Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tolu, tak się cieszę, że Wam się udało.

 

Nawet jeśli deweloper odwoła się do SKO, to nie ma podstaw do swoich żądań, bo w planie zagospodarowania nie ma miejsca na bloki.

Gdyby miał decyzje gminy, pomimo innego planu, to mogliby nie uwzględnić Waszych sprzeciwów, bo deweloper poniósł jakieś koszty.

Musicie być twardzi i jednomyślni.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam kiedy przyjść :D , super wiadomość Toluś.

Chciałabym widzieć minę tego dewelopera, chyba nie jest mu do śmiechu, a nam tak :D .

 

To co teraz będzie się dziać? Ile jeszcze musicie czekać na definitywne zakończenie sprawy?

 

Jeszcze raz muszę napisać, że BARDZO SIĘ CIESZĘ!!!!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, nawet nie wiecie jak ja się cieszę, że Wy się cieszycie tym, że ja się cieszę :p

Bo ta radość jest zwielokrotniona, jeśli ktoś ją podziela.

Sonika, pytasz co się teraz dalej będzie dziać.

Sprawa nadal nie jest prosta, bo gdyby był na ten obszar aktualny plan zagospodarowania jak wspomina Artmag,

w którym jednoznacznie określono zabudowę jednorodzinną, sprawę można by uznać za wygraną.

Ale aktualnego planu zagospodarowania nie ma, więc każdy może złożyć podanie o warunki jakie chce. I gmina może je wydać lub odrzucić.

Ale jest zrobione tzw. STUDIUM, w którym jest zapis o zabudowie wyłącznie jednorodzinnej.

I teraz Radni, którzy są po naszej stronie i bloków nie chcą, przygotowują uchwałę, by warunki zawarte w tym studium były wiążące przy opracowaniu planu zagospodarowania. Bo uchwalenie planu to nie tak hop siup i może się przeciągnąć nawet do dwóch lat.

Przez ten czas można sporo nabroić na tym terenie.

To jedno.

Teraz Deweloper z pewnością złoży odwołanie do SKO i będziemy czekać na decyzję, czy SKO przychyli się do odmowy Gminy, czy unieważni tę odmowę.

Jeśli zakwestionuje, będziemy my się odwoływać dalej.

Jeśli podtrzyma odmowę Gminy, bloków nie będzie.

Nadal trzymanie kciuków potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca, Ty w niebyt nie odchodź za często i na zbyt długo, bo my się w KK zamartwiamy.

I dbaj o siebie i o Ktosia, bo Ktoś jest trochę "nasz" i mamy prawo się o niego troszczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Deweloper się odwołuje, Wy się odwołujecie, mija czas na uchwalenie nowego planu zagospodarowania, Radni uchwalają , że bloków nie będzie i KONIEC .

Tak to widzę :D .

 

Tolusia, a z innej beczki - miałaś kiedyś problemy z trawnikiem? U mnie rośnie milion grzybów i nie wiem co robić.

A był taki ładny :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tola cieszę sie razem z tobą :p Wydaje mi sie ze wszyscy fani mieszkania w domu cie rozumieją. Nie po to wkladamy w nasze domy masę pracy, czasu i pieniędzy, żeby nam blok koło domu postawiono :-?

 

Tak dzielnie walczyłaś Tola, ze powinni cie w okolicy na rękach nosic

 

http://kartki.onet.pl/_i/d/hurra.jpg

 

Ta kobietka na obrazku - to nawet do Toli trochę podobna, co? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z Gminy ze spotkania z Wójtem

Gmina ODMÓWIŁA wydania warunków zabudowy o które wnosił Deweloper

 

 

http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/b020.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/k005.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/h050.gif

 

ciesze się z Wami!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tola cieszę sie razem z tobą :p Wydaje mi sie ze wszyscy fani mieszkania w domu cie rozumieją. Nie po to wkladamy w nasze domy masę pracy, czasu i pieniędzy, żeby nam blok koło domu postawiono :-?

 

Tak dzielnie walczyłaś Tola, ze powinni cie w okolicy na rękach nosic

 

http://kartki.onet.pl/_i/d/hurra.jpg

 

Ta kobietka na obrazku - to nawet do Toli trochę podobna, co? :p

 

tak, tak tak!!!!!podpisuje się pod tymi słowami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszkowi dla przypomnienia 8) :lol: :wink:

Maluszku, do obydwu ogrodów zapraszam ponownie, namów Jacka, zarezerwuj wolną sobotę i przyjeżdżajcie.

Tolu - dziękuję za zaproszenie :D

Kiedyś na pewno się do Ciebie wybiorę :D A zwłaszcza, że jak pamięć mnie nie myli umawiałyśmy się z Joolą i Ew-ką, że Cię razem nawiedzimy :D

 

Ogórd przepiękny :D

Straszliwie go Ci zazdraszczam :oops:

nie zazdraszczaj tylko pokaż co już u Ciebie rośnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za nieporozumienie za oknem, zimno, wieje, to czerwiec? trudno uwierzyć.

 

Sonika, Twoja wersja wydarzeń bardzo mi odpowiada i będę się jej trzymać.

Co do grzybów na trawniku, to ciepło i duża wilgotność oraz kwaśny odczyn ph będą sprzyjać rozwojowi grzybów.

Czytałam że posypałaś dolomitem, powinno pomóc.

W czasie dużych i długo trwających opadów deszczu, nawóz będzie bardzo szybko przechodził w warstwy ziemi do których korzenie trawy nie sięgają i nawożenie trzeba powtarzać. Zawsze mówiłam, że trawnik w ogrodzie wymaga największych nakładów pracy i kosztów jeśli chcemy, by był naprawdę ładny.

 

Mayland, z popiersiem jeszcze poczekam, żeby nie zapeszyć :wink:

 

Coffee82, Aka z Ina, możemy się umówić, że ta blondi z plakatu to ja, zwłaszcza jeśli mają mnie na rękach nosić :lol:

 

Asiek i Jacuś, dziękuję za trzymanie kciuków. Na rozsądek władz nie zawsze można liczyć, więc każda pomoc potrzebna, taka pozawerbalna też :)

 

Tabaluga1, Iwuś, BetaGreta, musimy wierzyć, że nam się uda, to nas napędza do starań o to, co według nas słuszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wieści, a ogród boski, jak zawsze z utęsknieniem czekam na każde fotki, jaki minimalistyczny, jakie szpalery, jaki taki jak przy firmach co Ty bredzisz :lol: :lol: :lol: :lol:

 

no sama widzisz co kobiecie może po głowie chodzić :roll:

niskie ciśnienie temu winne, czy co :roll: :wink:

wieczorem wkleję nowe zdjęcia 8)

 

...ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie jest ciepło...proszony o kontakt z tolą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...