Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na chwilkę tylko wpadam, bo dziś Ksiądz po kolędzie chodzi, a ja w stroju sportowym jeszcze, trzeba się ogarnąć :wink:

Wieczorem wrzucę kilka zdjęć z dzisiejszego spaceru, zima rozpieszcza widokami, warto to docenić.

 

 

Bogusiu, dzięki, Twego szampana wypijemy dziś wieczorem, wpadaj :D

 

Jamles, może na dzisiejsze bąbelki zdążysz?

Popiersie będzie tylko jedno, dama jest od tego by o nie dbać :wink:

 

Zuzka_2000, nie wiem jak dziękować za tyle ciepłych słów.

Pozdrawiam Cię serdecznie, Twoją Rodzinę i wszystkich znajomych, których zamęczasz oglądaniem moich zdjęć :wink: :D

W awatarku śliczne dziecię, chyba córeczka, tak? ucałuj ją ode mnie.

Zaglądaj częściej i pisz o postępach na budowie. Tu w tym wątku pisze wiele osób, które już zakończyły swoje budowy.

Będziemy Cię wspierać i służyć pomocą jeśli będziesz potrzebowała.

 

Sloneczko, po prawej stronie tej drogi jesienią powstały dwa nowe domy.

Ale po lewej nadal łąki, las. I mam nadzieję, że już tak zostanie. A jeśli powstaną i tu domy jednorodzinne, niech powstaną. Byle nie bloki :wink:

Spaceruję tą drogą kilka razy w tygodniu, od wczoraj... spacer śpiewający :wink:

 

Oldzia, dziękuję i zapraszam na wieczornego szampana :D

 

Aluba...ajlawju :lol:

 

No i lista zaczęła się zapełniać, co me serce raduje niezmiernie.

Termin spotkania ustalimy gdzieś w maju- czerwcu. Zarezerwujemy jakiś weekend.

Oczywiście nocleg zapewniony, ale czy będziecie spać, tego obiecać nie mogę :wink: Przecież tyle do opowiadania będzie :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mikopiko, my mamy w pobliżu takie osiedle, całe w budownictwie jednorodzinnym, w środku tego osiedla deweloper kupił kilka działek i wybudował wielgachny blok. Większa część balkonów jest od strony trzech posesji z pięknymi zadbanymi ogrodami. Ilekroć tamtędy przejeżdżam i widzę tę betonową ścianę z balkonami przy tych domach, to aż serce boli. Przed wybudowaniem tego bloku był tam stary sad. Ot życie :roll:

Dlatego my byliśmy tak zdeterminowani w tej walce o przyjazny klimat do życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie GRATULACJE!!!

my mamy w pobliżu takie osiedle, całe w budownictwie jednorodzinnym, w środku tego osiedla deweloper kupił kilka działek i wybudował wielgachny blok. Większa część balkonów jest od strony trzech posesji z pięknymi zadbanymi ogrodami. Ilekroć tamtędy przejeżdżam i widzę tę betonową ścianę z balkonami przy tych domach, to aż serce boli

Zbrodnia. Ilekroć czytam takie historie, to dziękuje Bogu, że u nas z każdej strony działki już zagospodarowane na domki jednorodzinne, a od zachodniej strony malutki lasek który należy do nas (sarenek tam raczej nie ma ale wiewiórki i wszelkiego rodzaju ćwierkające ptactwo występuje). Cieszę się bardzo z Waszego zwycięstwa i podziwiam zapał i wytrwałość :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu!!! Nawet nie wyobrażasz sobie jak się cieszę. :D :D :D Nasi znajomi także założyli Stowarzyszenie by móc skutecznie walczyć z parkiem wiatrowym, który miał powstać 500 m od ich domu :o Teraz posiłkują się przykładem "naszych" wiatraków. Uzyskaliśmy od gminy do wglądu dokumentację dot. naszego parku wiatrowego i okazuje się, że wszystkie badania i symulacje komputerowe :o :o o szkodliwości ich działania to jedna wielka ściema!!!! Ktoś nie wysilał się za bardzo by wcisnąć te wiatraki do naszych ogrodów :evil: , wystarczyło, że w gminie siedzi wójt, któremu się opłacało i banda tępych urzędasów :evil: Dość psucia humoru. :roll: Zapewniam Cię Tolu... dziś napiję się wieczorem dobrego winka za Wasze zwycięstwo! Naprawdę szczerze mnie to podniosło na duchu! Wspaniale! Brawo! Szacuneczek dla męża, przebyliście naprawdę ciężką drogę.

Serdecznie pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu, nie odzywam sie często z ciagle tych samych powodów - brak internetu w domku a właściwie pojawiajacego sie od czasu do czasu... :(

ale podczytuję dosyc często...w pracy... :)

No i teraz z wielka radoscią napiszę.....

MOJE GRATULACJE... :D :D :D

- za wytrwałość,

- za zdrowe podejście do życia

- za osobowość.... :D :D :D,

- za wspaniałego partnera zyciowego, który zawsze stoi obok Ciebie....i razem dążycie do celu...... :D

pokłony......wygrać z takim przeciwnikiem........ :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Tola :)

 

 

Ale dawno mnie tu nie było... aż wstyd. I dziś tak sobie rano pomyślałam, że nie wiwm gdzie są powiadomienia... i zaczęłam szukać.... i co ?

 

i trafiłam znakomicie... BARDZO się cieszę z wygranej. Nie łatwo zatrzymac takie inwestycje, a czytam że Wam się udało :) super :)

 

 

Teraz ide szukać dziennika :)

 

 

Widziałam fotki sprzed kilku-nastu stron.... Alpy bossssskie.... aż szkoda patrzeć, bo sie człekowi tęsknica włącza... :(

 

 

Ale co tam... powoli... powoli :)

 

Buziaki zostawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź i pozdrowienia, które będę sukcesywnie przekazywać. :D

Moją córeczkę Anię ucałowałam, natomiast zdjęcie jest już trochę nieaktualne (muszę zmienić) jest już dużo większa.

Na pewno będę tu często zaglądać.

Dziękuję również za deklarację pomocy, jeśli będę potrzebowała na pewno skorzystam, może i ja będę mogła komuś pomóc i ktoś skorzysta z moich pomysłów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z popiersiem to dyskryminacja jakaś :wink:

 

Jamles, jeśli wpiszesz się na listę, to całkowicie zmieni postać rzeczy :wink:

 

Ivonesca, jak Maciejek zacznie mówić "tola" to dzwoń, muszę to usłyszeć :D

 

Inka14, TomKa, , dzięki :D

 

Iwuś, jest dokładnie tak jak piszesz, Wójt któremu się opłaca i banda tępych urzędasów=katastrofa. My wygraliśmy też dzięki temu, że szybko dowiedzieliśmy się o planowanej inwestycji. Gdyby Pani, która graniczy z jednej strony z nami, a z drugiej strony z działką na której miało powstać blokowisko nie przyszła do nas i nie pokazała zawiadomienia, które dostała, byłoby po ptakach.

Bo protest w momencie kiedy wjeżdżają buldożery i koparki nie ma już najmniejszych szans powodzenia. Mieliśmy więc dużo szczęścia, którego nie zaprzepaściliśmy.

Pozdrawiam Iwuś.

 

Wasiek, ostatnio myślałam o Tobie. Niech ten Twój net działa sprawniej, bo brakuje Cię na forum.

Dziękuję za wszystko co napisałaś i rumienię się strasznie :oops:

Ucałuj swoich najmniejszych członków rodziny, wycmokaj ode mnie.

 

Nitubaga, wygląda na to, że my to takie waleczne baby jesteśmy, co? :wink: I obie nie lubimy deweloperów 8) Duża buźka :D

 

Zuzka_2000, może założysz swój dziennik budowy, myślałaś o tym?

 

Rogbog, Bogusiu, bardzo dobra decyzja, żeby Ciebie nie było na liście, to byłby jakiś skandal normalnie:wink:

 

Dziś już słońca nie było, mróz nie odpuszcza, a wiatr potęguje uczucie zimna brrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogbog, Bogusiu, bardzo dobra decyzja, żeby Ciebie nie było na liście, to byłby jakiś skandal normalnie:wink:

 

Toluś, ale mnię dowartościowałaś hihi,aż się zarumieniłam :oops: :oops:

 

Popieram mayland- musicie wykupić te działeczki i żadnych obcych nie wpuścić :wink:

 

Buziole zostawiamhttp://fun4all.friko.pl/gg/milosc2/x_usta_x.gifhttp://fun4all.friko.pl/gg/milosc/00000t011.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland pomysł ma świetny, tylko podpowiedzcie jeszcze skąd na to kasę? :roll:

A poza tym twórczyni pomysłu na popiersie nie ma na liście, co to jest? :o ...foch... :wink:

 

Sonika, :D

 

Wasiek, to chociaż będąc w pracy skrobnij coś czasem, nie bądź taka :wink: :D

 

Rogbog i musisz w kapeluszu przyjechać, bo już się przyzwyczaiłam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...