Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Dziś Czarny Macho, kot sąsiada znów ukatrupił jakąś biedną ptaszynę w moich krzaczorach. Zostały tylko pióra, zbierałam szczątki tego biedaka.

I mimo tego, że dostał ode mnie reprymendę, to zamiast wziąć to do serca i wyrazić skruchę, biegał w doskonałym humorze za moim wężem do podlewania.

To urodzony optymista, żulik, lekkoduch, utracjusz, bawidamek, niestety nie pozbawiony powalającego wdzięku, nakazującego wszystko mu wybaczać i rozpieszczać do granic możliwości.

Gniewałam się na niego dziś okrutnie...przez... 5 minut może :roll: :wink:

 

Moja kocina gdzieś przepadła bez wieści :cry:

Poszlajał się łajdak za jakąś kociczką i nie wrócił z łazęgi :roll:

Od kiedy się z nami przeprowadził 2 razy wrócił do odmu pogryziony i cały ubłocony :roll: właśnie się przymierzaliśmy żeby go wykastrować (wcześniej jak wychodził z mieszkaniam, gdzie mieszkaliśmy nigdy mu się to nie zdarzało).

Niestety nie doczekał :cry:

I właśnie ta nasza łazęga nigdy w życiu niczego nie upolowała. Jak mieliśmy chomiki, to olewał je zupełnie :roll: I tutaj nigdy nic do domu nie przyniósł :roll:

Natomiast sąsiedzi mają kotkę, która na łąkę za nasz dom, chodzi polować :D i każde polowanie kończy się myszą w pyszczku :roll: Pomimo tego że w domu dostaje jeść i dziaduje u wszyskich pod oknami :roll:

Taka jest natura kocia, jako kot jest łowny, to się go tego nie oduczy i na odwrót :lol: :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtla, będziemy pomagać w tych wyborach, będzie dobrze :D

 

A jak ten dzisiejszy się widzi? Myślę, że będą pasowały :roll:

 

piękny ten kamień Amtla, będzie exlusive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magpie101, zapraszam na taras, jest ciepły wieczór, siedzimy tu sobie,

naleweczkę pijemy i o kotach gadamy.

Ten leżak jest Twój

 

http://www.wood-furniture.biz/images2/nuevo_goa1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie cieszę, ze komitet zarejestrowaliscie :lol:

Rocznicowe ratulacje również składam :lol: Niezamykających sie okien życzę.....na forum, nie w domu :lol:

 

Mayland, zapraszam na tarasik :D

 

Sprawę powstrzymania tej blokowej inwestycji potraktowaliśmy poważnie, a to pociąga za sobą profesjonalne działanie.

Tu już nie ma miejsca na zwykłe pieniactwo, tu potrzebne są konkretne działania, które zmuszą gminę do działań przeciwko planowanej budowie.

We środę spotkanie z Wójtem tu na miejscu.

Napiszę jak przebiegło.

 

Mój Miras bardzo się zaangażował w tę sprawę. Obiecałam mu, że jeśli nie dopuści do tej budowy, to zostanie moim bohaterem i postawię mu jego popiersie w ogrodzie :wink:

wcześniej zrobię ankietę na najbardziej odpowiednie miejsce :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę powstrzymania tej blokowej inwestycji potraktowaliśmy poważnie,

 

Podoba mi się takie profesjonalne podejście do sprawy. Dobrze wiedzieć, bo nigdy nie wiadomo co człowieka spotka w życiu....ale, że trzeba się zarejestrować to nawet bym nie pomyślała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez gratuluje rocznicy, nie jubileusz, ale data rownie piekna. 100 lat na forum nie zycze, bo lekka przesada bylaby, ale 66 to mysle, ze w sam raz.

Za blokowisko (tzn. przeciw) trzymam kciuki.

i o konsultacje prosze :oops: . Zla dzis bylam jak cholera - wiatr wywial mi cala kore z rabatki. :o Jest jakas rada na to? Okropnie wialo, a u nas wiadomo orgodzenia nie ma, obok laki, wiec wiatr hula okropnie. A dzis przeszedl samego siebie. Wygladam przez okno a tam normalnie kory jakies 10 procent zostalo. :o A jak juz kore wywialo, to wiatr sie wzial za agrotkanine i ta tez sobie polatala, chociaz ja akura rosliny na rabacie utrzymaly. ZLe cos zrobilam? Wkleilam u siebie fotki rabaty (ta dluzsza do przerobienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu, dziękuję, wpadniesz na kieliszeczek nalewki?

Do Warszawy wiesz jak dojechać, a za stolicą to już cały czas prosto.

Po dniu w którym wiatr urywał uszy zrobił się ciepły, cichy wieczór, jest 16 stopni.

Zapraszam na taras

 

Oczywiście,że wpadnę :D Na taki tarasik i do takiego ogrodu-zawsze :lol: .

Zwłaszcza,że u nas wieczór jest chłodny :wink:

 

I przyniosłam coś do naleweczki :wink:

 

http://www.kwestiasmaku.com/zielony_srodek/truskawki/truskawki_w_czekoladzie/files/page308_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, dokładnie tak.

To nam nie gwarantuje sukcesu, ale daje szanse, a to już dużo.

I człowiek przy okazji wiele się uczy. Pomoc prawnika jest konieczna, ale dzięki współpracy z nim, my też wiemy więcej.

A tego nigdy za dużo.

Architekt gminny wmawiał nam, że gminie się nie opłaca nie wydawać warunków zabudowy jakich chce deweloper, bo wyższa instancja czyli SKO i tak je wyda, a gmina tylko będzie tracić czas na papierologię.

A architekt mający uprawnienia urbanizacyjne temu zaprzeczył.

Nie będę się tu rozpisywać o wszystkim, ale nasze pierwsze spotkanie w gminie i to planowane w środę to już całkiem inna rozmowa.

Mam nadzieję, że Wójt nie będzie już tak pewny siebie, kiedy usłyszy to, co tym razem mamy mu do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu, jak są truskawki, to musi być szampan, otwieram :D

 

Lilajar, kiedy rośliny u mnie były małe i nasadzenia w dużych od siebie odległościach, to kora też fruwała po całym ogrodzie.

Teraz kiedy rośliny urosły i zatrzymują ją, jest o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu jak tylko tego dokona to popiersie to za mało. Ja tu akt bardziej widzę 8) :lol:

 

no nie wiem, nie wiem, mieszkanki osiedla wisiałyby mi na płocie, a to mogłoby być niebezpieczne :roll: :wink: 8)

bo młode, ładne, zgrabne i powabne są, jeszcze by się małż skusił :roll: ...tfu, tfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...