Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość Gosc_123

Tolu, kilka lat temu pierwszy raz zajrzałam na to forum szukając informacji, przygotowując się do budowy swojego domu. Do budowy nie doszło, ale wciągnęłam się i z zapartym tchem zaczęłam czytać i oglądać galerie kilku domów. Do ulubionych należał dziennik Whispera i oczywiście Twój domek. Potem miałam przerwę w zaglądaniu na forum. Ostatnio znów wróciłam. :D Buduję mój wymarzony dom weekendowo-całoroczny na Podlasiu :) Jaka była moja radość, że wciąż jesteś tu, na forum - a Twój dom i ogród jest radością i inspiracją dla tyyylu osób. Z ogromną radością czytałam o postępach, a czasami ze smutkiem, zdenerwowana trzymałam kciuki, gdy walczyłaś z niechcianą inwestycją w pobliżu Twojego domu!

Tolu, serdeczne gratulacje i wielkie podziękowania za piękny wątek, wspaniałe zdjęcia, inspiracje i ogrom wiedzy, którą dzielisz się nie tylko ze znanymi Ci z Forum Czytelnikami, ale z milionem, często anonimowych...

Ode mnie szczególne podziękowania za wiele ciepłych słów o Podlasiu, którym jestem zafascynowana! To chyba najpiękniększy zakątek naszego kraju :wink:

Tolu, gratuluję tylu wiernych czytelników, życzę Ci dużo zdrówka, pięknych roślin wokól i wielu radosnych chwil w otoczeniu tak wysmakowanych wnętrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:D :D :D MILION w piątek :D :D :D

 

Gratuluję bardzo :D

i życzę by Twego spokoju nie zakłóciły już nigdy żadne szemrane spółki deweloperskie czyhające na ziemie okalające DOM TOLI ;)

niech mają prawny zakaz zbliżania się do tego cudnego miejsca 8)

 

 

Jeszcze jedno - moje ego estetyczne ;) bardzo lubi tu zaglądać i sycić się tym doskonałym zestawieniem - kolorów i form oraz gustu Tej Która Tworzy Klimaty

bo moje ego estetyczne bardzo lubi oglądać te wszystkie "nudne beże", znakomite i ponadczasowe, istniejące jakby na przekór wszelkim dizajnerom z bożej łaski, wmawiającym że fiolet w połączeniu z seledynem to jest właśnie to :lol:

 

Dziękuję za dotychczasowe doznania i proszę o jeszcze :D

 

;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....i teraz już zupełnie nie wiem co mam napisać...

 

Ponury63, dziękuję :oops: ...czy ja mogę z tym młodym Cliffem Richardem zatańczyć?

 

ten milion w piątek jest o niebo lepszy od miliona w środę, czy sobotę :D

 

Sloneczko, Ty jesteś słoneczko i niech tak zostanie :wink:

 

Braza, Amtla, Aga1401, dzięki za wszystko, co od Was dostaję

 

Aluba, no chodź na tego śledzika....też zwisam z barierki :lol:

 

Indy-k, dziękuję za wszystko co napisałaś, cieszę się, że Podlasie będzie miało jeszcze jeden dom z tak wrażliwymi ludźmi. Ono z pewnością się odwdzięczy spokojem, dobrym klimatem, gościnnością i życzliwością. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się odezwiesz i napiszesz coś więcej o swojej budowie, otoczeniu, o tym jak odpoczywasz i co u Ciebie słychać.

Będę czekać na te wpisy. Pozdrawiam serdecznie.

 

Chciałabym, aby na tej stronie odezwało się więcej osób, które tu zaglądają, a nie piszą. Ja jestem ciekawa ludzi, nawet takich, którzy napiszą, że tola to ściema i jest mocno przereklamowana :wink:

 

Redakcjo... :oops: Redakcja tak naprawdę? to nie żart? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milion!!!!!!! :o :o :o taka liczba robi wrażenie!!!! mnie, jak i większoścI osób odwiedzających to forum- WCALE NIE DZIWI :o :wink: :D

 

Już to kiedyś napisałam, że porady Toli wciągają, jak "dobra książka".... :D

Jestem tu od niedawana, ale od pierwszego wejścia na forum - odwiedzam je co dziennie i z zaciekawieniem czytam, co nowego w domu i ogrodzie Toli :D :wink:

 

 

TOLA, ja również życzę Ci kolejnego miliona wyświetleń, a nawet 2 milionów .... i mam nadzieję, że będziesz z nami jeszcze długo i służyła swoimi cennymi radami!!!!

 

WIELKIE GRATULACJE I uściski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolusia, ja trochę spóźniona :oops: , ale z całego serca zyczę Ci wszystkiego co tylko najlepsze, zdrówka, szczęścia, samych radości i spełnienia najskrytszych marzeń :D

 

http://www3.picturepush.com/photo/a/2303651/480/Ogrod-2009/IMG-0500.jpg

 

i oczywiście gratuluję miliona :D .

 

P. S. Piękną masz balustradę :D , może coś odgapię, bo u mnie też problemy.

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponury63, dziękuję :oops: ...czy ja mogę z tym młodym Cliffem Richardem zatańczyć?

jak najbardziej, osobliwie przy sobocie pląsy dobrze wpływają na relaksowy nastrój ;)

z tym młodym Klifem można tańczyć, bo jeszcze wtedy był grzeczny i kurtularny

ale jak dorósl, to wpadł w złe towarzystwo :-?

[solo na gitarce - Hank Marvin z The Shadows, tzn. wtedy jeszcze z The Drifters, tylko tej brytyjskiej, mniej słynnej z nazwy ;)]

 

ten milion w piątek jest o niebo lepszy od miliona w środę, czy sobotę :D

życzę Ci bardzo dużej kumulacji :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętać nie mogę, bom za młody na RL, ale postać znana i zacna, szkoda że gra już tylko w największej orkiestrze świata :(

 

Tu taka pewna niespodzianka... "Come on such night"

http://www.youtube.com/watch?v=0Ht80Wnq71Q

 

i jeszcze dwie - uwielbiałem takich "szybkostrzelnych" DJ-ów, nie do podrobienia

http://www.youtube.com/watch?v=rPBUuWRPwt8

więcej na U-tubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja spóźniona :oops: ...

 

flaszki już były, achy były

tylu czytelników Tolowe wieści zdobyły...

jak zaglądasz tu ukradkiem to myślisz, Boże cudnie :)

jak 200-setny raz myślisz jejku nudnie :)

wkoło galerie z placami budowy,

a tu harmonia , spokój i kwiatowe rozmowy,

wkoło robią się trawniki, sadzimy, przenosimy, formujemy :)

Tola siedzi na pięknym tarasie i patrz jak ją czasem nieudolnie naśladujemy.. :)

uśmiech bije z za ekranu, dobre słowo, dobre rady, :)

pocieszenie dla zmęczonym i czasem kopniak dla wprawy :)

to galeria bez zgubnej parady, bez oszukiwania, :)

bo Tola ma talent wnętrza kreowania... :)

gdy większość szuka orginalności, zapominając przy tym o funkcjonalności...

u Toli jest ład, użyteczność i wszystkiego spójność, :)

może dlatego natura daje jej w ogrodzie taką bujność... :)

dlatego jest nas tylu ,że aż ci milion nabiło,

bo my tu wypoczywamy, śmiejemy się i podziwiamy.... :)

życzę kolejnych czytelników i dalszych ogrodowych piękności...

może za parę lat u Nas odwiedzających ten sam spokój zagości :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kordzina, jesteś WIELKA :D buziaki :D

 

BetaGreta, dziękuję :D

zagrałam w totka kilka razy w życiu, ale żeby wygrać, trzeba nie tylko grać, ale chyba i mocno wierzyć w wygraną.

A ja w deszcz pieniędzy spadający z nieba nie wierzę, więc wystarczy mi mój piątkowy milion :D

 

Sonika, serdeczności ode mnie :D

 

Jak tu ładnie grają w wątku :D

Proszę o jeszcze, muzyka łagodzi obyczaje, poprawia nastrój, płynie wspomnieniami.

The Shadows...mmmm...dawno temu, ale zasłuchiwałam się na amen.

A tak już trochę mniej dawno :wink: , studenckie Radio Akadera wracało do tych klimatów i we wtorkowe audycje w akademickich głośnikach leciały takie hiciory :wink:

I tak za chwilę zejdziemy na "Trójkę" i no...właśnie :wink:

 

Rogbog, Oldzia, Marjucha, Wasze zdrowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...