Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tolu, dzięki, tak myślałam ale chciałam się upewnić, poza tym jestem laikiem w sprawach ogrodowych (na razie :wink: )

ogród mojej mamy z mojego dzieciństwa chyba się nie liczy :lol:

 

o, tu się nie zgodzę, LICZY SIĘ, liczy.

Gdyby nie ogród mojej mamy z mego dzieciństwa, nie miałabym pewnie takiego serca do roślin jakie mam.

Ewa, wiosną jak zaczniesz organizować swój, pisz o swoich wątpliwościach, pomożemy, nie damy Ci zginąć, obiecuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tolu poradź! :oops: Jak wiesz w naszym rejonie przez ostatnie dni padał deszcz, więc nie mogłam ponawozić ziemi w newralgiczne miejsca gdzie muszę wsadzić kupione róże i cebulki. Teraz prognoza na dwa kolejne dni to opady śniegu. To co to oznacza, że nie zdążyłam i do wiosny pozamiatane ? :o :o Róże zadołowałam i zakopczykowałam, ale boję się że w tym miejscu gdzie są teraz może być im za mokro, no i wiem że lepiej byłoby je teraz jesienią :roll: wsadzić w miejsca docelowe ze względu na lepsze ukorzenianie się sadzonek.

Co ja mam z tym zrobić? :cry: :cry: Tym bardziej, że jeszcze dokupiłam kłączy i cebulek. Napewno masz ogromne doświadczenie w tym jak radzić sobie z naszym wrednym klimatem podlaskim. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie lampa, pytam?

Czy ja po to przed telewizorem przysypiam, czekając żeby wreszcie się w i e c z ó r zaczął?

Po to, co się ocknę te same wiadomości oglądam?

Po to dzieci - mniejsze bez mycia zupełnie, a większe bez sprawdzenia lekcji - śpią w opakowaniach gdzie ich noc zastała, jakby matki nie miały?

...

Gdzie lampa pytam? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwuś, jeśli zostawisz róże zakopcowane do wiosny, będzie dobrze.

Możesz też przeczekać ten paskudny front i posadzić do końca października w docelowe miejsce.

Cebulowe i kłącza też posadź po przejściu tego zimnego frontu.

Jeśli w miejscach nasadzeń nie ma wody stojącej, kałuż, a tylko mocno wilgotna ziemia, nic im się nie stanie.

 

Magi77, jeszcze dwa dni i będziesz wyglądać kwitnąco. Tylko dbaj teraz o siebie szczególnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie lampa, pytam?

Czy ja po to przed telewizorem przysypiam, czekając żeby wreszcie się w i e c z ó r zaczął?

Po to, co się ocknę te same wiadomości oglądam?

Po to dzieci - mniejsze bez mycia zupełnie, a większe bez sprawdzenia lekcji - śpią w opakowaniach gdzie ich noc zastała, jakby matki nie miały?

...

Gdzie lampa pytam? :roll:

 

Aluba, uśmiałam się do łez :lol: :lol: :lol: :lol:

 

dobra, UWAGA, portfolio lampy

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/lampa.jpg

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/lampa1.jpg

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/lampa4.jpg

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/lampa5.jpg

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/lampa3.jpg

 

i jak? może zostać? pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym sklepem, do którego lubię zaglądać to ALMI DECOR.

I w nim kupiłam swoją lampę. Mają wiele rzeczy które chciałabym mieć, które widzę u siebie, ale ceny hamują moje zapędy.

Ale jak już sobie coś upatrzę, to zbieram do "lewej kieszonki" i po jakimś czasie mogę na niektóre rzeczy sobie pozwolić. Choć łatwo nie jest.

Sypialnia też czeka na lepsze czasy. A wiele fajnych drobiazgów do niej widziałam w tym sklepie.

Może to i dobrze, bo jak się na coś długo czeka, to potem radość zwielokrotniona z tego, co łatwo nie przyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś to miejsce jakby na tą lampę czekało :lol:

Super :lol:

 

Magi, nie wiem czy na tą, ale na lampę czekało już od stanu surowego domu.

Bo wtedy na etapie kładzenia instalacji elektrycznej, wymyśliłam gniazdko w podłodze na środku salonu, czego nie mogła zrozumieć większość fachowców i nie tylko. Znajomych też.

A ja wiedziałam, że chcę, by w tym miejscu salonu stała kiedyś kanapa, za nią komódka, a na niej ozdobna lampa z tradycyjnym, prostym abażurem. Tak to widziałam, o tym marzyłam.

I po to, by tę lampę bezproblemowo podłączyć potrzebne jest gniazdko schowane pod kanapą.

Wreszcie doczekało się swojej wtyczki :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś to miejsce jakby na tą lampę czekało :lol:

Super :lol:

 

Magi, nie wiem czy na tą, ale na lampę czekało już od stanu surowego domu.

Bo wtedy na etapie kładzenia instalacji elektrycznej, wymyśliłam gniazdko w podłodze na środku salonu, czego nie mogła zrozumieć większość fachowców i nie tylko. Znajomych też.

A ja wiedziałam, że chcę, by w tym miejscu salonu stała kiedyś kanapa, za nią komódka, a na niej ozdobna lampa z tradycyjnym, prostym abażurem. Tak to widziałam, o tym marzyłam.

I po to, by tę lampę bezproblemowo podłączyć potrzebne jest gniazdko schowane pod kanapą.

Wreszcie doczekało się swojej wtyczki :wink: :D

 

No wiem o tym. Pamiętam jak kiedyś pisałaś o tym gniazdku w podłodze czekającym na lampę i w końcu jest :p I jak dla mnie jest super :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMFI, te cynowe cudeńka w Twojej kuchni oczywiście nie uszły mojej uwadze.

A lamp maja teraz całkiem sporo w ofercie. Jest jedna, z prostym abażurem która pasowałaby do tej stojącej, a której brakuje na moim suficie.

Ale moim zdaniem cena nie adekwatna do wyglądu tej lampy.

No i sama nie wiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMFI, te cynowe cudeńka w Twojej kuchni oczywiście nie uszły mojej uwadze.:

:oops: ale najpiękniejszą mam łyżkę do sałaty, kiedys cyknę...

A lamp maja teraz całkiem sporo w ofercie. Jest jedna, z prostym abażurem która pasowałaby do tej stojącej, a której brakuje na moim suficie.

Ale moim zdaniem cena nie adekwatna do wyglądu tej lampy.

No i sama nie wiem :roll

ach, nie pozostaje nic innego jak zbierac do prawej kieszeni... a w międzyczasie może będzie przecena....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś lampa ....wtopiła się w otoczenie twojego salonu...czyli tak jak piszesz, było na nią miejsce od zawsze i teraz jest...ale masz rację ze ALmi Decor jest drogie, ale jak miło czasem dostać od kogoś miłego lub sobie kupić( tego jeszcze nie robiłam) coś u nich...

a zbieranie jest fajne...wiem są tacy ci=o mi powiedzą że tak mówię bo muszę zbierać...ale kurcze naprawdę jaka to potem radość jest...naprawdę większa niż tak od razu, ja mam teraz dobrze bo mnie musi cieszyć każda drobinka....i cieszy...przecież DOM to już dużo, reszta z czasem....

dzięki że mnie zdopingowałaś żeby skrobnąć coś u siebie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tolu i cała jej załogo !!!

 

Tak czytam Wasze spostrzeżenia na temat wykończenia, meblowania, dekorowania domku..... Przesadzania, upiększania ogrodu...... i aż mnie w dołku ściska, że ja nie mam jeszcze się czym z Wami podzielić, czego się poradzić :( :-?

Pozostaje mi tylko czytać, oglądać piękne zdjęcia Toli i poruszać wyobraźnią....:lol: oj to działa, działa........ - DZIĘKUJĘ

!!!

Toluś, ja tu wiernie jestem, czytam codziennie, tylko mało się udzielam - bo nie mam zbytnio o czym :roll: :roll:

 

Ps. super fajna ta lampka!!! :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...