Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Trzymam kciuki za wszystkie młode mamy i czekam kiedy "bocian" wreszcie do nas zawita ;)

 

Sloneczko, to ja trzymam za Twego bociana :D

 

to zdanie może się znaleźć w wątku o złotych myślach forumowiczów :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos narodzin ..u nas juz po 20,03,2009 kacperek na swiat przyszedl...

http://img4.imageshack.us/img4/5462/20090320057.jpg

 

Aniu, gratulacje, bocian się spisał koncertowo, Kacperek śliczny,

pozdrawiam szczęśliwą Rodzinkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sie wyadlo czemu wiosny wciaz nie ma. A kto mial przyniesc jak bociany takie zapracowane w tym roku... :D

Tolciaa ja wiem, ze juz pytalam, ale nie moge znalezc..., czy Ty pamietasz jeszcze co to za plytki u Ciebie na tarasie i wejsciu? :oops:

Szukam jakies rdzawe, najlepiej dobre i nie drogie... :D Te co niby juz zdecydowalam, jak przynioslam jedna do domu, okazala sie za malo rdzawa..., a tak mi zal, bo nie sa sliskie, takie dosyc hrapowate i za calych 33zl/m2..., a teraz mam problem.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka

 

schody wejściowe mam wyłożone gresem antypoślizgowym o nazwie ALFABIA, jego producentem jest włoska firma ALCALATEN.

Jest chropowaty i sprawdził się tej zimy rewelacyjnie. Trochę trudniejszy w utrzymaniu czystości, bo wiadomo, że gładkie powierzchnie czyści się łatwiej, ale swoje antypoślizgowe zadanie spełnia idealnie.

I rdzawy jest dość.

I nie drogi, bo kosztował coś niecałe 60 zł za m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......... a sio z tymi bocianami.... :p

 

 

Ja nie wiem kto tu pisał o wiośnie w Warszawie :roll:

 

zimno, buro, desz leje.... a i śnieg czasem pada :o do tego tak wieje, że psa szkoda z domu wygonić... a nie tak samemu gdzieś łazić .... buuu :(

 

 

a moje krokusy wypuściły maleńkie listeczki i czekają .... nie wiem na co .... :( pewnie myślą, że to fallstart był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMFI, biegun północny, a mówią coś o ociepleniu klimatu :roll:

Tolu przepraszam, że wczoraj nazwałam Twoja krainę dzikim wschodem :oops: spotkała mnie zasłużona kara 8)

tak dziś wygląda miejsce gdzie wczoraj fotografowałam krokusy (ta mała kopka na trawniku)

http://img207.imageshack.us/img207/7779/p3250004.jpg

http://img187.imageshack.us/img187/1448/p3250001.jpg

tak więc dziewczyny NICI bocianów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMFI, przecudowny zimowy widok, taki też mamy u siebie nieprzerwanie od 3 miesięcy. Piękne białe święta się szykują, Mikołaj saniami przyjedzie, hej kolęda kolęda zaśpiewa...nie no...to chyba nie te święta :roll:

 

słaby żart, wiem, ale co robić, jak rano mam -7 na termometrze, to i dowcip lekko przymarznięty.

I jakby kto pytał, to pada śnieg, wciąż pada.

 

Ale mam większe zmartwienie. Wczoraj dowiedziałam się, że firma budowlana złożyła w Gminie papiery o warunki zabudowy naszych przecudnych, pachnących, dzikich łąk. Chcą je zabudować blokami.

Moje ogromne salonowe okno z widokiem na blokowisko...masakra :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu przepraszam pisałaś mi o tym gresie. Gdzie można go kupic?

 

Kupiłam go u nas w firmie KORTINA przy ul. Towarowej.

Ale trudno mi powiedzieć, czy mają go jeszcze w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale mam większe zmartwienie. Wczoraj dowiedziałam się, że firma budowlana złożyła w Gminie papiery o warunki zabudowy naszych przecudnych, pachnących, dzikich łąk. Chcą je zabudować blokami.

Moje ogromne salonowe okno z widokiem na blokowisko...masakra :evil:

 

BLOKAMI :o :o :evil: :evil: :evil: .No nie,takie widoki zmarnowac :( :( .

A ja biadolę,że za naszym płotem nowe domki się zbudują...Bloków nie przezyłabym!!

 

Tolu jak zdrówko małża? Nóżka lepsza?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale mam większe zmartwienie. Wczoraj dowiedziałam się, że firma budowlana złożyła w Gminie papiery o warunki zabudowy naszych przecudnych, pachnących, dzikich łąk. Chcą je zabudować blokami.

Moje ogromne salonowe okno z widokiem na blokowisko...masakra :evil:

 

masz babo placek :-?

tak mi przykro Tolu :(

protestujcie, ale jak warunki zabudowy w okolicy zezwalaja na budowę bloków, to wiele nie wywalczycie.... :(

 

ale może nie bedzie tak źle !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu, piękny awatarek.

Z kolanem męża wiadomo będzie dopiero po rehabilitacji, za 5 tygodni. Jak wróci do czynnego sportu i nie będzie go bolało, tzn. że ten zabieg zrobił swoje. Zobaczymy.

 

Mayland, ja sobie nie umiem tego wyobrazić. Ja w swoim ogródku i okna blokowiska z których widać nas będzie jak na dłoni. To koszmar jakiś.

Teren zabudowy jednorodzinnej, wchodzi firma z kasą i zmienia spokojną wieś w miejskie blokowisko. I nie ma na to mocnych.

Już teraz jest kłopot z ciśnieniem wody, bo to gminne ujęcie, nieprzygotowane na nagły zwiększony pobór wody przez nowo powstałe domki jednorodzinne.

Jak dojdzie do tego jeszcze 10 bloków?

Dojazd do tej budowy ulicą tuż przy naszym domu. Ciężki sprzęt, a potem wszyscy którzy zamieszkają.

Kostka na nowo zrobionych ulicach już nie wygląda najlepiej, bo wtedy był bum na polbruki i firma produkująca nie wyrabiała się z zamówieniami.

Z produkcji schodziła jeszcze ciepła, rozsypywała się w rękach.

Co z niej zostanie?

Już o swoim pięknym widoku na zachodzące słońce nie wspomnę.

Będzie zachodziło nie w moim oknie, ale za blokami.

 

co robić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam większe zmartwienie. Wczoraj dowiedziałam się, że firma budowlana złożyła w Gminie papiery o warunki zabudowy naszych przecudnych, pachnących, dzikich łąk. Chcą je zabudować blokami.

Moje ogromne salonowe okno z widokiem na blokowisko...masakra :evil:

 

o rany...tylko nie bloki :-?

może gmina nie wyrazi zgody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

protestujcie, ale jak warunki zabudowy w okolicy zezwalaja na budowę bloków, to wiele nie wywalczycie.... :(

 

ale może nie bedzie tak źle !

 

kiedy kupowaliśmy swoją działkę, sprawdzaliśmy w Gminie jaki jest plan zagospodarowania na te tereny. To zrozumiałe, że chcieliśmy wiedzieć na co się porywamy.

Otrzymaliśmy informację, że są to tereny rolne z możliwością przekształcenia na budowlane, ale pod budownictwo jednorodzinne.

Żałuję, że nie mamy tego na piśmie. Byłaby to jakaś podstawa do protestu, który mógłby przynajmniej odwlec w czasie tę inwestycję.

A tak co?

Architekt uznał, że wyda pozwolenie na budowę budynków do 12 metrów wzwyż.

Garaż i trzy kondygnacje nad nim.

I po ptakach :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...