Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ivonka, to tylko takie tam, wiesz, pierdółeczki :wink:

Jesienią w pokoju dziennym i w sypialni, dodatki były w lekkich pomarańczach, rudościach, ceglanych czerwieniach.

Zimą była biel i głębokie bordo, wiosną zmieniłam na jasną oliwkę, wiosenną zieleń.

Przy każdym z tych zestawów jest ciemna czekolada mebli i kilku poduszek.

Będą zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tola :) uwielbiam do Ciebie zaglądać, bo panuje tu spokój, ciepło i piękno w każdym calu domu i ogrodu :)

 

Dzięki Tobie też dowiedziałam się gdzie tanio po sąsiedzku ziemie w workach można dostać ;) :lol:M

 

I bardzo mocno trzymam kciuki za dobrą sprawę i piękne widoki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zabierałam głosu na forum, chociaż przez "podglądanie" życia budowlano-rodzinnego forumowiczów,moje zamiera :lol: bo nie mam na nie czasu, ale w tym momencie muszę to powiedzieć:

 

Tolu, bez względu na to co robisz w życiu, jesli będzie polska edycja PERFEKCYJNEJ PANI DOMU zaklinam Cię zgłoś się!

To co wyczyniasz w tym domu i DWÓCH ogródkach to jest perfekcja wręcz nienaturalna. :D Podziwiam od lat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

 

kogucik jest na baterie i pieje, czyli kukuryka jak mu się dupkę ruszy :wink:

obudziłam z zaskoczenia tym kogutem cała rodzinę wcześnie rano

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/wiel1.jpg

 

Mnie rodzina zakazała :o świetowania z kogucikiem :lol: :lol: Przez kilka lat budził wszystkich-oczywiście wszyscy narzekali :lol: A najśmieszniej było,jak piesek mojej siostry budził kogucika szczekaniem :lol: :lol: .

 

 

No i oczywiście Tolu u Ciebie...cudnie :lol: :lol: .

Balustrada super, komódka jeszcze bardziej super :lol:

Zresztą...Ameryki nie odkryłam :lol: :lol: :lol:

 

Pozdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, czas przestać podglądać anonimowo :oops: Pięknie, po prostu pięknie. Masz świetny gust i zdolności. Ja dopiero marzę o domu (może ruszymy w przyszłym roku) i ogrodzie - twój ogród na wszelki wypadek skopiowałam, gdyby zdjęcia zniknęły. Też stosuję twoją metodę - wnętrza spokojne a kolor na każdą porę roku w dodatkach. Ale się nagadałam na pierwszy raz. Pozdrawiam. Pa, pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...