Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość Gosc_123

Tolu lampa piękna i moim skromnym zdaniem bardzo w tym miejscu pasuje! Prosto Francja-elegancja! :wink:

Wspomniałaś o drugiej, która też jest piękna, ale ma bardzo nieładną cenę :evil: Może sprawdź w Outlecie Almi Decor. Ja mam w pobliżu taki sklep (okolice Piaseczna) i ostatnio namiętnie go nawiedzam robiąc zdjęcia wybielanym witrynkom i komodom nad którymi się zastanawiam. Można znaleźć piękne rzeczy a ceny często nawet o połowę w dół! :D Może mają też Twoją lampę? Jeśli mogłabym jakoś pomóc, napisz. Będę tam w piątek.

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyszłam się przywitać po dłuższej przerwie.... niestety. Gorączkowy czas mam w pracy. Pracoholikiem nie jestem... o nie, ale ostatnio z trudem wyrabiam się w 8 godzinach, a do tego jeszcze delegacje.

No cóż taka praca. Może nadszedł już czas zastanowić się na jakąś zmianą :wink: Nie bedę już przynudzać. Myślę,że to aura nastraja mnie tak. U nas na północy dzisiaj strasznie wieje, drzewa łamie... koszmar, ale jak patrzę na zdjęcia z jesiennego twoje ogrodu Tolu, to na sercu mi cieplej. Tolu jesteś czarodziejką :D Dziekuję ci za to!

 

Pozdrawiam Cię ciepło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tolu! Nie zasypało Cię? W telewizji mówią o awariach prądu chyba w Twoich okolicach.

Lampa piękna - zresztą jak wszystko u Ciebie. Ale z tym kontaktem w podłodze to jesteś niezła, że taką wizję miałaś już na etapie instalacji! Normalnie ukłony :lol:

 

Co do tych nieszczęsnych płytek, o których przynudzam już chyba od 10 stron to dzwoniłam do AGI i mają mi przysłać jedną sztukę do pamacania :wink: . Mam nadzieję, że w rzeczywistości też będą mi się tak podobać jak na twoich zdjęciach.

Mam jeszcze takie pytanie. Gdzieś pisałaś, że są trudne w utrzymaniu czystości. Co miałaś na myśli? Czy widać na nich każdą plamkę, czy są trudne w myciu?

I jeszcze jedno pytanie - czy mają określoną jakąś klasę ścieralności? Żebym potem po paru latach dreptania po nich nie miała wydeptanych ścieżek w bardziej uczęszczanych miejscach. Nie chciałabym Cię kłopocić, ale jeśli masz może jakieś zdjęcia tych płytek w zbliżeniu, pod kątem, przy różnym oświetleniu to proszę mogłabyś je zamieścić?

Tak sie dopytuję o te płytki bo potrzebuję ich trochę, a jeszcze nigdy nie kupowałam nic tak na odległość.

Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź.

Pozdrawiam ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa dokładnie taka, jak ją widziałam oczami mojej (umęczonej czekaniem)duszy.

Prawdę mówią dziewczyny, że idealnie wpasowana w swoje miejsce.

Także kamień spadł mi z serca, bo w sumie nie lubię zmian w miejscach, w których przebywam częściej, niż we własnym domu :wink:

Światło daje jasne - super, choć u mnie musiałoby być bardziej przygaszone, bo odkąd jestem "pełnoletnia" to mam tak, że w przygaszonym dużo korzystniej wyglądam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

Uśmiechnięta jestem, bo od rana jest spokojnie, przestało wiać, padać i świeci słońce.

A wczoraj? myślałam że koniec świata nastał :roll:

Biegałam co chwila do ogrodu ratować rośliny, wierzbę mandżurską przywiązałam do płotu i tylko dzięki temu jest cała, kloniki podobnie, hortensje rozkłapciane, leżące na rabacie odkopywałam ze śniegu i ustawiałam do pionu obwiązując sznurkiem.

Tuje kuliste biedulki wyglądały jak iglaki płożące, no masakra jakaś.

Dobrze, ze front się na dłużej nie zadomowił, by byłoby ciężko.

 

Indy-k, dzięki za informację o Outlecie. Wiem gdzie to jest, czasem bywam w stolicy, będę tam zaglądać. A jeśli coś bardzo wpadnie mi w oko u nas, dam znać i jak będziesz tam przy okazji, to spojrzysz, czy jest to w ofercie.

Bardzo dziękuję za chęć pomocy, pozdrawiam :D

 

Alunek, w taki jesienno-zimowy czas trzeba sobie oprócz pracy organizować małe przyjemności, takie do bólu egoistyczne, tylko dla siebie.

Trzeba siebie od czasu do czasu potraktować wyjątkowo i nastrój poprawić.

Bo inaczej grożą nam spadki nastroju i małe depresyjki.

Dziewczyny, bądźmy dla siebie dobre jesienią :wink:

 

Ja jutro idę na "Łowców.B", mam nadzieję, że się nieźle uśmieję :lol:

 

Asuulek, jeśli chodzi o ten gres, to on ma satynową powłokę, na której zostają ślady palców, ślady stóp, jak cos kapnie, to niby zetrzesz ten ślad, ale otoczka nie zawsze od razu da się wyczyścić, tak jakby ta płytka była nawoskowana i w tym wosku zostają ślady, nie wiem jak to dokładnie opisać.

Widać te ślady na płytkach, na które pada światło.

Jeśli prześlą Ci tą płytkę, upaćkaj ją i połóż tak pod światło i eksperymentuj.

Co do stopnia ścieralności to już nie pamiętam, ale na razie nie widzę niczego niepokojącego.

 

Aluba :lol:

żarówka w tej lampie marniutka, 60-tka i to nie energooszczędna.

Zdjęcia złudne. Czy ja wyglądam na taką, która swojej hm.. "urodzie" 8) ...zaszkodzi zbyt silnym światłem...w życiu! :lol: 8)

 

Dziewczyny, jak czytam lampę przegłosowałyście jednogłośnie, więc zostaje.

Teraz będę kombinować z sufitową.

 

A ponieważ nowa strona jest, trzeba jakieś zdjęcia zapodać.

Będzie tak: jesień przed zimą i jesień w czasie zimy.

Ale wieczorem może, bo zaraz zmykam w świat, który wbrew moim wczorajszym przewidywaniom jednak się nie skończył...i całe szczęście :D

 

A jak u Was dziś? też słonko łaskawe jak u mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, zapakuję trochę słonka dla Ciebie i wyślę priorytetem.

U nas jest go tyle, że dla wszystkich wystarczy. A ono tak ładuje akumulatory, że od razu żyć się chce.

 

http://www.poradnik.kolonia.waw.pl/slonce.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w puszczy drzew duzo leży. Na działce też iglaki po ziemi sie płożą. WIerzba przy taracie wczoraj leżała na chodniku. Jak nic złamana, myślałam. Ale nie, tak sie wygieła, że była równa z gruntem :o Otrzepałam i do pionu postawiłam, nowe sznurki dałam. Róże miały nowe pąki! Już po nich. W ostatniej chwili zerwaliśmy jabłka i gruszki ufffffff przed samym sniegiem! Mąż uratował tez beczke z ogórkami kiszonymi która stała przed domem :lol:

Po odwilży będziemy wyrywać wszystko inne zgniłe. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez róża okrywowa cała w kwiatach i mnóstwo pąków ma jeszcze, serce ściskało patrząc wczoraj jak padał na nią śnieg.

Pod koniec tygodnia ma być cieplej (dziś mimo słonka bardzo zimno), wtedy wykopię wszystkie dalie, które też kwitłyby jeszcze długo, gdyby przymrozek ich nie ściął.

Część pelargonii i doniczek tarasowych wniosłam do domu przed zapowiadanym frontem, skrzynki zostały i już po kwiatach.

A działkę rekreacyjną zasypały igły z sosen, zapowiada się ostre grabienie, ale musi się ocieplić. W takie zimno nie pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolusia-lampka taka sobie ...mogłas sie bardziej postarać :wink:

Wczoraj myślałam o Tobie i byłam przekonana ,że siedzisz w oknie z herbatka w łapkach i płaczesz nad krzaczorami ....a Ty biegasz po dworze w taka pogodę -ledwo co po chorobie !!!! :o Kobieto -zdrowie jest najważniejsze !!!! i ja mam C to mówić ? ale ...co to znaczy młodość :roll:

Na Łowców.B ide 21 października wiec prosze wczesniej uprzedzić czy należy zabierac pampersy ? :wink:

http://www.dailymotion.pl/video/x2a4k7_lowcy-b-nauka-rozsmieszania_fun

 

http://www.youtube.com/watch?v=fFcTzWVzZuo

 

ps.... a z lampą żartowałam :lol: .... jest równie piekna jak jedna moja siostra z Białegostoku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...