Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki za cierpliwość, teraz już temat traw :wink:

 

Chce tu bardzo podziękować naszej forumowej ewe, która dała mi namiary na superaśnie zaopatrzoną szkółkę, w której to zostawiłam bez żalu całe swoje kieszonkowe :roll: :wink:

Kupiłam piękną odmianę żurawki, ale jeszcze nie posadzona, zabrakło czasu.

Trawy przyprawiające o zawrót głowy. Chciałabym kupić wszystkie, które widziałam, ale zrobię tak dopiero wtedy, gdy dokupię hektar ziemi.

Tymczasem dużo skromniej, o tak:

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/traw1.jpg

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/traw.jpg

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/traw2.jpg

 

i pierwsza przymiarka na rabacie, jak ta trawa pięknie lśni w słońcu, zdjęcie tego nie oddaje

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/traw4.jpg

 

więcej zdjęć wkrótce 8) :wink: :D

 

na dobranoc jeszcze raz moja herbaciana, tym razem rozwinięte już wszystkie kwiaty

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/traw3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże jak tam ślicznie....szkoda ,że ode mnie tak daleko :roll: :roll: ale kto wie ..Dlatego proszę Cię Tolu o namiary.

 

Te zdjecia to kolejny dowód na to ile jest przecudnych miejsc w Polsce :)

 

Pozdr

 

Bogusiu, dlatego pokazuję tu w wątku takie miejsca, w których prawdziwie można wypocząć, za bardzo rozsądną cenę. Miejsca warte zapamiętania, do których chce się wracać, po których zostają dobre wspomnienia.

Nasza północno-wschodnia Polska ma potencjał turystyczny. Wiele się zmienia, coraz więcej oferuje turyście. Warto tu przyjeżdżać, by zwolnić tempo życia, odpocząć, wsłuchać się w siebie, czasem na nowo odkryć coś, co dawno w sobie zapomniane, zepchnięte na dalszy plan. Więcej widzieć, mocniej słyszeć. Warto.

 

Nelli Sza, tak mają tylko dobre wróżki, a ja jestem zwykła tola z pola :wink:

buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jamles, widzisz ten wskazujący, który się teraz macha na prawo i lewo 8) :wink:

wstałam przed świtem chyba jeszcze, bo coś ciemno w chałupie było i grzyby obierałam :roll:

dobrze, że lupę mam pod ręką, bo brele za słabe żeby te groźby przeczytać :lol:

ale o grzybach to mogłaś nie pisać :-?

a ze siatkówki to tylko niedzielne finały widziałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam Cię nie lubić, wiesz - mało, żeś śliczna kobieta, to wynajdujesz takie przecudowne miejsca i kupujesz najpiękniejsze trawy pod słońcem :-? :wink: I do tego o obieraniu grzybów piszesz, gdy my, zwykli zjadacze chleba o tej czynności możemy tylko pomarzyć ... z braku grzybów!!!

 

Ja chcę takie trawy! Podasz mi namiar???? O grzyby nie proszę, sama sobie poszukam, o!!!! :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="braza"I do tego o obieraniu grzybów piszesz, gdy my, zwykli zjadacze chleba o tej czynności możemy tylko pomarzyć ... z braku grzybów!!!

 

Ja chcę takie trawy! Podasz mi namiar???? O grzyby nie proszę, sama sobie poszukam, o!!!! :wink: :D[/quote]

 

trawy to juz też polubiłam i tez mi sie marza....

 

a co do grzybów to u Nas tez ich niema :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudne te trawy, szkoda, ze szkółka tak daleko (północny wschód Polski, jak sie domyśliłam?)... na pewno i tutaj w okolicy Trójmiasta są jakies dobre szkółki, ale jeszcze tematu nie zbadałam - może ktoś z forumowiczów ma jakis dobry adres? Zawsze lepiej coś na żywo zobaczyć przed kupieniem, a myślę, że trawy tylko tak? Bo w przesyłkach to one moga się poniszczyć?! :roll:

W moich ogrodowych planach też mam trawy, chętnie poznam nazwy Twoich, żeby sobie wrzucić do inspiracji! ;)

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu widzę ze moja ukochana szkółka przypadła Ci do gustu :D , ja tez tracę tam każde kieszonkowe :lol: Choć powiem Ci ze wynalazłam sobie jeszcze okoliczne "targi" gdzie jest o niebo taniej - ale tam juz takie rzeczy zwyklejsze np piekne duze bukszpany po 20 zł. Ale trawy faktycznie sa niespotykane i w sumie niezbyt drogie.

A jak udały sie zakupy meblowe?

Na następny raz polecam jeszcze gieldę Broniszę - hale z kwiatami i dodatkami uhhh ale slicznosci tam sa teraz ruszyła juz kolekcja jesien zima i tam dopiero każde pieniążki przetracam :oops: [/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli Sza, uściski kochana :D

 

Jamles, obejrzeć finał to też żadna krzywda :wink:

 

Renatko, nie, to nie jest to miejsce. Byliśmy nad tym jeziorem pierwszy raz, więc dla mnie też nowość. To jest Pojezierze Augustowskie, jeszcze nie do końca zadeptane przez turystów. Można tu znaleźć wiele magicznych, spokojnych miejsc dobrych do wypoczynku dla ludzi szukających spokoju i ucieczki od zgiełku wielkich kurortów.

 

Zygul, masażyk?...zawsze :wink:

 

Dziewczyny, trawy kupiłam w szkółce za Pruszkowem koło Warszawy, więc Polska centralna. Obsadziłam nimi rabatę wokół oczka. Wykopałam te różności które tam były. Teraz będą tam iglaki formowane, jak w ogrodzie japońskim, kamienie, trawy, liliowce, lilie i niskie goździki.

Cały czas jeszcze pracuję nad tym miejscem, wieczorem wrzucę jakieś fotki i napiszę nazwy traw.

 

U nas dziś przepiękny dzień, ciepło, słonecznie, bezwietrznie. Wszystkim życzę dobrego dnia i nastroju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...