Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Amtla, gdyby Gwiazdor miał dojście do takiego cacka, to pewnie strzeliłby podmiankę i Młodemu dostałyby się renifery :lol:

 

SławekD-żonka, ja zdawałam w grudniu, a na początku stycznia urodziłam Młodego,

tak więc na kurs było nie było uczęszczaliśmy razem i ja ledwo mieściłam się za kierownicą :wink:

 

Tabaluga1, dzięki w imieniu Najmłodszego, jak tam dziś Twoja ekipa...sprzątała, czy rozrabiała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tola

Moja ekipa sprząta, a zaraz potem usilnie pracuje nad tym, żeby było co sprzątać :wink:

W kuchni mam prawie same szuflady i wszystkie są już powiązane, bo dzieci zabierają się już za gotowanie :roll: :roll:

Ech, ich kreatywność zaczyna mnie przerażać. Czego jeden nie wymyśli, to drugi na pewno 8) Ale ogólnie jest wesoło :lol: :lol:

Ja też chodziłam na prawko w ciąży i właśnie ze względu na to, że termin egzaminu przypadał na ostatni miesiąc ciąży, przełożyłam go o kilka miesięcy. Zdałam dopiero za trzecim podejściem :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdałam za pierwszym, może egzaminator czuł respekt przed babą w dwupaku :lol:

Fajnie masz z tymi swoimi rozrabiakami, dzieci z wielką wyobraźnią zawsze kradną mi serce. Ciesz się tymi chwilami, tak szybko przemijają, a potem się wspomina i tęskni do tych minek, powiedzonek, pytań i zaślinionych buziaków, ech...wnuki zmarnuję jak nic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłam zaległości, przeczytałam i obejrzałam całe długaśne trzy strony. Jak zawsze warto tu zaglądać. Zdjęcia przecudne! Opisy ciekawe. Przepis na sałatę i pieczarki skopiowałam. W stosownym momencie odkurzę, tak jak przepis na Rafaello. Prosty i co najważniejsze ciasto smakowało gościom.

Pozdrawiam :D

 

i za Ivonescą o zdjęcie z Andrzejek się upraszam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj TOLA i reszta załogi :D

gratulacje dla synka!!!

tak zaglądam tu kilka razy dziennie i powiem Wam, że mój notes coraz bardziej zapisany :D :wink: tyle tu ciekawostek...... przepisów, że wszystko starannie notuję i dzięki temu moja wiedza się wzbogaca..... :D :D :D kurcze Tola do Ciebie nie można nie zaglądać - u mnie to już uzależnienie :D :wink: co dzień rano budzę się :wink: :wink: , robię kawusię i co?.......... zaglądam co tu nowego..... :roll: :D :D mimo tego, że nie udzielam się za często - to uwielbiam tu zaglądać i czytać Wasze internetowe pogaduszki !!!

 

gorące pozdrawienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszek, wszelki duch...ale żeś se zrobiła odwyk od forum, ładnie to tak?

Co słychać, opowiadaj :D

 

Magi77, kto się dziś słonkiem podzieli? u nas pada i ciemno jak w nocy, brrr

 

Markoto, skarpa na poziomie tarasu ma 65 cm, murek od strony chodnika 35cm, a szerokość skarpy 130cm. Nachylenie nie jest zbyt duże.

 

Oldzia, dziś zapraszam do siebie na kawę, co tam będziesz sama piła :wink:

bardzo proszę, jeszcze gorąca :D

 

http://oregonstate.edu/international/ICSP/app/webroot/files/fck/Image/Let%27s%20talk%20cappucino.jpg

 

i zgodnie z napisem na kawie do posłuchania :D

 

 

Mayland, Mistrzu dziękuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...stawiam kolejkę za bezpieczne użytkowanie dróg przez Młodego,...

 

Jak za coś takiego to tylko w takim barze ;)

 

Qba, w takim barze to ja bardzo chętnie i to przez tydzień co najmniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i za Ivonescą o zdjęcie z Andrzejek się upraszam :wink:

 

Dziewczyny, nie mogę wkleić zdjęć, bo na wszystkich są moi znajomi w różnistych przebraniach,

a nie mam ich zgody na upublicznianie "niegrzecznego wizerunku" :wink:

no ale dobrze...takie jedno, powiedzcie, czy dobrze mi w rudych włosach :roll: :wink:

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/pok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...