Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na allegro znalazłam korę z Wołomina po 2,60 za worek 50 l.

Natomiast nie wiem jak jest z transportem w odległe rejony Polski.

 

Pozdr

 

Bogusiu, ale 2.60 wtedy, kiedy kupujesz powyżej 100 worków. Taką informację uzyskałam w czasie rozmowy telefonicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam! Znalazłam Wasze Forum przypadkowo i śledzę je od kilku tygodni. Widzę, że macie duże doświadczenie w budowie domku i urządzaniu ogrodu. Człowiek uczy się na błędach i dobrze jest kogoś się poradzić kto już to przeszedł. Jestem na początku i chciałabym skorzystać z Waszego doświadczenia. Pozdrawiam Wszystkich!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgaJ.G., trzymaj, trzymaj, ja też trzymam za Twoje bezproblemowe narodziny Perełki.

Wczoraj sadziłam drzewka od strony jeszcze pięknych łąk, bo wiesz, jakby co, to niech rosną.

A sprawa jest już u prawnika, jak będą jakieś konkrety, to napiszę.

 

Ulkad, trafiłaś na forum najlepsze z najlepszych.

Czytaj, zgłębiaj wiedzę, w razie wątpliwości pytaj.

Będziemy doradzać, podpowiadać i dzielić się doświadczeniem.

Budowa domu z naszym forum i forumowiczami to czysta przyjemność, naprawdę.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciagla sledzilam temat i trzymalam za ciebie kciuki w sprawie blokow, ale jakos nie mialam werwy do napisania. Wierze, ze wziesiscie sie porzadnie za ta sprawe i uda wam sie powstrzymac budowe blokow. Ja trzymam kciuki caly czas.Ale gdyby (odpukac) jednak budowa ruszyla, to jestes optymistyczna, jedna z najwspanialszych osob na tym forum i na pewno nie bedziesz z tego miala tragedii. MAsz wspanialy dom, cudowna rodzine, co to za roznica, ze za twoim rajskim ogrodem beda staly bloki. Ja ostatnio od nowa spojrzalam na zycie, spedzilam kilka dni w onkologicznym szpitalu w Wilnie w oczekiwaniu na wyrok i w ciagu tych kilku dni nawet nie wspomnialam o tym, jakie mam widoki za oknem, tylko myslalam o swoich malenstwach, o mezu, o rodzinie. Nawet dom, ktory dopieszczam od dwoch lat stal sie jakis taki niezbyt wazny. Na szczescie lekarze mieli dla mnie dobre wiadomosci i nie diagnozowali mi raka, ale to co ujrzalam tam w ciagu kilku dni absolutnie zmienilo moje wartosci.

Nie obraz sie na mnie, TOlu, za ten wpis, ale jakos takie mam durne nastroje, chociaz juz zaczynam sie zbierac po trochu. Wczoraj po raz pierwszy po operacji wyszlam do ogrodu i juz mam chec cos sadzic i grzebac w ziemi. Dlatego mam zamiar ciagle tu zagladac i czerpac od was ta pozytywna energie, ktora jest w tym temacie, no i uczyc sie tych cudow, ktore ty, TOlu, i inne dziewczyny czynicie w swoich ogrodach.

W przyszlym tygodniu wybieram sie do Polski na zakupy, potrzebujemy jakis sadzonek. Jesli wiecie gdzie mozna tanio i dobrze kupic sobie cos do ogrodu w okolicach Bialegostoku, Suwalk, to bede wdzieczna za informacje. I pytanko jeszcze - tych 50 l kory to na jaka powierzchnie wystarcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lilajar, życzę Ci dużo, dużo zdrowia i wiary w to, że wszystko pokonasz.

Bo tak jak piszesz, zdrowie jest najważniejsze. Z resztą jakoś sobie człowiek da radę.

Trzeba cieszyć się każdą chwilą, każdym dniem i nawet niepogodą.

Bo życia...garść tylko....

 

Dlatego pisałam, że działania konstruktywne tak, zamartwianie się, nie.

Jest tyle powodów do radości, że grzechem jest tego nie zauważać, nie doceniać, nie cieszyć się.

Jeśli chodzi o szkółki ogrodnicze, czy sklepy, to trudno powiedzieć gdzie jest najtaniej.

Bo zwykle jest tak, że w jednych centrach kilka roślin jest w dobrej cenie, a w innych inne rośliny mają dobrą cenę. Trzeba być w kilku i ceny sprawdzić i porównać na te rośliny, którymi jest się zainteresowanym.

Jeśli chodzi o worek kory, to u mnie wystarcza na 1 metr kwadratowy.

Lilajar, będąc w Polsce może będziesz miała chwilkę wolnego czasu na wypicie ze mną kawy? Zapraszam serdecznie na swój taras, zaparzę najlepszą jaką mam.

Co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogbog, Magpie101, Aka z Ina, Sonika, Nelli Sza, Amtla, Malgosia0023

 

dziękuję bardzo za świąteczne życzenia

ja również życzę Wam i Wszystkim piszącym tu i czytającym

 

RADOSNYCH, POGODNYCH, CIEPŁYCH, RODZINNYCH

ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY,

NIECH TAJEMNICA TYCH DNI DAJE NADZIEJĘ

NA WARTOŚĆ WSZYSTKICH ŻYCIOWYCH ZDARZEŃ,

I WIARĘ W ICH SENS NAWET WTEDY, GDY NIE JEST ON OCZYWISTY.

 

http://tullimy.blox.pl/resource/wielkanoc_07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych

pełnych wiary nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie rodziny

i wśród przyjaciół

oraz wesołego "Alleluja".

 

http://www.imexgraf.pl/karty_swiateczne/wielkanocne/2009/imid/03.273_imexgraf_pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...