Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny, dziękuję Wam bardzo, ale nie mam dobrych wiadomości.

Po dzisiejszym spotkaniu wiem już, że nic ani nikt nie jest po naszej stronie.

Wójt od progu rzuca się do nas, że po co my tu przychodzimy, przecież protest wpłynął, on go przyjął do wiadomości i wystarczy.

 

Architekt plącze się w zeznaniach i na nasze zapytania stwierdza, że on będzie z nami rozmawiał wtedy, kiedy skończymy studia takie jak on skończył, bo teraz to on nie ma partnerów do rozmowy (żyje z naszych podatków :o )

Wójt twierdzi, że on może ewentualnie rozmawiać tylko z właścicielką działki przylegającej do terenów wykupionych od dewelopera, bo reszta to nie jest stroną.

Że ładne bloki będą estetyczniejsze od koszmarnych szeregówek(skąd założenie, że to szeregówki będą koszmarne? :roll: )

 

Padło też stwierdzenie, że nawet jeśli władze gminy nie wydadzą pozwolenia na zabudowę wielorodzinną, to deweloper i tak się odwoła gdzieś tam, gdzieś tam i dostanie to pozwolenie, bo prawo jest za nim.

 

I jakby tego było mało, ta urokliwa dróżka prowadząca od naszego domu w stronę lasu ma być szeroką 10 metrową ulicą stanowiącą obwodnicę naszej miejscowości.

 

Jak widać nie ma tak w życiu, by ktoś miał za dobrze. Każdy ma swoje problemy.

Tylko najgorsze są te, których nie można rozwiązać. Bezsilność jest strasznym uczuciem.

Nawet nie będę pisać jak się teraz czuję.

A przecież przyszła wiosna, świeci słońce, za oknem wciąż widok na piękne łąki, przestrzeń, las. Cisza, spokój...tylko jak długo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie ma tak w życiu, by ktoś miał za dobrze. Każdy ma swoje problemy.

Tylko najgorsze są te, których nie można rozwiązać. Bezsilność jest strasznym uczuciem.

Nawet nie będę pisać jak się teraz czuję.

A przecież przyszła wiosna, świeci słońce, za oknem wciąż widok na piękne łąki, przestrzeń, las. Cisza, spokój...tylko jak długo :(

 

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Nie wiem, co napisać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierzcie, tam nie było z kim rozmawiać.

Jeszcze nie ma uchwalonego planu zagospodarowania, a oni już nas przekonują, że te bloki muszą tam być.

To o czym to świadczy?

Wójt razem z architektem udawali wielkie zdziwienie...dlaczego my tych bloków nie chcemy. To o czym rozmawiać.

Kasa rządzi światem, a prawo jest po stronie tych, którzy ją mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma uchwalonego planu zagospodarowania...

 

To o czym to świadczy?

 

Nie ma chociaż jednego silnego (tytułowanego?) w Waszej grupie, żeby powalczyć o ten plan...Bo jak nie ma planu, to nawet nie trzeba go zmieniać...Ale szaraki chyba tylko razem z telewizją mają szansę...

 

Kasa rządzi światem, a prawo jest po stronie tych, którzy ją mają.

 

Za stara jestem, żeby Cię w tym względzie pocieszać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dandi3, ja chyba ten awatar Frosi zakoszę.

On mi teraz będzie pasował, bo chyba będę musiała nabrać takiego tempa w ucieczce z miejsca, w którym mieszkam :roll: :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frosia, najlepszych prawników zatrudnia deweloper, wszyscy o tym wiedzą w naszym mieście.

A na mocarza mocnych nie ma.

Już nie powiem jakimi słowami dziś ciskam :evil:

 

nasze łąkowe żaby też będą spierniczać gdzie pieprz rośnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...