Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

o matko, Kordzina, buziaki :D

 

a co do stroju pokojówki, to, hm... gdybyś chciała pożyczyć na jakąś imprezkę, to nie ma sprawy, mówisz-masz :D

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/pok2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kordzina, sportowe nogi pasują do adidasów, szpilek i wszystkich innych, bo sport rzeźbi, a jak dodać to, że o 20 lat młodsze od moich, to nie narzekaj, bo to istna kokieteria jest, o! :wink:

Ja w takich długościach to już tylko na balach przebierańców i to ewentualnie, umownie i na chwilę 8)

 

BetaGreta, Oldzia, Ew-ka, Aga1401 poprawiłyście mi humor :lol:

 

AMFI, strój Boya do wzięcia, ale Boya nie wypożyczę :wink:

 

Mayland...no, wiem, że rozwaliłam,

matka dorosłym dzieciom, a wydurnia się jak małolata :lol: , ale co zrobić, jak fiołki w głowie :-? :wink:

pies trącał powagę, żyć trzeba :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: uśmiałam się.....

z tego psa oczywiście......

Tola kończąc o tym twoim wyglądzie :lol: ...to super że się tak bawicie, ze tak wyjeżdżacie z ekipą na wypady,że sobie razem coś organizujecie...wydaję mi się że jak dzieci mi dorosną i nie będą do mnie przylepione to też tak znów u mnie będzie...to chyba wraca-prawda????---powiedz że tak :-? bo czasem tęsknię do tych moich spotkań i wypadów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.

Wraca, wraca i to ze zdwojoną siłą, bo prawdą jest, że życie zaczyna się po 40-tce :D

Jest czas szaleństwa studenckiego, potem czas rodziny, stabilizacji zawodowej, wychowywania dzieci, a gdy ta misja już spełniona wtedy znów szaleństwo.

Bo jeśli nie teraz, to kiedy? I tu dodam, że wielu znajomych nie poznałam w pierwszej chwili, tak byli ucharakteryzowani :lol:

Popłakaliśmy się ze śmiechu, makijaże wzięły w łeb :lol:

Były już bale piżamowców, sylwester hawajski, lata 20-ste, lata 60-te dzieci-kwiaty, a mamy jeszcze kilka pomysłów w pogotowiu :wink:

Aby zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo, masz racje Tolu. Szczególnie te lata widać, te porody, noce nieprzespane, nerwy skołatane, przeciwności losu.....

:evil:

Chyba ukryłas to wszystko pod tym rudzielcem bo nijak sie dopatrzeć nie moge. Wygladasz jak moja 14 letnia córka :o

Co zaś się tyczy peruk to niedawno zakupiłam blond włosy, długie loki. Na andrzejakch był to przebój w wykonaniu....panów :lol: Do tego fartuszek ze sciereczką w pasie po podniesieniu której ukazują się męskie genitalia w całej krasie i w 3D 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland, w takim fartuszku i nas wystąpił jeden pan, ciekawie to wyglądało, kiedy wariował na parkiecie :lol: , było co potrzymać :wink:

Szybciorem wklejaj zdjęcie w tej peruce z blond lokami, brunetka przerobiona na blondi, super. I jak się czujesz w tym kolorze?

 

Artmag, Inka14, wiem, że piszecie z dobrego serca, ale co mi zależy uwierzyć :wink: buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...