Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nitka18, ściany w salonie malowane farbą Dulux, głęboki mat 40YY83129.

Kolor wybierany z wzornika. Jest jaśniejszy niż na zdjęciu. Bardziej kość słoniowa niż żółty.

 

 

Grazia-Ol, większość moich tawułek już przekwitła. Ja wycinam uschnięte kwiaty.

Paradna lampa do salonu wciąż w zamyśle tylko.

I jak widać ta, co ma stać na komodzie też :roll:

I nie wiem kiedy zmieni się ten stan rzeczy, bo nic mi się konkretnego nie widzi.

A tak bym chciała zobaczyć jakieś cudo i od razu wiedzieć, że to jest to, co ma być.

W sypialni też kabelki, ech.

A te brzozy niech się przestaną wygłupiać, bo ponoć jak szybko zrzucają, to zima szybka, długa i mroźna. A ja się na taką nie umawiam :wink:

 

Duduś, wiosną wklejałam zdjęcia tej skarpy z opisem roślin, trzeba się przekopać i dojść do nich. Wiem, wiem, niełatwe zadanie :wink:

 

Markoto, szerokość tej rabaty coś około metra, nie więcej.

Gdybym miała większą odległość od domu do siatki, zrobiłabym ją szerszą.

Wtedy ładniej można skomponować nasadzenia. Ale jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze, że Cię pocieszyłam :)

 

Verunia, nie wiem jak ta bylina się nazywa :roll:

Kupiłam ją w tym roku na targach. Nie wiem, czy jest dwuletnia, czy sama się wysieje. Ot i zagwostka. Może ktoś wie i nam podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zima szybka, długa i mroźna. A ja się na taką nie umawiam

:wink: Eeee.. Posiedzisz przed kominkiem, książkę poczytasz, odpoczniesz...

 

Dzięki Toluś ad. lampy.

:oops: Ja mam to samo.

W sypialni wisi ogromna sfera Pulmanna, lampki nocne ze sklepu Hemtex, a w niedzielę dokupiłam kinkiety w Ikei.

Pozostały do kupienia do salonu i kinkiety do kryształowych zwisów na holu i klatce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka, a gadulisz z tymi kwiatami, czy się obijasz, co?

 

DarioAS, jeśli Ty mówisz, że to The Fairy, to ja Ci wierzę.

Bo Ty spec jesteś od róż, a ja tylko kolory odróżniam, :wink:

 

Grazia-Ol, ale ja odpoczywam tylko wtedy gdy się w ogrodzie namęczę :lol:

Wczoraj przywiozłam kilka worów kamieni, zadowolona, że w rogu ogrodu (tym z ławką) zajdą widoczne zmiany, a potem rozwaliłam palec prawej ręki tak, że opuszek palca się rozdwoił, po jednej stronie paznokieć, po drugiej reszta :x

I dziś siedzę, kamienie i robota leżą, a mnie aż nosi 8)

 

Aka, Sara, czasem i pomarudzić trzeba, żeby licho nie myślało, że u nas to wyłącznie wszystko dobrze i wszystko gra :wink:

 

Tak mnie dziś trochę na sentymenty wzięło. 99 strona wątku, zaraz 100 stuknie i jak dobrze pójdzie, będzie to w pierwszą rocznicę przeprowadzki.

9 sierpnia mija rok, szybko minęło.

Szampan już się chłodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aka, Sara, czasem i pomarudzić trzeba, żeby licho nie myślało, że u nas to wyłącznie wszystko dobrze i wszystko gra :wink:

 

 

tak, tak! za dobrze by było :wink:

 

Tolus-tulaski, palec niech się goi a ty masz czas na mały odpoczynek :D

 

seteczka i roczek to niezla będzie imprezka :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dzisiaj świętuję rocznicę przeprowadzki: trzecią!!!! :D

I przyznaję, że mieszka się nam świetnie. Tylko ta robota jakaś nie do przerobienia... :roll: Ciągle coś do zrobienia w domu albo w ogrodzie...

 

Jakbym przeoczyła, to wszystkiego najlepszego Tolu!!! Już dzisiaj cieszę się na Twoją rocznicę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:D Tolu robić Ci się nie chce, bo "paluszek i główka to ..... wymówka" :wink:

 

Grazia, to samo powiedział mi synek mój drugorodny, jak go do roboty w kuchni przycisnęłam :lol:

że paluszek i główka to kuchenna wymówka.

 

Bogusia, Ty za wcześnie nie znoś takich wykwintnych trunków, bo mogą do niedzieli nie doczekać :lol:

 

Alunek, a dlaczego wirtualnie, to przecież niedziela i wolne, a u mnie wschodnia gościnność i drzwi szeroko otwarte, dogaduj się z dziewczynami i przyjeżdżajcie. Wiecie jakbyście mnie ucieszyły :p

 

Aka, ja i odpoczynek, koniczynę mniszkiem spryskałam.

Fartuch roboczy, rękawice trzy rozmiary za duże, żeby się zabandażowany paluch zmieścił, kalosze, żółty kask muratora i maseczka pyłowa na twarzy.

Jak wyszłam tak do ogrodu, to wszystkie koty zwiały w popłochu :lol:

 

Agnieszek, zaraz, zaraz, to jeśli dziś Twoja trzecia rocznica, to nie ma co szampana od Bogusi po kątach chować, tylko trzeba otwierać, pić i życzyć szczęśliwego życia na dalsze lata :D

Polewam, dawajcie kieliszki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...