Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:lol: :lol: :lol:

Potrzeba mi na powierzchnię 24 m2 myślisz,że się nie połapie 8) ?

Nie sądzę :wink:

Będzie oszołomiona urlopem i pewnie z urlopu sobie nowych kamyczków nawiezie :wink:

Mówię Ci - bierz póki jest okazja :wink:

to jak już tam będę zabrać coś dla Ciebie?

No bardzo mi miło, że o mnie pomyślałaś :oops:

Raczej nie, bo jeszcze ziemi nie wywiozłem po wymianie gruntu, więc miałbym problem ze składowaniem :roll:

A możesz masz ochotę podjechać po kilkanaście wywrotek zbędnej mi ziemi :wink: 8)

Oddam gratis.

Ba, nawet flaszkę dorzucę :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tola

Podobno Cię nie ma. Kiedyś jęczałam u ciebie w dzienniku, że chcę już mieć domek. Powiedziałaś wtedy, że to będzie bardzo szybko. Kazałaś wkleić w Twoim dzienniku zdjęcie jak już będzie. No to wklejam!

http://images48.fotosik.pl/160/55a1046e01762282m.jpg

Jak ja się nim cieszę!

 

Zaczęłam już przeglądać czasopisma ogrodnicze. Na razie sadzę wirtualnie, ale i tego się doczekam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, i Ciebie Tolu najbardziej!

ja tu pierwszy raz, tzn. oglądam z wypiekami tu i ówdzie te Twoje slicznosci od paru dni, spać nie moge aż z wrazenia ... , okazuje się, mój projekt (też indywidualny) jest niemal identyczny (jesli chodzi o parter)- taka sama kuchnia, jadalnia i salon, taras i połozenie wzgledem stron swiata. Ale Twoje okno w salonie jest znacznie wieksze niz w mim projekcie, koniecznie musze miec podobne, zdradź mi, prosze, jakie sa jego wymiary...

pozdrawiam i oby depresja pourlopowa Cie nie dotyczyła;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

Potrzeba mi na powierzchnię 24 m2 myślisz,że się nie połapie 8) ?

Nie sądzę :wink:

Będzie oszołomiona urlopem i pewnie z urlopu sobie nowych kamyczków nawiezie :wink:

Mówię Ci - bierz póki jest okazja :wink:

to jak już tam będę zabrać coś dla Ciebie?

Olka, u mnie dużo kamyków, przyjedź do mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buona sera :D

witajcie moje kochane Czarownice i Wiedźminy :D

wróciłam i przywiozłam Wam piękną pogodę, teraz to już będzie lato, lato, lato (nie lało) aż do samej zimy.

Muszę polatać i poczytać co tu wyprawialiście kiedy ja się męczyłam odpoczywaniem :wink:

Widzę że zadbaliście o moje hektary, nawet trawnik skoszony, tylko kamieni coś mało :roll: :wink:

...i coś błyszczy za tujami...puszki po piwie? :o 8) :wink:

 

buziaki wszystkim i włoska Grappa...na zdrowie :D

 

http://www.triadabc.org/images/Grappa_l_amoremusica_-_crystal_memories.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł Tola :) .

Chcę takie kamyki

 

co ja tam na żwirowni mam panu powiedzieć, żeby mi takie dał :wink: jaka to frakcja i jak się nazywają :oops:?

 

Olka, widzę, że byłaś u mnie, bo kamienie wymiotło :wink:

ale jakbyś jeszcze potrzebowała, to jedź do żwirowni i powiedz, że chcesz kamień drenażowy płukany i już.

Da taki jak aktualnie ma. Mnie też sprzedał taki jak miał, a później to miał już inny, większy, a potem mniejszy, różnie z tym jest. Mój jest "średniej frakcji" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tola

Podobno Cię nie ma. Kiedyś jęczałam u ciebie w dzienniku, że chcę już mieć domek. Powiedziałaś wtedy, że to będzie bardzo szybko. Kazałaś wkleić w Twoim dzienniku zdjęcie jak już będzie. No to wklejam!

http://images48.fotosik.pl/160/55a1046e01762282m.jpg

Jak ja się nim cieszę!

 

Elcia1, niech Cię uściskam :D

Cieszę się, że to już...i widać Twój dom i że jesteś szczęśliwa i że pamiętałaś co mówiłam.

A teraz jeszcze chwilka i będzie przeprowadzka i jeszcze więcej szczęścia.

Wkleisz zdjęcie jak stoisz w progu swego domu i uśmiechasz się, wkleisz, prawda?

Pozdrawiam najserdeczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, i Ciebie Tolu najbardziej!

ja tu pierwszy raz, tzn. oglądam z wypiekami tu i ówdzie te Twoje slicznosci od paru dni, spać nie moge aż z wrazenia ... , okazuje się, mój projekt (też indywidualny) jest niemal identyczny (jesli chodzi o parter)- taka sama kuchnia, jadalnia i salon, taras i połozenie wzgledem stron swiata. Ale Twoje okno w salonie jest znacznie wieksze niz w mim projekcie, koniecznie musze miec podobne, zdradź mi, prosze, jakie sa jego wymiary...

pozdrawiam i oby depresja pourlopowa Cie nie dotyczyła;)

 

stef-ania, witaj na forum :D

depresja pourlopowa mówisz? nie dam się :wink:

Okno w salonie to ekran kinowy. Wysokość 180, a szerokość 360.

Jutro będę myła, w takich momentach mniej je lubię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wiem że właścicielki nie ma więc mam pytanie do Was dziewczyny, które znacie domek Toli jak własny. Czy w salonie Tola ma wypoczynek 3+ 2 fotele czy może 1+2+3?

Przeglądnęłam wstecz to 49 strony i nie znalazłam zdjęcie gdzie by to było widać. Może wy wiecie?

 

Asuulek, mam 1+2+3. Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...