Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pięknie........jejku ja tez chcę na narty !

patera świetna ! super pamiątka!

Wlosi.......... :roll: no u mnie miala byc taka jedna Wloszka na świeta ale nie dojechala.....tez prawie rodzina.....hmmm wolalałabym Wlocha :wink: ale mąz pewnie zadowolony ze jest jak jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tolu :oops:

Widzę, że udany wypad zaliczyłaś. Ostatnie moje bytności na forum są podyktowane;

- brakiem czasu,

- sprawami technicznymi internetu.

To tyle pierdół w kwestii zwolnienia. :wink:

a tera;

Życzę Wam, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania, spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

P.S.

15.01. jadę na narty z córką do Francji, miejscowości Val Cenis, która położona jest w samym sercu Alp Sabaudzkich, przy granicy włoskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no i zdjęcie z opisanym wcześniej Włochem, którego obsadziłabym w filmach o włoskiej mafii :wink:

nie widać tu jego oczu i wdzięku, ale...fotka tętni emocjami :wink: 8)

 

http://i17.photobucket.com/albums/b89/tola2/ital.jpg

a o czym tak rozmawialiście ? :lol: jak znam życie to wciąż mówił do Ciebie ...bella ...belissima :lol: a Mirasa skrecało z zazdrości :wink: albo raczej puchł z dumy :D

 

My jedziemy za 2 tyg ..... trasy jak trasy ....zawsze sa super ale ja nie mogę doczekać sie ,kiedy i ja zajrze do sklepiku z takimi pieknymi rzeczami. Znalazłam podobny sklepik w ubiegłym roku w ostatnim dniu pobytu ....i oniemiałam z zachwytu ...kupiłam wtedy piękną klatke dla ptaszków ( trzymam w niej jabłka :wink: ) i cudnego dzwieku dzwonek alpejski :lol: W tym roku już uprzedziłam H. ze conajmniej na 2 popołudnia zrywam sie aby pobuszować w sklepiku :lol:http://img690.imageshack.us/img690/2113/klatka.jpg

 

a ta ryba w soli dobra była ???? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja Wam już mówiłam, że Was lubię nieprzytomnie? :D :lol:

 

Alunek, no właśnie, właśnie, córka po trzecim roku planuje wyjechać na wymianę studencką do Włoch, kto wie jakie będą tego konsekwencje :wink:

 

Betib, za rok na święta wproś się do tej Włoszki, Ty z pewnością dojedziesz i narty będą i zakupy w magicznych sklepikach. Zły pomysł? :wink:

 

Robin2, dziękuję serdecznie za życzenia. Czy Ty zmieniłeś numer telefonu, a nazwisko masz na "M"?...bo miałam o czym myśleć w święta :wink: Pozdrowienia całej Rodzince.

 

Jea, to super wyjazd Ci się szykuje. Ja bardzo proszę choć o kilka zdjęć po powrocie, tak?

A co z naszym toastem sylwestrowym pod modrzewiem, co? :wink: 8) :lol:

 

Ew-ka, no nie powiem, zgadłaś kochaniutka :wink: :lol:

a jak taką klatkę gdzieś znajdziesz, to nie zapominaj o siostrze i jej potrzebach :wink: Ryba była przepyszna.

 

Bodziu, a już myślałam, że drogi do mnie nie pamiętasz :-?

 

Magi77, Coffee82, Inka14, prawdziwe kobiety kręcą takie smaczki, upiększacze i inne takie....no tak już mamy, prawda? :wink:

 

Coffee82, pytasz o Sylwestra. Będzie wyjazdowy, z noclegiem.

Jedziemy z całą grupą znajomych do domu w Puszczy Białowieskiej.

Pogoda jest przecudna, mnóstwo białego śniegu, szadź na drzewach, -4 czyli lekki mrozik. Słońce świeci, no bajka.

Jutro po śniadaniu narty biegowe i dotlenianie. A las magiczny w taką pogodę.

Potem jeszcze ognisko i być może powrót dopiero w sobotę wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOCHANI

niech ten NOWY ROK będzie lepszy od mijającego, niech zapewni zdrowie, pomyślność, niech zaskakuje pozytywnymi zdarzeniami.

Niech spełni marzenia, zrealizuje zamierzenia, niech obfituje w dobre uczucia miłości, przyjaźni.

Niech będzie tak dobry, że z żalem go będziecie żegnać za rok.

 

Szczęśliwego Nowego roku życzy Wszystkim tu zaglądającym tola z rodzinką

:D

 

http://www.hotelbazuny.pl/uploads/image/sylwester2010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles, ja do Ciebie wyłącznie osobiście przez cały rok, nieustannie, dzień po dniu, tylko... szeptem :wink:

Dzięki za obecność, za odśnieżanie, podlewanie, pilnowanie, za opłacone rachunki w zeszyciku KK :wink: :lol:

Za udzielanie porad kiedy się zagapiam, za przywołanie do porządku kiedy trzeba.

Za przesyłane słonko w chmurny dzień, za przywołanie deszczu w czasie suszy, za pożegnania gdy wyjeżdżam , za powitania gdy wracam.

I za to, że zawsze mi przywracasz wiarę w ludzi :D

 

DUŻA BUŹKA CMOOOOOK :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...