Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

ZWYCIĘSTWO

 

szkoda :-? .... a już odkładałam 5-tki na mieszkanie w tym bloku.... coby Ci z balkonu machać na dzień dobry albo na ten przykład ogryzki do ogródka wrzucać ...kiedy mnie atak zazdrości nawiedzi :wink:

 

ps...kiedyś coś wspominałaś o jakimś pomniku dla Mirasa :lol: tak Ci tylko przypominam jakbyś zapomniała :wink:

 

buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nic muszę zaczynać rzeźbić mężowskie popiersie zgodnie z obietnicą :wink:

Gdyby nie Ślubny, nic by z tego nie wyszło, to On jest ojcem tego sukcesu.

 

Ew-ka toć pamiętam, pamiętam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ZWYCIĘSTWO

 

szkoda :-? .... a już odkładałam 5-tki na mieszkanie w tym bloku.... coby Ci z balkonu machać na dzień dobry albo na ten przykład ogryzki do ogródka wrzucać ...kiedy mnie atak zazdrości nawiedzi :wink:

 

 

nie przejmuj się tak, wynajmę Ci poddasze, wtedy z pewnością ogryzkiem nie spudłujesz :lol:

 

buźka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rajuśku........ :lol: :lol: :lol:

Ja tu przychodze sprawdzić, czy Was od rano z tego wc nie zalało a tu i owszem, zalani z pełni szczescia!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

 

Strasznie, strasznie, sztraszecznie, sztarszecznikowo się cieszę z tej odmowy!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

 

Mam nadzieję, że umiesz to obslugiwać Toluś? 8) :lol:

http://www.elektro-narzedzia.net.pl/galerie/d/dluto-stolarskie-18-mm-y_405.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie umiem, ale...z największą przyjemnością się nauczę...w końcu w słusznej sprawie :wink:

 

a pan z serwisu geberita był bardzo sympatyczny, naprawił co było do naprawienia.

Co prawda z rur ciekło coś w kolorze coca-coli aż do wieczora, ale i to się wreszcie unormowało i można wziąć prysznic bez obawy zmiany koloru skóry :roll:

A z drugiej strony taka opalenizna w środku zimy to by było coś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a pan z serwisu geberita był bardzo sympatyczny, naprawił co było do naprawienia....

No ja sie nie dziwię. Przy Tobie każdy łagodnieje a cóż dopiero tacy panowie :lol:

 

Wypiłabym dziś tak naprawdę bąbelków. :roll: Jakieś wino musujące w zupełnosci by mi starczyło :lol: Narobiłaś mi smaka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes, Yes, Yes

Gratulacje Córo Ateny i Afrodyty! Cicho, wiem, że to fizjologicznie niemożliwe, ale naprawdę cieszę się bardzo. B a r d z o.

Mogłam co prawda napisać na chłodno "a nie mówiłam", ale to mam akurat zarezerwowane dla jednego faceta, który wychowuje moje dzieci :wink:

Nigdy nie wątpiłam w to, że dacie radę. Nie po człowiek robi okno na pół ściany, żeby z niego na cudze pranie patrzyć. Zwłaszcza jak ten człowiek ma urok i z pół tysiąca :D internautów po swojej stronie. Bo skąd wiemy czy to pomoc prawników czy wójtowska wizja pikiety forumowiczów przed urzędem rozsądek władzy przywróciła?

 

Nie wiem czy już wspominałam, że za posągiem małżonka w ogrodzie jestem a jakże, tylko dlaczego na miłość boską to ma być tylko popiersie? :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_123

Tolu, Tolusiu!!! :D Ależ się ciesze!!! :D :D :D

Niech Wam piękne stada sarenek już zawsze podchodzą pod domek, niech nic nigdy nie zakłóca ciszy i spokoju!!!

 

Brawa dla wytrwałych!!!

I szampan! :wink:

 

http://ewelinarotko.blox.pl/resource/szampan_22_406.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland, masz trzy wyjścia,

albo znajdziesz coś bąbelkowego w zakamarkach barku,

albo odpalasz miotłę i lecisz do mnie,

albo dzwonisz do najbliższego nocnego i kupujesz z dostawą do domu :lol:

 

ja proponuję wersję środkową :D

 

Braza, ale wywijasz :lol: no bym Cię nie posądzała o takie zdolności 8) :wink:

dzwonię do "Tańca z gwiazdami" i zgłaszam kandydaturę, buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...