Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tola - nie pisałam dawno, ale odwiedzam regularnie :D

No ale bez komentarza do ostatnich zdjęć się nie obejdzie !

SUPER wyglądasz ! Piękna kobieta, piękne nogi 8) (Zazdraszczam i Tobie i Ew-ce :wink: takich nóżek) , piękny usmiech, piękne wnętrze - czegóż chcieć więcej! Przekaż mężowi gratulacje - szczęściarz z niego ! Choć na pewno to wie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMFI, ależ nieśmiała z Ciebie dziewczyna :wink:

 

Arcobaleno, ech, ja jako kobieta wzdycham patrząc na Twój awatar :roll:

Angelina J. niech się schowa. Powinnaś chodzić na kastingi i grać na wielkim ekranie.

Twój to dopiero szczęściarz :D

 

Braza, już byłam u Ciebie w wątku i Księżniczkę widziałam, cudna jest.

 

Ivonesca, pozdrowionka całej Rodzince :D

 

Mayland, no ja doczytałam, że to mężczyźni byli w perukach, ale nie wierzę, że sobie nie przymierzyłaś i nie sprawdziłaś jak Ci w tym blondzie :)

 

Byłam dziś u swojej fryzjerki, ale na razie zostałam przy blondzie, chociaż...nie wykluczone, że wiosną strzelę sobie kolorek :wink:

Powoli się pakuję, czwartek rano wyjazd, narty naostrzone, wracamy 20.12.

Opiekujcie się wątkiem, zaglądajcie, piszcie, żeby tu nudy nie było.

A ja Wam śnieg przywiozę i zaczaruję białe święta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tola....wybaw sie za wszystkich któzy nie mogą...a potem te zdjęcia piękne wstaw....zazdraszczam straszliwie...tych nartek...zdradzisz gdzie jedziecie? jakieś stałe miejsce? chyba już kiedyś wspominałaś ale mi umknęło :wink:

baw się,pij bombardini i wypoczywaj...chybaże nie bombardini bow austriackie rejony się zapuszczacie-tam też są pychotkowe trunki...

......aaaaa..... i faktycznie przywieź śnieg na święta.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.

Wraca, wraca i to ze zdwojoną siłą, bo prawdą jest, że życie zaczyna się po 40-tce :D

Jest czas szaleństwa studenckiego, potem czas rodziny, stabilizacji zawodowej, wychowywania dzieci, a gdy ta misja już spełniona wtedy znów szaleństwo.

Bo jeśli nie teraz, to kiedy? I tu dodam, że wielu znajomych nie poznałam w pierwszej chwili, tak byli ucharakteryzowani :lol:

Popłakaliśmy się ze śmiechu, makijaże wzięły w łeb :lol:

Były już bale piżamowców, sylwester hawajski, lata 20-ste, lata 60-te dzieci-kwiaty, a mamy jeszcze kilka pomysłów w pogotowiu :wink:

Aby zdrowie.

 

Jak ja ci zadroszę Toluś ( zwłaszcza tych pieknych nóżek).....już nie mogę doczekać się 40-ki :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunek, no o i fajnie, że przekonałam, iż 40-stka to nie koniec świata :wink:

Mam zamiar to samo mówić o 50-tce :D

 

Betib, normalnie się czerwienię :oops:

a zdjęcia z wyjazdu wkleję z przyjemnością, mam nadzieję, że słonka tam nie zabraknie i śniegu też.

Potrzebuję takich klimatów, by poczuć, że to Boże Narodzenie się zbliża, a nie Wielkanoc.

 

Kordzina, obiecuję wypić zdrowie Was wszystkich słynnym bombardino.

W tym roku jedziemy w region Val Gardeny i jak zawsze liczymy na niezawodną, włoską słoneczną pogodę.

 

http://www.dziennik.pl/files/archive/00136/FR_Val_Gardena_skis_136867l.jpg

 

http://www.miavalgardena.it/customContents/12164/foto_20_Selva-Gardena-Wolkenstein-Appartamenti-Neuhaus-esterni-inverno.jpg

 

Magi77, będę Was tam wspominać i machać łapką przesyłając pozdrowienia, wysyłając słońce i załatwiając białe święta w Polsce

:wink:

 

Aga1401, fajnie, że tak się cieszysz wracając do kraju, nie ma nigdzie piękniejszych świąt od tych spędzanych u siebie, z najbliższymi, za którymi się tęskni, prawda?

A na koniec licytacji muszę zdążyć, no jak inaczej :D

 

Do usłyszenia (przeczytania) wkrótce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko, Kordzina, buziaki :D

 

a co do stroju pokojówki, to, hm... gdybyś chciała pożyczyć na jakąś imprezkę, to nie ma sprawy, mówisz-masz :D

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/pok2.jpg

Tolu ale z Ciebie lasencja!!!!! :o :wink: Mało mi gały na wierzch nie wyszły jak zobaczyłam fotkę,tym bardziej że wcześniej pisałaś o prawku syna,hmm dobrze się trzymasz zdradzisz może sekret jak to robisz? :wink:

Udanego nartowania :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...