Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na zdjęciu pierwszym kuchnia. Widać wejście do spiżarni i do WC.

Ściana półokrągła - w dużej podłóżnej wnęce, od strony holu będzie lustro z półką.

Lustro odbije widok na schody, z innego położenia powtórzy widok z okna salonu.

We wklęsłej części połokrągłej ściany, czyli od strony jadalni, będzie kącik herbaciany: dwa foteliki rattanowe i mały stolik.

Okno z wykuszem, jest oknem w jadalni.

Wnęka pod schodami, wzbogacona o drewnianą półkę pomieści sprzęt grający i płyty kompaktowe, kasety i takie tam różności.

 

Zdj. 2. widok z salonu na hol, wykusz w jadalni i wejście do WC.

Sciana z wnękami, półkami, to sciana na przeciwko okna w salonie.

 

Klatka schodowa z widocznym wejściem do garażu.

 

Mebelki w górnej łazience, w kolorze przyszłej stolarki drzwiowej, z bejcowanej sosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/metalmetal2.jpg

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/lolololololololo.jpg

 

Jeszcze dwa zdjęcia, drzwi tarasowe i widok z tarasu na zachodzące słońce.

 

 

Monia, tylko kiedy ja to wykończę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zadam pytanie, może ktoś mi wyjaśni, dlaczego moja cyfrówka robi "jajowate" zdjęcia. Wszystkie proste pionowe linie nie są proste, tylko jajowate :roll: Jaka jest tego przyczyna? :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewusia w tym panoramicznym oknie widok jest taki sam jak z tarasu...zachód słońca nad łąkami, w tle las, to nas urzekło gdy kupowaliśmy działkę.

I choć dom nie jest gdzieś daleko za miastem, to widok z tego okna bardzo sielski i zmieniający się wraz z porami roku.

Muszę to okno umyć, wtedy zdjęcia będą czytelne, a nie zapaćkane :wink:

A okien myć nie lubię, zresztą, kto lubi? :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopinetka dziękuję.

 

Staram się wszystko przemyśleć, muszę mieć czas na podjęcie decyzji, na zrodzenie się jakiejś wizji.

Nie idę na żywioł, ale wiem, czego potrzebuję, dlatego nie korzystam z rad architektów wnętrz (choć może powinnam), bo chcę realizować swoje własne pomysły i marzenia. I mam taką odwagę.

 

W salonie z podłogi prawie na środku wystaje kabel.

Już przed wylewkami wiedziałam, że kanapa będzie stała na środku salonu i przy niej stolik z lampą od strony okna.

Wtyczka od lampy będzie włożona do kontaktu umieszczonego w podłodze pod kanapą.

Dzięki czemu uniknę kabli plączących się pod nogami.

To samo jest z kablami od kina domowego, doprowadzone w rogach pokoju, gdzie będą wisiały małe głośniki.

 

Na ścianie kominkowej, po prawej stronie w rogu, tam gdzie jest widok na schody ma być ściana pnączy.

Chcę by było naturalnie, kamień, drewno i zieleń, i żyjący obraz za oknem.

Mam tam w ogrodzie wyprowadzone przewody do lamp ogrodowych...zimą, wieczorem podświetlą czapy śniegu na iglakach, latem podkreślą barwy kwiatów, oświetlą zieleń, ażurowość krzewów.

Okna w salonie i wykuszu są nisko osadzone, będzie to wszystko widać ze środka,

bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

 

Rozpisałam się, nie prowadzę dziennika, więc czasem tu, z potrzeby serca, napiszę trochę więcej, wybaczcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli już przy marzeniach jestem, to jeszcze słówko.

W tym rogu salonu, widocznym na zdjęciu, ubiorę razem z moją rodziną dużą prawdziwą choinkę :D

Będzie widoczna z każdego miejsca domu, z holu, jadalni, kuchni...

będę widzieć wnuki wykradające cukierki zawieszone na choince :wink:

...życzcie mi tego....proszę.... ( tylko nie za szybko z tymi wnukami) :wink: :roll: 8) :D

 

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/metalmetal2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janiko meble zamówiłam u stolarza, zrobił mi jeszcze dwie półki,

jedną nad zabudowanym geberitem, drugą na ręczniki we wnęce za kabiną prysznicową.

W takim samym kolorze będą wszystkie drzwi wewnętrzne, wykona je ten sam stolarz. Nie chciałam wprowadzać dodatkowego koloru w łazience i meble są w kolorze drzwi.

 

 

Aga drzwi tarasowe są typowej wysokości, szerokość 1.80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tola, artystko mistrzyni.., znów gały mi wyszły na te przepiękne wnętrza...A czy ty czasami tez nie jesteś od projektowania wnętrz? :o

Oj, czuje, ze znów będzie jeden z tych domków co dach zapiera...Gratuluje i bardzo podziwiam...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tola ...... :o ..... :o

 

piękny dom ..... :D Jestem przekonana ,że będzie jeszcze piękniejszy :D

 

powiem to po raz enty .....MASZ TALENT :D

 

 

ŚLICZNIE

 

a ten kącik herbaciany ? już się nie mogę doczekać :D

a te podświetlane półeczki ? każdy kącik przemyślany ....widać ,że to kochasz ..... :D

 

buziaki .....Heniowi bardzo się podoba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym rogu salonu, widocznym na zdjęciu, ubiorę razem z moją rodziną dużą prawdziwą choinkę :D

Będzie widoczna z każdego miejsca domu, z holu, jadalni, kuchni...

będę widzieć wnuki wykradające cukierki zawieszone na choince :wink:

...życzcie mi tego....proszę.... :roll: 8) :D

 

życzę Ci tego Tolu z całego serca, Wnuki wnoszą tak wiele do naszego życia :D a wiem co mówię bo mam dwójeczkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym rogu salonu, widocznym na zdjęciu, ubiorę razem z moją rodziną dużą prawdziwą choinkę :D

Będzie widoczna z każdego miejsca domu, z holu, jadalni, kuchni...

będę widzieć wnuki wykradające cukierki zawieszone na choince :wink:

...życzcie mi tego....proszę.... :roll: 8) :D

 

Zyczę Ci tego Tolu z całego serca, Wnuki wnoszą tak wiele do naszego życia :D a wiem co mówię bo mam dwójeczkę :D

 

Łomaaatko! Aleś mnie zadziwiła. Qurcze, ale to człowiek stereotypowo mysli. :D Albo może jesteś taka młoda duchem!

 

Tolu oczywiście Ci zyczę! I sobie też!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...