkwicie.

No ale czego można się spodziewać w lutym na naszym biegunie zimna.

Dobrze, niech ta zima będzie w lutym, a nie w kwietniu.

W kwietniu nie byłabym dla niej tak wyrozumiała :wink:

Wczoraj zrobiłam jednak pierwsze zakupy ogrodnicze. Kupiłam nawóz Osmocote do wszystkich roślin i nasiona kolorowego łubinu ozdobnego.

Zakwitnie dopiero w przyszłym roku, o tak:

 

http://img.interia.pl/encyklopedia/nimg/lubin.jpg

 

http://fotogalerie.pl/fotki/27/41/89/b/1173257101444.jpg

 

chciałabym też powiększyć kolekcję irysów, będę polować na ciekawe odmiany, te są piękne

 

http://gadar.pl/sklep/catalog/images/bronsequen.jpg

 

http://th.interia.pl/50,g5b799b123074322/i718078.jpg

 

http://1.bp.blogspot.com/_r2vOsKMQx7A/R__wpAU_YrI/AAAAAAAABIY/bbq2WGHxqLE/s400/irys.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...