Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Arctica, będę Cię rozliczać z tej obietnicy :wink: :D

A co do płytek, właściwie brakuje mi jednej, jeżeli okaże się, że w magazynie mają tylko matowe, będę prosiła, by mi wysłali tę jedną z połyskiem, którą mają w sklepie.

Bo w sumie po co im na wystawie ta płytka, jeśli takiej nie ma w sprzedaży. Tylko w błąd wprowadza. Dziwne też, że płytka matowa, lub z połyskiem ma ten sam symbol.

Jeśli mają w magazynie również z połyskiem, a omyłkowo wydali w macie, to czeka nas jeszcze jeden wyjazd do stolicy...200km w jedną stronę, ale co robić :roll:

 

Amtla, no tak :wink: ale wiesz, nogami tupię 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu ja przestałam liczyc ile razy mąż robil podłączenie baterii pod prysznicem. Ciagle jakąś cześć sie psuje. Juz nie wie gdzie ją kupować, bo moze materiał albo partia trefna.

Całe szczęście jak kapie to do brodzika i nie przecieka. Ale efekt jest tego taki, że powstawiał jakieś przedłużki które miały sprawe załatwić tymczasowo a juz kolejny miesiąc widze cały śrubunek i nie sądzę, ze on to wkrótce wymieni :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland, u nas ten zdjęty bidet też już ze trzy tygodnie leży, obijam się o niego, dlatego tak się cieszyłam, że już wreszcie zostanie zrobione.

Radość przedwczesna jak widać wrrrrrrrrrrrr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtluś, Ty też niskociśnieniowiec? to witaj w klubie.

Ja dziś jadąc w obie strony żłopałam kawę z termosu i czułam się jak śnięta ryba.

Ciśnienia nie mierzyłam, ale się domyślam jakie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się serducho tłucze, to może magnez, potas wypłukany i trzeba sobie popić w większej ilości, ja czasem tak robię.

 

Rogbog, śliczny ten gość szczęście przynoszący, dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magi Skarbie, słonko omija nasz region szerokim łukiem.

Śnieg padał całą noc, jest biało za oknem i pochmurno jak zwykle.

Przydałby się jakiś Zaklinacz Słońca, oj przydał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tola a u nas tak przepiekny dzień dziś....ach 8) 8)

nawet mi nie przeszkadzało ze musiałam szyby odszraniać no pięknie wszystko przykryte taką biłaą pajęczyną.... :) śniegu ku rozpaczy moich dzieci nie ma...

więc mam propozycję ja ci wysyłam teraz słońce, a ty mi wyślij trochę śniegu dla moich żab-tylko nie za dużo ..tak tylko dla niech...

pa

miłego dnia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magi Skarbie, słonko omija nasz region szerokim łukiem.

Śnieg padał całą noc, jest biało za oknem i pochmurno jak zwykle.

Przydałby się jakiś Zaklinacz Słońca, oj przydał :wink:

 

No u mnie też nie ma słoneczka, ale pogoda bardzo jesienna, do śniegu to jeszcze bardzo daleko :roll:

Mimo wszystko miłego dzionka Ci życzę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Siostra :D u mnie niebo błękitne i słonce smieje sie całą gęba ,ale tylko do dzisiaj bo juz od jutra tylko deszcze i zachmurzenie :(

buziaki dla Cię i pozdrowienia dla Taty :D

 

ech....żeby tak pogoda chciała być do grudnia taka jak na zdjeciu :lol:

http://www.turystycznapolska.pl/var/ezwebin_site/storage/images/fotogalerie/przyroda-w-obiektywie/zlota-polska-jesien/jesien-nad-woda/17581-1-pol-PL/Jesien-nad-woda_imagelarge.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki :D

zamiast się licytować kto dłużej nie był, wpadajcie codziennie, będzie po sprawie :wink:

 

Alunek, zajrzę do Ciebie poczytać gdzie byłaś jak Cię nie było :wink:

 

 

Ja bym chętnie cały dzień siedziała z Wami - sympatycznymi dziewczynami, ale .... niestety zarobiona jestem w robocie, no a po robocie jeszcze drugi etat w domu, tudzież jakiś fitness, język angielski podszkolić trzeba , dzieciaki na zajęcia porozwozić... a później po tym wszystkim to już tylko do wyrka. Tak mijają dni, tygodnie.... życie po prostu za szybko ucieka :(

 

Ale generalnie energia mnie roznosi i optymizm nie opuszcza :D

 

Pozdrowionka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...