Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tolu, bardzo dziękuję za odpowiedź w sprawie gresu i fugi. Tak sie dopytuję bo takie płytki kładzie się raczej raz na całe życie i nie chcę potem żałować swojej decyzji.

Jeszcze raz dziękuję i czekam na nowe zdjęcia - czegokolwiek z Twojego otoczenia, bo NOWA STRONA NOWE ZDJĘCIA!!!

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tola miłej niedzieli z rodzinką.... :)

dlaczego piszecie że chcecie zdjęcia oglądać...ja nie chcę bo są nudne :lol: :lol: :lol: :wink: ....

no to juz sobie idę....

a na limonkową hortensję też mam ochotę tylko ze myślałam ze ona jest w kulistych kwiatostanach a nie w stożkach..ale kulista jest chyba biała,słynna annabell, tylko ,że ona nie przebarwia się tak pięknie jak limonka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabi?

O kurcze to moze i do mnie wpadnie z tymi grabiami? Wszystkie liscie lecą na potęgę. Trawy juz prawie na działce nie widać.

Morela jak zwykle ostatnia liście zgubi. Jeszcze nawet 1 nie zrzuciła :evil: Pewnei zrobi to jak inne sprzątniemy i urobimy się po łokcie :evil: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

polarne kwiatki szpicbergeńskie na dzień dobry - kolejny powrót, gdzieżby indziej jak w te ciepłe progi...

Wpadłem na chwilę, niedługo znowu w świat...

 

Quba :p

ja zawsze w progu stoję i Jaśka Wędrowniczka wypatruję :wink: :D

Bardzo dziękuję za szpicbergeńskie kwiaty, takich jeszcze do tej pory nie dostałam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img101.imageshack.us/img101/6546/serduszkaxu5.gif

 

Brazuś, słodkie to...buziaki :D

 

Jamles, Mayland, Kordzina fakt...grabię na potęgę.

I w ogrodzie przy domu i na działce rekreacyjnej i końca grabienia nie widać, bo jeszcze sporo liści na drzewach.

Wiosną przed oknami salonu drzew liściastych przybędzie. Już powstaje zamysł nowych nasadzeń.

Ja lubię to jesienne grabienie. Zawsze to ruch i szare komórki się dotleniają 8)

Czas pędzi jak szalony, dzień za dniem ucieka w dzikim pędzie. Tylko zaczyna się tydzień, już się kończy.

Rodzice mi troszkę niedomagają, częściej u nich jestem, wspieramy się nawzajem w tych jesiennych smuteczkach.

Tęsknię za słońcem, tak dawno już go na Podlasiu nie było, a akumulatory czekają na ładowanie i po zmianie czasu tak szybko zapada zmrok.

Nic to, damy radę :wink:

 

Skajler, Asuulek, dziękuję za ciepłe słowa. Będą zdjęcia jesiennego ogrodu. Wiele liściastych przebarwiło się tak pięknie. I choć kwiaty już dawno ścięte przymrozkiem, koloru w ogrodzie nie brakuje właśnie dzięki nim.

 

Aga1401, moja Limelight jeszcze nie posadzona :roll:

Dziś to się zmieni, znajdzie swoje stałe miejsce.

 

Wszystkim życzę pięknego dnia, niech słońce będzie łaskawe, a ludzie wokół życzliwi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy na tym Szpicbergenie muszą grabić :roll:...

 

byś tylko spróbował, za każdym winklem szpiedzy gubernatora Svalbardu pilnują coby ani jednego nie uszkodzić :)

 

i chwała im za to :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, dziękuję w imieniu Rodziców, przekażę im Wasze słowa, ucieszą się :D

Moja Mama ma swój sposób na bezsenność i czarne myśli, które potrafią dopadać zwłaszcza jesienią. Nie łyka żadnych proszków, tylko zapala lampkę i trzaska krzyżówki. Tata jej dostarcza zawsze nową porcje, żeby nie zabrakło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...